Šta je novo?

Jotel

Koliko je to kablovska losa? Ne gledam ja ali moji su navikli na mtsov iris, nije valjda puno losija slika u odnosu na mts, ipak je to optika?
Ja kao korisnik na optici već godinu dana utisci su sledeći:
-Kablovksa: ponuda kanala loša.
-Internet: Brzina i konstantnost izvanredni (šta god neko pričao, Jotelova optika odlična, u roku od godinu dana nestao net 2-3 puta na po 1-2 sata...)
Postavio sam danas sliku oko 16 h i evo sada šaljem još jednom... u bilo kom trenutku da izmerim, jačina varira veoma malo.
 

Prilozi

  • IMG_20220313_213202.jpg
    IMG_20220313_213202.jpg
    106.7 KB · Pregleda: 54
Poslednja izmena:
Pogotovu kad se neko sveze registruje i ima samo 2 posta i u oba hvali jotel, a u prvom postu okaci ss sa lostom :D
 
Sve u svemu, Jotel izgleda da je jos uvek opcija samo ukoliko bas nemas mogucnost za nesto drugo. Steta, cini mi se da imaju potencijala, ali nikako da se stabilizuju od kada postoje. :(
 
Daju 6 meseci po 1 dinar, dok je pitanje sta ce mts ponuditi za produzenje ugovora za box 4, videcu sutra u poslovnici, ako mts ne da 6 meseci po jedan dinar verovatno prelazim na jotel, pa kako god da bude prezivecemo dve godine valjda ako bude lose.
 
Ima li neka promocija za nove korisnike? Ne vidim ništa na sajtu a znam da je ranije bilo 6 meseci po 1 dinar.
 

Prilozi

  • Novi-GPON-Nis-cenovnik-2022 (1).pdf
    934.1 KB · Pregleda: 44
  • Novi-HFC-Nis-cenovnik-2022 (1).pdf
    833 KB · Pregleda: 32
Promenili su im frekvenciju kod mene, ima i obavestenje na sajtu, nadam se samo da ih ne spremaju za zakljucavanje.
 
Cao drugari, treba mi pomoc, kako da promenim wan ip adresu na Jotel Tecnhicolor ruteru, probao restart nece i probao realease/renew ali me opet vrati na staru?
 
Jedino promena MAC adrese rutera možda pomogne.
 
Posle Mts-a, kopernikusa, Jotel mi je za 10 ispred, nikad problem nisam imao sa internetom, za ovih 16 meseci, za moje potrebe nikad ih ovi nece stici, sto se tice kvaliteta .
 
Jel u osnovnom DTV paketu ima i Digitalna i analogna tv istovremeno? I na koliko tv-a moze digitalna da se poveze tj postoji li ogranicenje i koliko je?
 
Jel u osnovnom DTV paketu ima i Digitalna i analogna tv istovremeno? I na koliko tv-a moze digitalna da se poveze tj postoji li ogranicenje i koliko je?
Da. Može na koliko god televizora hoćeš.
 
Znam da se arena kanali naplacuju dodatno, a jel kada kupis arena paket dobijas CA Modul za otkljucavanje arene ili kako to ide?
 
Znam da se arena kanali naplacuju dodatno, a jel kada kupis arena paket dobijas CA Modul za otkljucavanje arene ili kako to ide?
Otključane su i dalje za sada, iako je trebalo da se zaključaju još pre mesec i po
 
Da li imate Discovery Channel? Nekoliko puta sam skenirao DTV i nema ga? Nije valjda da su ga izbacili iz ponude? Za Niš je pitanje.
 
Ovako, kao dugogodišnji korisnik, imam puna prava da ocenim.

Za ono što nude, malo više naplaćuju dok je pre bilo merodovno ali dobro, sve poskupljuje a oni su opet jeftiniji od ostalih.

Kod njih imam fiksni, optiku i internet, znači full paket.

Optika fenomenalna, ne sećam se kad mi nestao net. Nema da štuca što bi se reklo.
Ponuda u kablovskoj je strašni očaj. Iako su kanali digitalni, veći deo kanala nije u HD i ne postoji EPG što je veliki minus.

Fiksni i ne koristim, tu je radi reda.
 
Uveo sam i ja optiku pre par dana, momci su odlozili dolazak jednom zbog kise, sledeceg dogovorenog termina su dosli, brzo su zavrsili posao i jako profesionalno, uzeo sam samo internet najmanji paket, preko kabla je perfektan, na wifi vuce punu brzinu ali je ping veci za 5-10 nego preko kabla, za sada zadovoljan.
 
Skenirao kanale, sad ima arene od 1 do 8, arene premium od 1,2 i 3 kao što do sada bilo.
Nba i Liverpool Tv otključani, ne sećam se da li su i pre bili.

Ono što mi zapalo za oko je to što se pojavili ali zaključani HBO kanali kao i Cinemax.

Da li Jotel ide na proširenju kanala uz ovu cenu bio bi samo plus. Ali ako dodatno poskupe onda svašta je moguće.
 
Bili su NBA, Liverpool TV, HBO i Cinemax i ranije. Tesko da ce oni ikad prosiriti broj kanala..
 
Nazad
Vrh Dno