Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako povezati Bluetooth daljinske upravljace od Iris-a i XIAOMI TVa?
 
Kako pristupate fajlovima na flashu kako bi ih instalirali? Pokušavam ne ide!
Može li da se aktivira launcher koji je već u uređaju ali nije aktiviran kao home app umesto instaliranja ATV ili nekog drugog launchera?
 
Probao EON tv aplikaciju na ovom iris boxu i mogu vam reci da sve radi odlicno. Daljinski od boxa takodje funkcuonise.

AEBC5724-4045-44AC-A007-F87E181DCA7A.jpeg
 
Ima taj apk da se skine i na drugim mestima osim ApkPure (koji već neko vreme ne update-uje TV verziju Eon app), pa da ne koristiš tu bajatu verziju. v3.77.12297 je najnovija za PlayStore verziju (a na SDMC boxu je već sto godina v3.82.12365)
 
Evo me ljudi :D
Napraviti novi SSID, novu wifi mrezu,
Onda idete na WAN podesavanja, ima podesavanje za IPTV, stiklirate novi SSID sto ste napravili meni je bio na SSID 2 .
Posle toga isto u WAN podesavanjima, ima podesavanje za INTERNET odstiklirati Novi SSID.
Da samo kroz tu mrezu prolazi IPTV, slicno tome kao sto na MTS ruterima ima te 2 porta za IPTV i 2 porta za INTERNET. Kad hocete da zakacite PC na tipa LAN 2 I LAN 3, nema neta jer su ti portovi konfigurisani za IPTV samo. E tako smo mi sad napravili WIFI gde prolazi samo IPTV.

Posle zakacite vas STB na tu novu mrezu, izaberite staticki IP, ne da ide preko DHCP-a da sam generise vasu ip adresu za taj uredjaj.
Da li je neko ovo uspeo sa Nokia G-240W-C ruterom?
Napravio sam novi SSID, potom WAN podešavanja i tu nema da se štiklira ništa vezano za bilo koji SSID (slika).
U WAN connection list postoje još dva druga, jedan je za internet a drugi je možda VOIP telefon ili nešto treće. Kod ovog je štikliran IPTV što se vidi, ali nigde opcije da se izabere SSID.
Screenshot_1.jpg
Logovan sam sa:
User: admin
Password: qsgyjm1#
 
Ima taj apk da se skine i na drugim mestima osim ApkPure (koji već neko vreme ne update-uje TV verziju Eon app), pa da ne koristiš tu bajatu verziju. v3.77.12297 je najnovija za PlayStore verziju (a na SDMC boxu je već sto godina v3.82.12365)
Nisam znao, ali veruj mi i ova radi super. Iznenadio me daljinski od irisa-radi.

Sto se tice instalacije aplikacija, pisao sam pre 10-15 dana u ovoj temi. Da se ne ponavljam svako malo.
 
Ekipa,od juče me zeza STB Q11.Malo malo pa baguje,tj.pojavi se crveni ekran dok sa druga dva stara STBa nemam problema.Resetujem ga ali i dalje isto.Da probam da resetujem ruter?I da,jednom mi je pokazalo da moram opet da se ulogujem.
 
Poslednja izmena:
Ajd da pitam i ovde, ova tema je aktivnija od one na "online servisima"
Da li jos nekome na telefonu secka video posle azuriranja aplikacije na IRIS?
Probao sam kompletno brisanje kesa i svih podataka, probao i reinstalaciju, nije pomoglo.
 
Kako nakon instalacije ATV Launchera i aplikacija se ulazi u taj meni, kada god vratim tv kanale i želim na youtube otići muku mučim dok opet nađem atv i youtube
 
Još jedno pitanje.Je l vi gasite STB kad ne gledate tv ili ne?Ne znam sto ovo g..vno i dalje baguje posle resetovanja rutera...Primetio sam da kad prebacim na YT ili gledam nešto sa fleša, kad hoću da vratim na IRIS samo bude crveni ekran sa logoom i moram da resetujem STB.Zanimljivo da sa starim STBovima nemam problema,samo sa ovim Q11.
 
