Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ima pravo na HD (posto imas 50mbps treba da ti takodje daju PLUS, ne START), i prebacice mu kada trazi jer ima dovoljno megabita, ja sam sa akcijom odmah dobio max HD. mozes dobiti i drugi STB "bez dodatnog placanja" kako mi je rekao, samo treba zahtev da se podnese (meni je podneto odmah cim sam trazio akciju, ali opet nije dosao prvog dana sa 2 STB-a, nego jedan jednog dana a drugi drugog).
 
Poslednja izmena:
Pisao sam o mom iskustvu sa SD/HD ali odavno za vdsl.
Sistem im je tada bio podešen da ne može HD paket pri potpisivanju.
Mora SD, zahtev za HD zato što su ispunjeni uslovi i onda ga uključe. Tada je to umelo da traje i po mesec dana...
 
Pozdrav ljudi, da li neko zna kako da daljinski od IrisTV da ubacim u pairing mode? Treba mi da ga povezem sa drugim bluetooth uredjajem.

Nisam siguran koji je model daljinskog, ali je najnoviji jer sam Iris dobio pre 3 nedelje prvi put. Na poledjini ima utisnut bluetooth logo.
 
Pozdrav ljudi, da li neko zna kako da daljinski od IrisTV da ubacim u pairing mode? Treba mi da ga povezem sa drugim bluetooth uredjajem.

Nisam siguran koji je model daljinskog, ali je najnoviji jer sam Iris dobio pre 3 nedelje prvi put. Na poledjini ima utisnut bluetooth logo.
Nikako.
 
Cuj sa drugim uredjajem, ne moze ni sa sopstvenim da se poveze preko BT.
 
Mom bratu nisu jos. Zvao je par puta,kazu prosledili zahtev naprednoj podrsci.
 
Opet su mi nestale sortirane liste kanala i omiljeni ! Da li je još nekom nestalo?
 
Valjda od 01. 08 dopunjuju softver i menjaju vizuelno softver. Najavljuje Lučić danima. Da se nadamo samo da će sve bagove da reše i da će konačno sav potencijal koji je moguć da prože korisnicima. Od izbora kanala audio fida do 4K kanala i android boksa. Ako ne tražimo previše za Telekom inžinjere Biće da je to priprema
 
Pozdrav
Primetuo sam da kod mog kuma na Samsung smart tv-u se pojavila iris smart tv aplikacija.
Tv koji ima je Samsung UE43TU7100
Tizen os je u pitanju.
Dok kod.mene pak.ima.sve aplikacije osim Irisa zna li neko u cemu je caka.
Moj tv je Samsung UE50MU6172 isto tizen os, ma.sve isto.osim iris smart tv aplikacije.
Hvala
 
Moguće da je do verzije Tizen-a, proveri to ako već nisi. Mislim da je i za LG bila slična priča oko Web OS, neke starije verzije nisu imale.
 
Pozdrav
Primetuo sam da kod mog kuma na Samsung smart tv-u se pojavila iris smart tv aplikacija.
Tv koji ima je Samsung UE43TU7100
Tizen os je u pitanju.
Dok kod.mene pak.ima.sve aplikacije osim Irisa zna li neko u cemu je caka.
Moj tv je Samsung UE50MU6172 isto tizen os, ma.sve isto.osim iris smart tv aplikacije.
Hvala
Samo za Samsung i LG TV postoji aplikacija da se sa prodavnice preuzme i koristi.
 
Samo za Samsung i LG TV postoji aplikacija da se sa prodavnice preuzme i koristi.
Pa ja upravi zbog roga i.pitam.
Imam Samsung UE50MU6172
Isti operativni sisyem kao i moj kum, bukvalno sve aplikacije osim "iris smart" imam u prodavnici, a irisa nema..
Ne znam.Bog cega..
Ako ima neko ko ima Samsung "seriju 6" MU6100 da pogleda ima.li.irisa u storu
 
Pa ja upravi zbog roga i.pitam.
Imam Samsung UE50MU6172
Isti operativni sisyem kao i moj kum, bukvalno sve aplikacije osim "iris smart" imam u prodavnici, a irisa nema..
Ne znam.Bog cega..
Ako ima neko ko ima Samsung "seriju 6" MU6100 da pogleda ima.li.irisa u storu
Pošto MTS "ne ume" lepo to transparentno na svom sajtu da napiše da se ljudi oko toga ne bi bunili problem je u godištu televizora.

