Šta je novo?

Josh jedan biser XP-a ?!

Black Rocko

Čuven
Učlanjen(a)
23.09.2000
Poruke
46
Poena
604
Elem, sve mi se nesto cini da cu opet da krenem u nocnu moru zvanu: Instalacija XP-a FX
A tako je dobro radio skoro godinu dana 🙁
No, interesuje me kako da sacuvam skinute naslove i imena pesama sa silnih CD-ova koje sam pokupio, sto sa neta, a sto rucno 😀
Mora da postoji neki fajl gde je sve to sacuvano.
Dajte neki brzinski savet, jer me svrbe prsti da krenem sve iz pocetka 😀

Poz,

Boban

p.s. BTW, kako se bese pravi fajl koji cuva podesavanja MS Oficea ( ____ Settings Office File.OPS)
 
Ako mislis na mesto gde WMP8 cuva podatke to je onda
"\Documents and Settings\All Users\Application Data\Microsoft\Media Index"
Za ostale programe pogledaj u dir gde su instalirani.
 
a za cuvanje office setovanja - u "Microsoft Office Tools" se nalazi "Save My Settigs Wizard" (ako ga nema, instaliraj ga sa office instalacije).
 
Sredio sam problem i doterao malo XP, tako da odlazem reinstal do daljnjeg 🙂

Hvala na pomoci!

Poz,

BRocko
 
Nazad
Vrh Dno