Šta je novo?

Izrada logoa

amdpower

...on thin ice...
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruke
3,823
Poena
325
Najlaksi program za izradu logoa,zelim da ucestvujem na jednom konkursu.
Ako tema nije u odgovarajucem podforumu ,molim da je smestite gde mislite da odgovara.
Hvala.
 
Zavisi kakav logo želiš... Ja sam do skoro pravio logo-e u Photoshopu. Imaš baš puno opcija i svi znaju sa tim programom. Ako, pak hoćeš nešto apstraktno ili nešto što se kreće, to već menja izbor.
 
Nisam do sad radio logoe,samo sam se igrao krojenjem videa.
Video sam konkurs zeleznice Srbije,pala neka ideja pa zelim da se oprobam.

 
Moja deviza je Jednostavnije-Bolje. Senke, prelamanja, okretanja i ostala čudesa, to je neozbiljno. Pogledaj na primer Pepsi, Coca-Colu (to mi pade na pamet) ili najke. Prosto ko pasulj, a raširilo se sve do Marsa.
 
Prvo ga nacrtaj rukom. A onda, kad budeš znao šta treba da praviš, naćićeš program pogodan za to.
Džabe silni programi ako se ne zna šta se crta...
Pozdrav
 
Nisam do sad radio logoe,samo sam se igrao krojenjem videa.
Video sam konkurs zeleznice Srbije,pala neka ideja pa zelim da se oprobam.

E ovo se zove optimizam.
 
Pustite coveka, ako hoce da salje neka salje :D

Imas od free oss programa i Inkscape za vektorsko crtanja u sta spada izrada logo-a, ili placeni Corel Draw, Adobe Ilustrator :)
 
Nek šalje ali neka zna da za balkanske konkurse važe balkanska pravila :)
Pranjković je za svoj pobjednički dizajn s kunom dobio 70.000 kuna. Njegova druga dva rješenja osvojila su drugo mjesto, a za svako od njih je dobio po 35.000 kuna. Ukupno je to 140 tisuća kuna. Jučer smo na društvenim mrežama poslali poruku Pranjkoviću. Nije nam odgovorio. Poslali smo mu poruku i na Instagramu, a ako nam odgovori, to ćemo objaviti.

Kontaktirali smo i vladu da nam komentira ovu potencijalno neugodnu situaciju, ali nam još nisu odgovorili.
 
Nisam do sad radio logoe,samo sam se igrao krojenjem videa.
Video sam konkurs zeleznice Srbije,pala neka ideja pa zelim da se oprobam.

Ne treba ti tu program, treba ti članska karta.
 
Nazad
Vrh Dno