Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

Više od &20-ak telefona sam otkljucao preko moje metode. Vrati se par strana unazad neko me citirao ili search i potraži moje postove u ovoj temi
 
Da li ima mozda neke naznake kada ce kod nas da se pojavi da mozemo da kupujemo preko PS?
 
Srpski paypal je upravo dobio opciju primanja novca.. tj.otkljucane su sve opcije kao u svim normalnim zemljama .. sada mozete da primate i zahtevate novac ..
 
I to nema veze sa kupovinom aplikacija na playstore-u...
 
Više od &20-ak telefona sam otkljucao preko moje metode. Vrati se par strana unazad neko me citirao ili search i potraži moje postove u ovoj temi
Video sam tvoju metodu ali sam hteo privremeni market, sto mi nije radilo... Uglavnom, juce ispratih upustvo i evo me na americkom marketu, radi savrseno :) hvala djilkoshu i pablu :)
 
Moze pomoc,radio mi je tunnelbear normalno ali vese ne,spoji se na npr. usa i pise da se konektovao ali nemam pristup netu..,tacnije problem imam od kako sam ubacio CM.11 R12 na i9001...
 
Moze pomoc,radio mi je tunnelbear normalno ali vese ne,spoji se na npr. usa i pise da se konektovao ali nemam pristup netu..,tacnije problem imam od kako sam ubacio CM.11 R12 na i9001...
Fali mu neki file u systemu. Bilo je reci o tome.
 
Fali vpn nešto. Verujem da si slučajno obrisao, ne verujem da bi CM to izbacio iz svog roma.

4c04c96a8ccb63fb4b9240b8c389641e.jpg
0d81e10030165161bbd80bdce850db54.jpg


Mislim da je to ovo, ali ne mogu da se setim...
 
Poslednja izmena:
izgleda da je bas do roma,sacekacu R13 ili se vratiti na R11,tad je normalno radilo.
 
Sramota je da ovoliko godina Google i dalje ne aktivira mogucnost kupovine na PlayStore-u iz Srbije... A radilo je nekad. Gde mogu da im pisem da ih kritikujem? :d
 
Mozes i da pricas sa njima :) Ako znas dobro engleski :)
 
E onda nadji u temi, pisali smo ja i zechs kako da te nazovu, zvace te neki Hasan Bel Arazi sa famoznim akcentom :d mozda ti se potrefi i zenska kao meni :)
 
Ma nije, cist Amerikanac :d Nekad radi honorarno za Al Kaidu, ali dobro sta sad :d
 
Sramota je da ovoliko godina Google i dalje ne aktivira mogucnost kupovine na PlayStore-u iz Srbije... A radilo je nekad. Gde mogu da im pisem da ih kritikujem? :d
Ma da, sve je to do Google. Isto kao što nas PayPal zeza, pa povuče primanje keša posle samo 3 dana.
 
PayPal-ом можеш да плаћаш. Довољно би било и за Google за почетак.
 
Sramota je da ovoliko godina Google i dalje ne aktivira mogucnost kupovine na PlayStore-u iz Srbije... A radilo je nekad. Gde mogu da im pisem da ih kritikujem? :d

Meni bas danas pade ovo na pamet i da ne budem lenj, poslah im mail, cisto da ih podsetim :D stigao mi brzo genericki odgovor :d

Thank you for contacting Google. I see that you are still having issues with making purchases on the Google Play Store. As you already know, you’re experiencing issue #5863686 from our known issues page.

Users who are seeing this issue:

- Are located in Serbia or Croatia
- Are receiving various errors when trying to purchase apps on Google Play
- May have been able to purchase before, but now are completely unable to buy Android apps

We're working hard to resolve this issue so that users in this country can download paid apps again; however, at this time, there is no workaround or fix available. Due to high volume of inquiries surrounding this issue, we won’t be able to keep you updated on the issue via this thread; however, you can find updates on this issue by checking our known issues page:

http://support.google.com/googleplay/bin/static.py?&page=known_issues.cs&ki_topic=1319135

If the issue you’re experiencing is not as described above, please let me know so I can continue to look into your case. If you feel your case is unique and is not this known issue, any further information you can provide (device logs, screenshots, etc.) that will help us pinpoint the problem would be very helpful - you can attach them to your reply, and I'll take a look.

Warmest Regards,

Elisah
The Google Support Team

Samo mi nije jasan ovaj "high volume of inquiries surrounding this issue"..jel ih to pola Srbije zove? :D
 
Poslednja izmena:
I ja sam im poslao mejl pre par dana, dobio samo odgovor da su primili i ništa od tada. Doduše, pretio sam da ću preći na ajfon, kako će cela Srbija preći na ajfon, kako Apple i MS mogu, a oni ne mogu da omoguće kupovinu...[emoji2] Stičem utisak da oni uopšte nisu svesni da mi ne možemo da kupujemo aplikacije.
 
Svašta od tebe, blokada dolazi iz naše zemlje. Oni kupovinu mogu da uključe za pet minuta ako treba.
 
Mozda ce i ovo proraditi, ako proradi PayPal..
 
Када додајем нову картицу у Wallet, коју адресу да напишем? Може ли права или само она фејк америчка?
 
Moze koja hoćeš. Ali ako želiš da kupujes na PS isprati ono detaljno uputstvo.
 
Када додајем нову картицу у Wallet, коју адресу да напишем? Може ли права или само она фејк америчка?

Sve fake...jer se gleda za lokaciju
 
Nisam čitao celu temu, pa ne znam da li se pominjalo, a i ne interesuje me kupovina sa PS-a, nego se pitam da li može jednostavno preko CyberGhost-a? Imaju neku akciju do kraja meseca s besplatnim ključem od godinu dana. Uglavnom, s aktiviranim CG-om sam kao Nemac video sve aplikacije koje kao Srbin ne vidim, pa se pitam da li to znači i mogućnost kupovine? Ne interesuje me lično, nego pitam zbog zainteresovanih:)
EDIT: Posle čitanja uputstva, trebalo bi da preformulišem pitanje: Da li je možda i samo možda lakša varijanta sa CyberGhost (na fonu ili kompu), nego ova sa medom? Ako je neko to uopšte probao...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno