Šta je novo?

Ishrana, trening, fitnes (borba protiv sedenja za ljude iz IT-a)

^
IMG_20200322_112002.jpg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ovo sto reče kolega iznad. Najverovatnije je prilično skuplje od multivitamina iz prodavnice suplemenata (online i van Srbije su još jeftinije, ali sada nisu opcija).

Kako je već kupljeno neka pije, a naredni put kada kupuje neka pogleda pomenute radnje.
 
da nisi vadio osmicu možda?
Ne znam kako nisam video ovo pitanje na vreme.
Nisam vadio osmicu, ali jesam peticu pre par godina. Nemam pojma do cega moze da bude ovaj problem koji imam. Nista strasno, ali nije simetricno i nervira me.
Prosto mi neverovatno da to moze da se desi. Video sam da je jedno vreme onaj pevac Sasa Kovacevic bio tako osusen u obrazima(oba), al on je koristio neke supstance pa mi je to jasno.
 
@downtown @nemanja123 Ma kupila je onako, cisto da proba, sumnjam da ce opet da kupuje s obzirom da je 530 din. Vise je mene zanimalo da li stvarno ima neke vitamine ili je prevara :)
U svakom slucaju hvala na savetima.
 
Vojnici :) Jel zna neko slucajno ima li negde na YT da se nadju one vojne vezbe sto smo radili svako jutro, od 5 min ili koliko su vec trajale. To mi je tako prijalo tada i nekako su mi najkonkretnije bile.. ili barem onda neke najslicnije ako nijedan vojnik nas to nije okacio :D
 
Ne počinjem vežbanje u gymu bez tih osnovnih vežbi. :)

Pravilo br1: uvek se počinje od vrata.
 
Aj snimi video nema sanse da se setim kako idu a i redosled je bitan da :D
 
:D

 
i meni su te vezbe u vojsci prijale nekako sam se bas oseco top, mada kontam da to ima veze i sa ishranom u isto vreme
 
Ljudi zna li neko gde se mogu naruciti tegovi i sipke trenutno?
Koju god sam radnju kontaktirao nemaju na stanju...
 
Ima iron.rs ali je rok isporuke 3-4 nedelje.
Pogledaj, možda ti nesto od njihovog asortimana bude odgovaralo.
 
Ja uzeo tuber gume , ima li ko iskustava?
Nisam profi, treba mi nesto za 30-45 minuta dnevno, mislim da će poslužiti...tek stigle, nisam ih pošteno ni isprobao...

SM-N975F
 
Ja ih koristim, narocito sada u izolaciji, imas na sajtu vezbe. Dobra je guma, drugacije deluje od tega.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja ih koristim, narocito sada u izolaciji, imas na sajtu vezbe. Dobra je guma, drugacije deluje od tega.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Video sam i na YT, nego ono sidro mi ne deluje toliko čvrsto, jel zaista dovoljno da se jednostruko, bez dupliranja, zakači za vrata?
Ili to ili ja nisam nesto razumeo kako funkcioniše... Ako možeš, okači fotku samo sidra kako ga kaciš

SM-N975F
 
Pozdrav svima.

Naleteo sam na temu trazeci poredjenje blendera i sta bi za skroman budzet bila najbolja opcija.
Drugarica mi preporucila Vegavita VBL-800 (1800W i 38000RPM) koji kosta u Netiksu oko 100 evra i ona je bila prezadovoljna jer joj je 5 godina radio svakodnevno i razarao sve sto stavi u njega (jednom je zaboravila kasiku unutra i pokrenula ga. Kasiku je izvadila u spirali a blenderu nista :) )
Koristio bih ga uglavnom za pravljenje smutija i kao klasican blender (ne mora corbu da zagreje na 80^C)
Cuo sam da je i Omniblend odlican, ali je i 3X skuplji, a budzet mi je prilicno skroman...

Da li je neko koristio ovaj Vegavita blender i kakva su mu iskustva, ili iz prve ruke zna nesto vise?

Hvala unapred na pomoci.
 
Pretraži ovu temu sa terminom "vegavita", ima korisnih informacija.

Da, video sam da je neko imao pa mu se pokvario dva puta u godini dana.
A opet drugi pominje da je skroz ok za kucnu upotrebu i ne tako zahtevne korisnike.
Reko mozda je jos neko u medjuvremenu imao, kupio, probao pa da cujem iz prve ruke...

EDIT: ta moja drugarica se kune u Vegavitu a mlela je sve zivo u njemu svaki dan i jedino su se nozevi istupili posle tri godine.
A eto, sa druge strane nekom se i pokvario..
 
Poslednja izmena:
Video sam i na YT, nego ono sidro mi ne deluje toliko čvrsto, jel zaista dovoljno da se jednostruko, bez dupliranja, zakači za vrata?
Ili to ili ja nisam nesto razumeo kako funkcioniše... Ako možeš, okači fotku samo sidra kako ga kaciš

SM-N975F
Slobodno ustipaj vratima traku, neka onaj gumeni deo ostane unutra i moze da se seca poprilicno. Samo uvek montiras u pravcu kako se vrata zatvaraju, tako da kada vuces, ispada da vuces da zatvaras vrata a gumeni deo ostaje u prostoriji, nikako u pravcu kako se vrata otvaraju.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Slobodno ustipaj vratima traku, neka onaj gumeni deo ostane unutra i moze da se seca poprilicno. Samo uvek montiras u pravcu kako se vrata zatvaraju, tako da kada vuces, ispada da vuces da zatvaras vrata a gumeni deo ostaje u prostoriji, nikako u pravcu kako se vrata otvaraju.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
haha, to sam ukapirao, da bih mogao izvaliti vrata, baš zato što na njihovom YT kanalu postavljaju sidro u pravcu otvaranja, ali su tamo ALU vrata , i mogu se pošteno zabraviti, za razliku od naših kućnih...
Elem, hvala na savetima, imam još par tehničkih pitanja, ali pišem na PM...

SM-N975F
 
Haha, ja sam se potcenio :)
Dobro bi mi došla 2x5kg tega ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
VegUnski lobi. [emoji41]
 
Moda, šta drugo...Treba biti umeren u svemu pa i u mesu, ljudi do 20 godina koji su vegani verovatno štete svom telu, 20-40 kako hoće, posle 40 sumnjam da nastaje neka steta, ali svakako treba smanjivati loše kalorije i sveukupni unos...

SM-N975F
 
Nazad
Vrh Dno