Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pazi realno dobar poslovni potez, ako su analizom dosli do podataka da nije gledano/korisceno sto da placaju licencu.
A sledece ce biti isto tako nesto sto bude imalo lose rejtinge.
E sad druga je stvar da li to krsi ugovor sa korisnicima i daje mogucnost raskida istog ukoliko je neko time nezadovoljan.
Katalozi u video klubu nisu deo osnovne ponude. Tj ne krese ugovor. Oni navedu samo video klub sa preko npr 1000 naslova a sta, to se ne precizira. Pickbox je izasao kao prvi regionalni striming servis, u pocetku je ponuda bila mnogo bolja. Sada postoje i domaci, Cinesseum koji se ovih dana lepo razvija (od nedavno postoji android app, najavljene i IOS i za smart tv) a sadrzi domace filmove i serije, neke strane i jos stosta, kao i MojOFF sa akcentom na festivalske sadrzaje (takodje imaju android app). Nije iskljuceno da udju u saradnju sa mts-om jer je mts od pre par meseci sponzor Dvorane doma sindikata (a isti ljudi stoje i iza MojOFF).
 
Da li se to meni cini ili se kvalitet slike popravio na arenasport kanalima?
 
I meni se čini da slika mnogo bolja. Možda su povećali protok ali imam isti utisak da slika mnogo bolja na Arenama. Da nisu pustili 4K signal pa ih sramota da jave ne daj bože? 😁 Definitivno su nešto popravili sa slikom prekom Iris Boksa i na Arenama.
 
Jel imao neko problem sa Iris TV aplikacijom?
Meni se na LG C1 prvo izlogovala, ja se cudim sto mi ne otvara kanale i iskace niste pretplaceni a onda kad sam se ulogovao radila jedno poluvreme kosarke i onda iskace neka mrezna greska 1001 i vraca mi na drugu cetvrtinu stalno. Morao da predjem na box da odgledam tekmu do kraja.
 
na kojoj si internet mreži?
ja danas posle odmora pokušavam da se ulogujem na Iris TV na LG TVu jer se izlogovala (pre nekoliko nedelja je bila ulogovana i radila lepo) ali kao da ne prepoznaje kredencijale, vrati me na login name prozor
da li je moguće da su uradili isto kao i za pristup preko web browser-a?
 
iris-SMART1.png

iris-SMART2.png

iris-SMART3.png


Predivno, ali i ružno!
Sramite se, čestitke!
 
Pozdrav,da li iris tv box moze da radi preko wifi-ja,sbb internet je u pitanju
 
Ne može nikako da radi na sbbu
 
na kojoj si internet mreži?
ja danas posle odmora pokušavam da se ulogujem na Iris TV na LG TVu jer se izlogovala (pre nekoliko nedelja je bila ulogovana i radila lepo) ali kao da ne prepoznaje kredencijale, vrati me na login name prozor
da li je moguće da su uradili isto kao i za pristup preko web browser-a?
Na MTS optika 400/160, sad opet radi kako treba. A sto se izlogovalo samo oni znaju. Nisam prekoracio broj uredjsajas niti brisao.
 
Opet su resetovati raspored svih kanala. Video sam obaveštenje da gase SD kanale i pretvaraju ih u HD ali nigde ne piše i da će mi opet nabaciti Pink među prve kanale, na primer.

Ima li šanse da to vrate, kao pre par meseci, ili je ovo trajno stanje pa da krenem opet da podržavam raspored kako meni odgovara?

Hvala
 
Ne,sada su svuda umesto SD HD verzije kanala.Tipa HBO,nemaš više od 230 do 235 HD već od 225 do 229.
 
Ne, nisu svima promenili, upravo proverio i dalje su posebno SD i HD.
 
Izgleda da je gašenje SD kanala sa HD po sledećem principu. Korisnici optike dobili su pravi HD sa većim protokom i boljom slikom nego ranije što je za pohvalu. Izgleda ostalima koji nisu na optici pusten neki slabiji HD sa ne tako sjajnom slikom. Naravno nisu se setili da puste 4K bar ljudima na optici iako imaju sve tehničke mogućnosti za to kad je u pitanju Arena Sport
 
Meni na vdsl nije lošija slika na HD kanalima nego što je bila.

Super je što kanali nisu više na 700+ ali nije super što su Arene i još gomila drugih kanala čiji je osnivač ili sponzor MTS i dalje na po dva mesta prisutni, prvo na početku liste, do broja 130 recimo a onda i kasnije odvojeni i tematskim paketima, naravno u HD na oba mesta.
 
Dobro bar su sada složeni tematski. Ajde i da razumemo Arene na 2 mesta eksluziva je mada nema neke svrhe. Uostalom na smart Iris u nisu duplirani kanali Arene. Nema neke svrhe. Jel još neko može da potvrdi da su HD Arene na optici sa boljom i jasnijom slikom nego pre promene SD kanala sa HD verzijom?
 
Malo sam se zadubio u sliku posle ovih natpisa jer zadnjih desetak dana nisam bio u prilici da toliko gledam tv i stvarno kao da slika nije (pre)čista konkretno na RTS 1 gde sad ide košarka. Pročitah na drugom mestu da su pustili valjda i na adsl HD kanale ako je uopšte istina to i da je sada i nama na vdsl isto tako neka da je nazovemo hibridna varijanta sd-hd ili šta već, videću danas i sutra da malo bolje to pogledam na raznim kanalima ako uopšte budem i mogućnosti da primetim razliku koje očigledno ima.

A za optiku ima ljudi pa ćete primetiti sigurno da li je isto ili bolje nego što je bilo.
 
Imam optiku i hd kanale, kvalitet hd kanala je isti kao sto je bio, nista nije bolje nego sto je bilo. Uporedjivao na tri tv-a.
 
Kako se resetuje iris box, iskljucivanjem ili kroz podesavanja rutera?
Iris box stb je neki mali crni.
 
Dakle nemogući su.😂 Uključili premotavanje na Eurosportu HD isključili dual audio opiciju isključili Eng komentar. Sad gledaj tenis sa ovi smaračima 😁👌
 
Koji je postupak instalacije aplikacija na iris stb ako uopste i postoji?
 
Vredi li cimanja trazenja zamene HP4024 za HpH07 u realnom radu i koriscenju? Nisam bas ocaran HP4024
 
q11 je najnoviji koji imaju? Moraju li puno da se cimaju da bi pristali na zamenu? Ovj HP4024 je mnogo spor.
 
Najbrže ti je da, ako imaš pravo po ugovoru na još jedan besplatan STB uređaj, odeš u najbližu poslovnicu i pitaš koje imaju kod njih. Ako je taj koji ti odgovara, uzmeš odmah, ako nije, ideš u sledeću. Može da izgleda kao cimanje, ali je najsigurnije koji to dodeljuju. Ovo kažem zato što je q11 stariji i pre nekoliko meseci je bila prča da upravo njih nemaju i da donose ove druge, a sad je drugačija priča za taj model 😃
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno