Šta je novo?

Kako vam radi 3G net u Srbiji? (*samo rezultati merenja)

Ja kada sam na kosi kod rođaka (u prizemlju vespučijeve) imam samo edge. Čim izađem napolje, ozari mi 3g.

Ttalking desire.
 
Zar nije bila priča da je kod Telenora internet preko KLIKa ograničen na 500 kbps download?
 
Bolje proveri prvo, mozda je isto sr.nje

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Da, dobro zapazanje... evo i Tetsuo rece nesto u slicnom maniru.

Ma, either way moram da uzmem paket sa MB-ima, tj. da pojacam ovaj moj dok sam jos pod ugovorom, posto sam na starom paketu koji nema protok... a ovaj "Klik" uzeh cisto da vidim kolika mi je, otprilike, kolicina MB-a dovoljna. (hint: tih 150 ni izbliza mi nije dovoljna :p)
Pa onda tamo u novembru, kada mi istekne ugovor, videcu sta mi je ciniti... i hoce li se situacija menjati nesto, ili da, mozda, begam na VIP.
 
Aaaaaa ne... to nikako :p





Nisam ja Igoritza :D:D:D
 
Moze da prica ko sta hoce ali oni trenutno imaju najisplativije pakete a i internet im je bolji od lelenorovog

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
^ Lelenor :d
 
Kod pijace ti je vip duplo brzi... u Baliju je telenor brzi za down ali je up katastrofalan...
 
Ovo je već bezobrazluk od Telenora :mad:

Danas sam bio u Novim Banovcima i uradio sam Speedtest. Pogledajte samo upload.
Kao da van Beograda nije ograničen na mizernih 0.35 Mbit.

130076656.png



Jel može neko van Beograda okači svoje rezultate?
 
Izgleda da su u bgd-u preoptereceni. Zato mi se i gadi lelenor
 
Telenor na fonu u Šimanovcima.
Posle ću sa kompa mts i vip.
 

Prilozi

  • ImageUploadedByTapatalk1310822321.315585.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1310822321.315585.jpg
    41.5 KB · Pregleda: 175
Mts Šimanovci.
Vip nije kod mene trenutno, mada ne vredi ni da jeste.
Ovde Vip nema 3G.
 
Evo i speedtesta, Telenor
6df500d0-cbf2-d667.jpg


Mada mi u zadnjih par dana cesto ide preko Edge-a, ranije nije bilo tako....
 
Ovo je već bezobrazluk od Telenora :mad:

Danas sam bio u Novim Banovcima i uradio sam Speedtest. Pogledajte samo upload.
Kao da van Beograda nije ograničen na mizernih 0.35 Mbit.

130076656.png



Jel može neko van Beograda okači svoje rezultate?
Ja u Bataji prosle nedelje imao istu pricu kao i svuda po gradu - 0.54Mbs down i 0.35MB/s up.
 
dal si testirao 3G u Bataji :d :d :d
 
Cuti, jos pisalo "H" :D:D:D
 
Ti si na Kliku (paket zvani Štekara :D), tvoji rezultati se ne važe :)
 
Koristim mts mrezu i zadovoljan sam sa 3G internetom, mada mogli bi malo da poboljsaju signal barem u BG i u drugim vecim gradovima. Ja npr. na NBG-u kada mi je ukljucen 3G ne mogu da ga hvatam svuda, tj. negde je dobar signal a negde je ocaj zivi.
 
Poslednja izmena:
Okači rezultate sa Speedtest.net
 
Ti si na Kliku (paket zvani Štekara :D), tvoji rezultati se ne važe :)

Samo sam cekao koj' ce prvi da izvali ovakvu nekakvu dosetku :p
Ah, videcemo vec kako ce biti na "Prenesi i surfuj paketu"... :)


P.S. Evo mog citavog history-a, koliko je moglo da stane na ekran... u prevodu - jad i beda :d
 

Prilozi

  • SC20110720-113749.jpeg
    SC20110720-113749.jpeg
    242.6 KB · Pregleda: 150
To je do Klika, ograničen je ko terasa :d
 
Iz tvojih usta u Bozije usi, to je sve sto cu reci... nadam se da ce biti tako i da me standardan paket nece ogranicavati. Ali videcemo vec...
Zasad kakvo je stanje - jad i beda.


P.S. Cisto informativno, "Klik" sam potrosio... a ovaj net, sto sad kao mogu da koristim "po smanjenoj brzini" - je toliko dobar da ne mogu ni da otvorim Speed Test, tj. program ima problem u komunikaciji sa serverom i ne moze da ga nadje :D
Takav net je dobar samo za refresh vremenske prognoze, i za to mi vala treba podosta vremena :D
 
Imaces istu brzinu i sa prenesi. Proverio licno sa tim paketom u centru kod gazele
 
E do moga... u svakom slucaju cu probati (pod ugovorom sam jos koji mesec, a net bi treba k'o 'leb nasusni - 150MB sa "Klika" nikako nije dovoljno), pa cu vec videti i licno sta i kako.
Javljam sta ispade.
 
Ja sam vec pisao da sam testirao brzinu kod sva 3 operatera. Tu se nasao i prenesi 500. paket. Na dva mesta sam uporedjivao rezultate. Kod gazele i na bez.kosi na brdu iznad tosinog bunara (ceo BG na dlanu). 3 puta sam radio test na svaku mrezu i uzimao prosek a to je VIP-3.6-4.2, MTS 1.6-1.9, LELENOR 0.5-0.6
I meni puno znaci taj net i ako ovako ostane jos koji mesec odoh u vip
 
68174067.png

Mt:s
 
Potvrdili su mi iz Telenora ono u šta sam sumnjao, da ograničavaju upload. Vade se na to rade na povećanju kapaciteta ali da je ovo sada, citiram, "najviše što mogu da ponude trenutno".

Ako su ti tako rekli evo i ja ti kazem strpi se malo (nekih mesec dana) bice mnogo brze :D
 
Nazad
Vrh Dno