Šta je novo?

Kućna multimedija Jeftini Android tv box 1080p za Youtube i Kodi

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

Surreal

Poznat
Učlanjen(a)
02.11.2021
Poruke
24
Poena
35
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5 3400G Stock Cooler
Matična ploča
MSI B450-A PRO MAX II
RAM
Kingston HyperX 16Gb 3200Mhz
GPU
AMD Vega 11 iGPU
Storage
256gb NVMe + 500gb hdd
Zvuk
Microlab b51
Kućište
Raijintek Arcadia III
Monitor
Gigabyte G24F 2
Miš & tastatura
Redragon M711 i Royal kludge RK61
Mobilni telefon
Pixel 6a
Steam
xeneca
Pristup internetu
  1. Optički internet
U sustini to je to sto je navedeno u naslovu, primarno bi mi koristio za yt, 4k nije neophodan jer je tv 1080p. Pozeljno da ima mogucnost za lan vezu.
Sertifikati mi nisu bitni.
 
Koja bi onda bila preporuka za neki box sa običnim Androidom ( gde radi EON bez koda )? Box bi još trebao podržavati HBO, Netflix i Youtube. Rezolucija je dovoljna i 1080p.
 
Uzmi Vontar X2,on dolazi sa običnim androidom ili W2 pa flešuj običan android.Vidi kakve su cene i da li si vičan flešovanju,prosto je skroz.
Vontar X2 i W2 potpuno isti harver,samo W2 dolazi već sa ATV rom-om tj Slimbox-om.
 
Da javim iskustva, naručio sam w2( 4/32gb) stigao posle mesec dana. Za taj novac sumnjam da moze bolje. Flesovao sam najnoviji slimbox, instalirao kodi i stremio mada sad koristim samo stremio, UI mi je bio presudan.
(Tip) Kada sam tražio po procesoru bio je 5-6$ jeftiniji.
 
Radi onako kako bi trebalo tj bez i jednog problema :)
Samo napomena da imam W2,da znaš da pričam o ATV androidu.
I ja imam W2, ali nemam više eon slotova za tv app, ako može da se flešne na X2 pa da radi sa eon mobilnom apk to bi bilo super. Ne znam koje bi bile sve ostale mane takvog rešenja, kako bi ostali streaming servisi radili bez android tv...
 
Nazad
Vrh Dno