Ne znam da li je do mene samo ili je ovo normalno za mts ali na Iris TV (STB uredjaj) ne radi vracanje unazad za HD kanale, HBO,Pink Premium,Cinestar HD, itd. ni na jednom ne radi vracanje unazad ali ako je isti kanal samo SD onda radi. Jel to normalno?
 
Da li moze da se koristi Iris Go na vise mobilnih uredjaja istovremeno?
 
Gledajte omiljene TV sadržaje na mobilnom telefonu, tabletu ili računaru uz iris GO aplikaciju, i to besplatno do 30. septembra 2021. godine, ukoliko ste korisnik iris TV usluge ili korisnik BOX paketa sa iris TV uslugom.
 
Da li moze da se koristi Iris Go na vise mobilnih uredjaja istovremeno?
Može na 3 istovremeno, probao sam ovih dana na dva mobilna i kompa i sve radilo u isto vreme bez problema, ne mogu da se setim kako ranije bilo sa mts tv go, doduše on nije radio dugo na računarima pa samo povremeno koristio na mobu.
 
Hoce i obicna probao sam. Ali na smart verziji je slika mnogo bolja, jer ide do 7…
Naravno tv app se aktivira sa kodom. Ima to u paketima van mreze. Inace postavio sam i koju verziju sam instalirao, pa je shaman dodao da postoji i novija. I to sve samo par postova iznad na ovoj strani. Nista se ne prati i ne cita!
 
Ne pratiš ni ti da oba stream-a idu do 7 Mbps :p Smart stream nije bolji zbog bitrate nego interlaced vs progressive pravi razliku.
 
Pročitao sam ceo forum jedino ako mi je promaklo! Probao sam običnu ali neće ni da je pokrene a za smart mi se kod ne pojavljuje na Moj SBB.Na stranici televizija kad stisnem aktiviraj na smart TV-u ništa se ne dešava,
 

Prilozi

  • E.png
    E.png
    76.5 KB · Pregleda: 104
Ako si korisnik Total TV usluga (bilo kog paketa) nemaš pravo na Smart Tv aplikaciju. Samo SBB korisnici imaju pravo na nju ( i "u mreži" i "van mreže").
 
Može na 3 istovremeno, probao sam ovih dana na dva mobilna i kompa i sve radilo u isto vreme bez problema, ne mogu da se setim kako ranije bilo sa mts tv go, doduše on nije radio dugo na računarima pa samo povremeno koristio na mobu.
Radi na kompu i mom mobilnom, ali na mobilni od cure nikako nece.
Pise kao max broj uredjaja ili pokusajte kasnije.
 
<

Ranije je uspevalo da se reši max broj uređaja tako što se 2-3 puta krene u ponuđenu proceduru odjavljivanja uređaja i odustane od iste.
 
<

Ranije je uspevalo da se reši max broj uređaja tako što se 2-3 puta krene u ponuđenu proceduru odjavljivanja uređaja i odustane od iste.
Kako se menja broj uredjaja? Tacno je izgleda to, posto mi izgleda dupliralo moj mobilni 2x i komp kao treci.
 
1621469032357.png
Tacno je bilo mobilni na dva, ali ne uspevam da obrisem jedan.

Kad pokusavam login sa njenog ne dobijam opciju da obrisem neki uredjaj, pokusao sam i na svom da reinstall aplikaciju i odmah se uloguje, bez opcije da brisem neki.

Ima li jos neki nacin da se obrise uredjaj?
 
Samo da zoveš podršku, pa da napišu reklamaciju i onda ti "napredna" podrška obriše uređaje. Ja imao isti problem. Na mts go nije bilo tih problema.
 
Ako si korisnik Total TV usluga (bilo kog paketa) nemaš pravo na Smart Tv aplikaciju. Samo SBB korisnici imaju pravo na nju ( i "u mreži" i "van mreže").

Nije Total TV već SBB Duo Tv+net Gold. Običnu EON android aplikaciju kada startujem pojavi mi se da nije podržana od ovog uređaja. Koja verzija obične EON android app radi na ovom uređaju?
 
Matori Duo/Trio paketi tek od Gold Extra imaju pravo na SmartTV app. Tako da si u istom sosu kao TotalTV korisnici.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno