Šta je novo?

Kakav crni Verbatim.....

Po cemu si to zakljucio?

Plusevi jesu superiorniji, ali ima i minusa odlicnih.
Jedino je sigurnije kupovati pluseve jer se (kao) teze falcifikuju, ali i po tome pitanju sam skeptik.
 
Poslednja izmena:
Mr. Hyde je napisao(la):
Jedino je sigurnije kupovati pluseve jer se (kao) teze falcifikuju, ali i po tome pitanju sam skeptik.

Jeste, negde sam čitao da je (kao) teže jer je tehnologija pluseva komplikovanija.
 
Pa kako su krenuli sa fake diskovima,nije teshko dodati crtu prilikom shtampe,i eto gle chuda,plus diskova. :d
 
asus 0804P i 1608P, sve zivo rezu, kod ovog prvog za dve godine NIJEDAN disk nije pukao, jedino sam primetio da mi XORO dvd player, koji cita i diskove koje samo rezac vidi, tojest diskove na izdisaju, te sedefasto bele verbatim (smece laznjacko) malo teze cita....
 
Pioneer 108d fw1.18 samo verbatim DVD-R i +R diskove sam rezao i pukla su mi dva DVD-R 16x a narezao sam nekih 200 diskova do sad,neshto stvarno nije uredu sa 16x diskovima jer sam izmenjao sve zive fw na rezachu!
 
A da li se isplati menjati FW na rezaču samo zbog loših diskova ili se jednostavno pomiriti sa činjenicom da ni budža više nije ko nekad :)
 
pa probaj, nista te ne kosta, ja na asuse cim se pojavi novi fw ga stavim.
 
@Pharos
Isplati se naravno,fw donosi podrshku za nove vrste media,npr ja nisam mogao uopshte da narezam 16x + disk tachnije mogao sam ali ne sa tom brzinom a onda sam stavio verziju 1.18 i sve je proradilo ko sat ali u principu treba stavljati najnoviji i onaj offical sa sajta prizvodjacha mada imash gomilu hakovanih i izuzetno dobrih fw ali kod takvih fw treba biti oprezan i dobro prochitati svaki forum i videti da li ima nesrecnih sluchajeva :)
 
Koji je,po vama, bolji hakovan firmware za Pioneer-a?

Piodata ili NIL-ov?
 
LJudi, ovde je tema Verbatim i falsifikovane medije, vratite se na temu.
 
Nazad
Vrh Dno