Šta je novo?

Java

MIO

Čuven
Učlanjen(a)
17.03.2003
Poruke
148
Poena
619
Dali neko moze da mi preporuci dobar kurs za javu za totalnog pocetnika? Bg ili Ns
 
oke tnx al ja bih radije tu ukljucio i ljudski faktor :)
Pa zar bas niko ne zna neki dobar kurs?
 
Poslednja izmena:
Laslo Kraus drži dobar kurs na ETF-u u Beogradu, al em ti je daleko, em je već počelo :p
 
damn, imas neki kontakt da mi posaljes ili nesto, da vidim kad je sledeci?
 
@voodoo_: grešiš, Laslo drži Javu u letnjem semestru. :)
@MIO: Laslo Kraus je predavač na Elektrotehničkom fakultetu u Beogradu. Drži kurs OOP2 (Java) u okviru osnovnih studija na fakultetu :D
 
I ti mozes slobodno da vidis raspored kad su vezbe i da ides na doticne i niko te nece nista pitati niti proveravati :)
 
Buduci da si iz NS-a mozes na PMF-u na departmanu za matematiku i informatiku da slusas Objektno orjentisano programiranje. Niko te nece proveravati, samo vidi raspored i uleti slobodno :)
Doduse predavanja su pocela pre jedno 3 nedelje.

Edit:
Evo pogledah raspored.
Predavanja ti ponedeljkom 11-13, sala 65
vezbe utorkom 17-19 ili 19-21, jer ima 2 grupe, sala 63
To ti je na trecem spratu departmana.
 
Poslednja izmena:
Cek stvarno to moze tako ladno, odes na vezbe ili predavanja i ako vec nisi student. Ajde na predavanjima ima ih gomila ali na vezbama beleze rad studenata (bar mi se tako cini).
 
Zasto ne bi mogao? Jedino mislim da ne mozes na prakticne vezbe ici, jer se prave spiskovi, mada moze i to ako si dovoljno snalazljiv, i ako ne odudaras preterano od ostatka studenata u vidu godina npr. pa izazoves sumnju. Mada mislim da te ni za to niko ne bi dirao ako ima slobodnih mesta. Kod nas npr. (PMF) na neke master predmete dolazi dosta ljudi sa strane koji nisu studenti. Cinjenica je da ne mogu polagati to, ali profesori nikad nisu pravili problem ako neko dodje sa strane i slusa, jer ljudi dolaze da slusaju ta predavanja radi sebe. Cak im dopustavaju da rade kolokvijume radi nekog testiranja koliko su savladali materiju.
 
Bas liberalno :D . Nisam siguran da bi se svuda proveo tako, pogotovo ako je manji broj studenata.
 
Nazad
Vrh Dno