Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

Ok, hvala na odgovorima. Nije mi preko potreban market na konkretnom telefonu, vise sam hteo da zadovoljim znatizelju, tako da cu se pozabaviti stranim SIM karticama koje imam cim ih pronadjem.
 
Tunnel Bear radi samo na WiFi only uređajima. Ako postoji SIM kartica, mora root i Market Unlocker.
 
shareImg.jpg
evo kako je sad kod mene, a kazem pre mesec dana sam na identican nacin kupio poweramp.
 
Idi na wallet.google.com. Mozda ce ti traziti da uneses neki security kod. Ili dodaj drugu adresu za naplatu, pa stavi nju kao primarnu i probaj ponovo.
 
Jel vi mozete da kupujete? Ja nikako ne mogu da resim ovaj problem, a jos samo danas je akcija za smart keyboard pro:wall:
 
imas neki market enabler ili nesto?
mogu najnormalnije da kupim
 
Imam market unlocker 3.x verziju, i pre mesec dana sam normalno kupovao, i sad nece, tj dodjem do dela accept&buy i tu mi stane...ima gore iznad screenshot.
 
koliko sam video kod sebe, kad dodje do tog dela proverava karticu. da nije istekla?
ne znam sta da ti kazem. probaj sve moguce..clear cache i data od play store-a. skini market enabler pa probaj i s njim (ja s njim pazarim..stavim na usa).
 
Rekao bih da je to problem do kartice ili Google Wallet-a. Ne verujem da je do Unlocker-a. Bez problema kupujem aplikacije (skoro svakodnevno).
 
Ne znam,na kartici ima sredstava a i sa te iste sam kupovao.probacu da je obrisem sa google walleta pa da napravim ponovo,nemam drugu ideju.
 
probaj, samo nemoj da prodjes kao i ja :D
posle ne mozes da dodas
 
Ja danas kupio bez problema, sa karticom koju sve vreme koristim...
 
uspeo, pisao im x puta. i kao do moje banke je (a nije posto sam proverio) i onda je proradilo posle njihovog poslednjeg maila
 
Obrisao karticu,dodao ponovo i nista.radio clear data,clear cach nista.mislim da odustajem od kupovine posto vise nemam ideju sta da pokusam.koja ironija na sve nacine pokusavam da im dam pare a oni nece:)
 
I kod mene je prestao da radi market unlocker. Radio je juce. Play app je 3.10.10. Koja je najsvezija verzija unlockera i odakle ga skinuti?
 
Imam Google Play verzije 3.10.10 i bez problema mi radi Market Unlocker. Nema novije verzije Market Unlockera od 3.3.5. Samo zaustavite (Force stop) Play store i pokrenite ponovo. I videcete opet placene aplikacije.
 
Ja vidim placene aplikacije nego ne mogu da ih kupim kad dodjem do accept&buy
 
Znam, nisam rekao tebi, vec ovima kojima ne radi uopste. Za tvoju situaciju sam vec dao misljenje, ali ko ce ga znati sta je stvarno u pitanju. Mozda da se obratis podrsci?
 
Probajte da dodate i proxy ili putem Tunnel Bear-a da lažirate lokaciju, možda pomogne.
 
Hmm.. sada radi.. Nekoliko puta sam gasio Market Unlocker, brisao cache i data Play-a, pokrenem Market Unlocker, proverim mail, pokrenem Play i nece.. Na kraju je proradilo. Cini mi se da M.U. nije prebacio na Verizon, vec je i dalje ostao na Telenoru. Tek kada je iskocio toast da je uspo da prebaci na Verizon, pojavile se Paid apps.
 
Bilo kakav problem sa otključavanjem rešava se ovim redosledom:
1. Back to default market
2. Enable Unlocker
3. Force Stop Play Store-a
 
ili stavis onaj prastari market enabler i sve radi cak i na 4.2.1 androidu bez greske
 
I ovaj radi bez greske. Da me zeza, promenio bih ga.
 
Yooyo jesi na paranoidu? Ja sam imao problem sa unlockerom, čim sam promenio rom i modem sredilo se sve, sad do čega je bilo ne znam...
 
Nazad
Vrh Dno