Šta je novo?

Je l' ovo prso SBB u Novom Sadu?

Sve mi super sljaka.
 
Novi problemi kod Sbb-a, svi se u NS-u zale, ne znam kakva je situacija u drugim gradovima, protok je 3 puta manji.
 
Poslednja izmena:
pa svuda je isto :)

zrenjanin takodje

download:0.09kb/s
upload:0.03kb/s
ping:689
 
Okrenete lepo Call Centar u BG i lepo na automatu cujete da imaju problema sa jednim od svojih spoljnih linkova i saznate da je to razlog manjeg protoka i povecanog pinga. Doduse sad koliko vidim sve radi ok.
 
Nazvao sam ja tehnicku podrsku, kaze lik najkasnije do sutra uvece ce da srede situaciju.
 
JA juce ceo dan ni net ni d3... nazovem ih i strasno na kom intelektualnom nivou smo vodili konverzaciju, otprilike tetka mene ubedjuje da sam debil i da sam sam sebi iscupao kabl iz zida... na kraju kao poslace ekipu...
sreca uvece sve proradilo (sumnjam da je ekipa bila u to vreme), pa cenim da je verovatno negde usla voda gde nije trebalo |>>
 
Kod mene kuci je Ok... ali zato u centru u firmi raspad sistema.

Gubitak paketa 3-7% dolazili dvaputa i konstatovali da je to po njima sasvim ok :zgran:

Uglavnom nisam imao zivaca da se naganjam sa njima ako tvrde da tako treba... jednostavno sam cable internet paket smanjio na minimalno a adsl poveco na max mogucu brzinu i sad mi je adsl glavni internet link.
 
Meni isto katastrofa radi vec 2 nedelje,nemogu ni 0.6 mbps da predjem,strasno...
Na sbb forumu niko ne odgovara,bitno je da primaju plate itd itd..
 
Meni se danas desilo, slucajno sam primetio, a sasvim moguce da je i cesce.
 
Strasno... I kod mene jedva radi... Ne znam sta se desava u poslednje vreme...
 
...

Slavija. Puko. Poslednjih sat vremena proveravam sve i na kraju odlucim da pozovem SBB.

"trenutno je u prekidu jedan od medjunarodnih linkova, te je Internet saobracaj donekle usporen, otklanjanje kvara tokom popodneva bla, bla."

"donekle usporen" ... imam paket od 8Mb/s, a sad "pici" 256Kb/s:wall:


nek se teraju.
 
601309924.png


Nije samo u NS, evo i u BG-u, raspada se najstrasnije 3mbit paket a dobijam ? 30i deo istog :)
 
ma uzas ne samo danas vec zadnjih mesec ipo je ovakvo stanje

inace ne verujem da je medjunarodni link jer telekom adsl rade extra
 
Poslednja izmena:
I kod mene koma (kod futoske), svaka 2 dana nema net-a, zadnjih 10 dana od kad sam uplatio!!! Dok u ZR-u za godinu, samo jedan dan nije radio... Strasno...
 
Nesto im se cesto desava to....trebalo bi da navedu zasto im iskace link a ne da nam tu nesto pricaju i mazu oci....Nemaju neki rezervni link ?lol?
 
ma ja sam kriv, taman sam pustio poruku za 12 sati premiuma na hotfile :D
 
Mozda su u NS sredili ali u BG i dalje baguje najstrasnije

601373636.png
 
Nazad
Vrh Dno