Šta je novo?

Je l' ovo prso SBB u Novom Sadu?

Jok i dalje nisu sredili


A evo i Nemacke
 
Poslednja izmena:


Divno, sad imamo veci upload... oh wait :d
 
mislim da su preopteretili internet i sad nam sharaju pa 2 dana imas pa pet dana nemas. ja sam ih zvao pre 10 dana isto im je bilo objasnjenje.ITAKO...MISLIM DA NAS PALE .TREBA SE RASPITATI KOJA INSPEKCIJA JE NADLEZNA ZA SVE PROVAJDERE,ONI NEISPUNJAVAJU UGOVORNE OBAVEZE,A MENI SE DESILO DA SAM ZABORAVIO DA UPLATIM JEDAN RACUN DO 25 I ODMA SU MI ISKLJUCILI INT.
 
Ispunjavaju oni obaveze, ne brini ti, znali su se oni ograditi, nigdje ti ne garantuju brzinu. ;)

PO TEBI ONI MOGU DA RADE STA HOCE. TA SU VREMENA PROSLA ,NADAM SE DA CE USKORO DA RESE TE NJIHOVE PROBLEME ,TREBA SAMO DA GAZDE ODRESE KESU I BICE OK.
 


Inace, u proseku cekam oko pola minuta da mi se otvori Bench stranica... :mad:

Dokle oni misle ovako?...
 
Evo i mene zeza na Vracaru ceo dan net, a vec nedelju dana mi se desava k'o sto je Shaddow napomenuo ranije da mi nestane net i prijavljuje mi da je kabli izvucen i onda posle 1-2 min se konektuje ....... ahh pocinju da mi idu na zivce
 
jos ja gasim torrente, mislim neko mi se nakacio na wireless, virusi i sl.
kad ono SjBB u Nish, a juce uplatio 3Mbps... makar su pustili ESPN america, pa se ne nerviram previse...
 
Dosta mi je cudno ste i meni torrent radi na full speed, 176 kb/s na 1,5mb paketu :cigar:
 
Meni je ponovo sve normalno.
 
Jes' da nije popodne k'o sto su rekli, ali dobro, vazno da radi sad i meni :D
 


Speed test javlja normalizaciju, mada me dailymotion i you tube i dalje zezaju... :mad:
 
Sad je brzina ok,medjutim prema odredjenim adresama ping je ocajan.
 
E pa od jutros zadnjih pola sata isti problem kao juce (centar-palata nepravde/zel.stanica),def sam bacio pare pre 2 dana na produzenje neta:(,sta li ce im jutros/danas biti opravdanje???Izgorela bolnica ili pomeranje vremena???
 
Nazad
Vrh Dno