Black Rocko
Čuven
- Učlanjen(a)
- 23.09.2000
- Poruke
- 46
- Poena
- 604
Elem, sve mi se nesto cini da cu opet da krenem u nocnu moru zvanu: Instalacija XP-a FX
A tako je dobro radio skoro godinu dana 🙁
No, interesuje me kako da sacuvam skinute naslove i imena pesama sa silnih CD-ova koje sam pokupio, sto sa neta, a sto rucno 😀
Mora da postoji neki fajl gde je sve to sacuvano.
Dajte neki brzinski savet, jer me svrbe prsti da krenem sve iz pocetka 😀
Poz,
Boban
p.s. BTW, kako se bese pravi fajl koji cuva podesavanja MS Oficea ( ____ Settings Office File.OPS)
A tako je dobro radio skoro godinu dana 🙁
No, interesuje me kako da sacuvam skinute naslove i imena pesama sa silnih CD-ova koje sam pokupio, sto sa neta, a sto rucno 😀
Mora da postoji neki fajl gde je sve to sacuvano.
Dajte neki brzinski savet, jer me svrbe prsti da krenem sve iz pocetka 😀
Poz,
Boban
p.s. BTW, kako se bese pravi fajl koji cuva podesavanja MS Oficea ( ____ Settings Office File.OPS)