Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ih uvek gasim, tj. stand by. Uvek su na izabranoj listi kada se upale (dva Q11 i jedan HP07 ili kako već).
Nisam odavno restartovao pa ne mogu da kažem da ostaje ili ne.

Da li ti je to od skoro pojava. Umeju da mrse nešto pa prođe nekoliko dana dok se ne smire :)
 
Od prvog dana. Imam i ja dva stb-a. Jedan je onaj sa šestocifrenom cifrom za ulaz a drugi sa četvorocifrenom. Kod oba isto. Čim ugasiš na daljinski pređe na svi kanali.
 
Pozdrav svima,
Da li je nekad imao problema sa IRIS TV gde dolazi do ucestalog ponovnog ucitavanja portala kao da se resetuje . I to se uglavnom desava nakon promene kanala , novina koja se desila jeste nakon zamene uredjaja jeste da daljinski ne reaguje na promenu kanala gde ili ne dozvoljava da se kanal promeni ili stoji da je kanal promenjen ali slika od prehtnodnog kanala ostaje.
Uredjaj je vec jednom zamenjen, takodje menjao sam i uticnicu i UTP kabal, prve dve godine koriscenja takvih problema nisam imao. Koristim ADSL....

Hvala unapred na odgovoru.
 
Izgleda da i Telekom kreće Goal Rush za Premijer ligu pa će verovatno sledeći vikend multiprenos biti grafički opremljen kako treba
 
spremali su se oni za ovo , ali dok ne počne , ne vidis sta ti fali
bice isti ako ne i bolji od sk i onog kvazi komentatora koji je svu pamet ovog sveta pokupio
 
Dzaba kad mi i ne radi aplikacija cim je skinem sa WiFia... dzaba mi MTSov protok podataka
 
@KorisnickoImeJeNeophodno

Da li je to proverena informacija za Arene i Iris Go da se neće moći gledati ako nemaš mts net?

Da li su to negde napisali?

Možda će na Yettel netu raditi?😀
 
Dzaba kad mi i ne radi aplikacija cim je skinem sa WiFia... dzaba mi MTSov protok podataka
Proveri u aplikaciji da li je ukljucena opcija da strimuje samo preko wifi (to je nekad ukljuceno automatski radi ustede podataka)
Od 15-tog nece biti moguce gledanje arena kanala na iris go aplikaciji ukoliko ne koristite MTS-ov internet.
Da li mislite samo na iris go ili go i smart za android tv. Pošto mi sada lepo radi na telenorovom internetu
 
Proveri u aplikaciji da li je ukljucena opcija da strimuje samo preko wifi (to je nekad ukljuceno automatski radi ustede podataka)
ma jok,sve je uredno ukljuceno da radi i na 3G/4G... jednostavno sa galaxy tab S7+ imaju neki problem,jer sam i na play prodavnici (ocene korisnika) procitao da neko ima isti problem.Prijavio sam im to,rekli su da ce gledati da srede,ako nista bar neku alternativu da mi obezbede,medjutim kao i svaki prigovor do sad u aplikaciji moj mTS bude uredno zaveden dan,dva i nestane,verovatno vodeci se pod RESENO. A vise nemam snage ni da se cimam,niti znam kome da se obratim. Imas uslugu koja ti pripada (jer im placas),a usluga ne radi,mesecima,sad vec mozda i godinama... cuti i placaj,jer ukoliko ne platis,zna se
 
Izvinte na uskakanju, samo da pitam da li je moguce gledati Arena sport kanale van mreze i na koji nacin?
Da dopunim, Arena cloud i sve sto ide uz to me totalno ne zanima. Zanimaju me samo Arena sport kanali.
Hvala unapred :)
 
Bio je u prvom poluvremenu dosta manji font ali su ga povecali odma na pocetku drugog.
 
Pa da imaju samo malo mozga to su trebali da urade od prvog dana.
 
sto se dize frka bzvz , 15 avg je uskoro , pa videcemo sta i kako , dotl cool
 
Pogledajte prilog 352315
Mogli su veci znak za multiprenos da stave, ne vidi se
Da mi je znati zašto ne promene ovaj crni flaster na pola ekrana. Jos kad je naša liga i sa druge strane ekrana još veći. Imaju odličan on screen logo koji ide u snimnicina na Instagramu i sajtu beli providan sa znakom Arene . Ovo je najduži on screen logo u istoriji televizije 😁
 
A sta mu fali? Vidis da se vidi skoro ceo Spajdermen.
 
Da mi je znati zašto ne promene ovaj crni flaster na pola ekrana. Jos kad je naša liga i sa druge strane ekrana još veći. Imaju odličan on screen logo koji ide u snimnicina na Instagramu i sajtu beli providan sa znakom Arene . Ovo je najduži on screen logo u istoriji televizije 😁
A jos kad prenose NBA, pa se od logoa ne vidi statistika koju pustaju u toku meca sa desne strane.
 
Kakav je kvalitet slike na LG C1 u kombinaciji sa iris tv u odnosu na FHD tv , šta kažu iskustva ?
 
Поздрав људи, само да питам, имам Бокс 3 Плус тв пакет, ако активирам ХБО пакет за 750 динара, да ли добијам у оквиру тога и свој налог на ХБО апликацији за до 5 уређаја, независно од мог мтс пакета? Значи да ли могу са корисничким именом и лозинком мтс налога да се на хбо апликацији улогујем на 5 уређаја (јер је за Ирис само до 3).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno