Šta je novo?

Iron Harvest 1920+

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,360
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Deluje ok grafa i prezentacija :) Ako je slican CoH mehanici, i will buy :D
 
Na ovoj prvoj slici me podsjeća na Men of War.

Djeluje zanimljivo.
 
Steam/diesel punk sa motivima iz slovenske mitologije, pa ovo nemoze da omane! :D
 
Taj art što si okačio je iz ove igre Scythe (2016)

pic2323719_md.jpg
Scythe.jpg


Igrao sam je(osnovnu), nisam se nešto previše oduševio, slaba je interakcija sa igračima, mada treba joj pružiti još koju šansu,
Ne znam kakvo interesovanje ovde stoji za boargame-ove, tj društvene igre, možda bi mogao da otvorim temu za to (verovatno u Bench Clubbing temi)
 
Poslednja izmena:
Treba poliranja i balansa..
Na 7 misiji sam , perfomanse na mojoj masini u 1080p na ultra su na oko 40ak fps.. sto je neprihvatljivo s`obzirom da nema ni 20ak jedinica na ekranu koji se krve.
Isto gpu usage ne prelazi 60%.
Mozda neki novi nvidia driver popravi stvar , mada bi i patch trebao.
 
Ne znam što mučis sebe i igraš igru odmah nakon izlaska. Ja već godinama ne igram gotovo ništa bar 12-24 meseca nakon izlaska.
 
Balans jedinica donekle moze da se ispegla, ali felericna mehanika i AI - tesko. Nisu uspeli da kopiraju cover i flanking iz CoH, a ocigledno je da im je to bio cilj.

Zbog Jakubovog dieselpunka i CoH nostalgije cu verovatno nastaviti sa kampanjom na kasicicu.
 
Poslednja izmena:
Da, AI odusevljava kada tvoji rodjeni mechovi pregaze cover koji su inzenjerci tek izgradili xD (mada je to vise pathfinding)
a cover sistem... moze da se zauzme iza recimo oborenog debla, ali zato ne moze iza metalnog kontejnera... itd.
Pozicioniranje po cover-ima isto..

Mudro zbori Perafilozof - dati mu novu sansu za prvi rodjendan.
 
Poslednja izmena:
da li su popravili igru do danasnjeg dana? vidim na popustu je pa se pitam da li je vredi sad uzeti?.
 
Nazad
Vrh Dno