Tvoj prijatelj je svoj tv nabavio od 2020god. ili kasnije dok je tvoj tv starijeg datuma.

A vrlo je moguće i da nisu setovali aplikaciju za sve serije tako da slabije i jeftinije serije nemaju pristupa toj aplikaciji.

To što ti je operativni sistem Tizen OS na istoj verziji kao kod tvog prijatelja to je zbog ažuriranja koje je poslao proizvođač radi duže upotrebljivosti tv-a.

Nadam se da sam barem malo razjasnio i pomogao oko ove misterije zvane IrisTV smart aplikacija.
 
Kakve veze ima koje je godiste televizor, ako je ista verzija operativnog sistema? Bice da je isti operativni sistem, ali ne ista verzija.
 
Kakve veze ima koje je godiste televizor, ako je ista verzija operativnog sistema? Bice da je isti operativni sistem, ali ne ista verzija.
Ne znam da li si imao prilike praviti smart aplikacije za TV u samom softveru "radnom okruženju" imaš kada definišeš na početku svoju aplikaciju za koje uređaje, godište, serije i verzije OS-a želiš da se pokreće tvoja aplikacija.

Takođe kada treba da se uploduje u bazu kako bi je proizvođač stavio u svoju prodavnicu popunjavaš upitnik sa istim kriterijumima.
 
Kad li kreće novi Iris pompezno najavljen za avgust od strane Lučića? Počinje ovog vikenda 2 liga Engleske a sledećeg Premijer. Rekoše da će biti novina u praćenju prenosa. Od najava samo potvrda da rade prenos 3 utakmice Premijer lige sa stadiona u Engleskoj
 
Identična je i verzija os.
Sve sam proverio..
Pa cekaj ne moguce da sve aplikacije ima.osim irisa...
Ako neko ima MU6100 neka.javi ima li.iris.
Hvala
 
Identična je i verzija os.
Sve sam proverio..
Pa cekaj ne moguce da sve aplikacije ima.osim irisa...
Ako neko ima MU6100 neka.javi ima li.iris.
Hvala
Zavisi od aplikacije do aplikacije
Evo ja sam siguran da nemaš ni GeForceNOW aplikaciju na tvom tv-u.
Iz istih razloga kao što nemaš ni Iris
 
@dusanshuni Nije ni to isključeno ovako na neviđeno ne mogu ti ništa konkretnije reći.

Kod mene na LG-u nema RTS planeta u prodavnici, a kada otvoriš preko browser-a na računaru stoji da ta aplikacija postoji u LG store.

Čak ljudi ovde sa foruma ko ima LG kao ja imaju instaliranu RTS planetu.

Nije bag sve ferca na max ali te aplikacije kada pretražujem preko TV-a nema.
 
Da li još nekom kasni slika na Arena sport kanalima jedno 50ak minuta putem Web-a?
Na Android i WebOS aplikacijama sve radi uredno, samo preko Weba nikako da ukapiram zašto kasni ovoliko.

Edit: Na momente se čak i prikaže live feed, i onda se vrati na staro. Probao preko svih mogućih browsera, svuda isto.
 
Kasni 30 sekundi u odnosu na box.
 
Može li Iris go da se prati na više uređaja ili samo na jednom?
Ima li servis preko kojeg se može gledati Arena na više uređaja kao što je Orion, ali da radi i na chrome?

Ulećem kao padobranac ali mi je Orion poslao mejl da poskupljuju za par dana, a na odmoru sam pa pokušavam brzo da izguglam šta mi je najbolje da kupim za narednu sezonu.
 
I Jetel je podigao cene. Telekom će sigurno napraviti situaciju da su Arene zbog Premijer lige najpovoljnije kod njih. Izgleda da ce kupovina Engleza pomerati značajno tržište još na njihovu stranu. Kreće i Premijer Liga kanal na MTS za neki dan. Ne verujem da će ovaj kanal davati bilo kome baš zbog privlačenja novih korisnika
 
Može li Iris go da se prati na više uređaja ili samo na jednom?
Ima li servis preko kojeg se može gledati Arena na više uređaja kao što je Orion, ali da radi i na chrome?

Ulećem kao padobranac ali mi je Orion poslao mejl da poskupljuju za par dana, a na odmoru sam pa pokušavam brzo da izguglam šta mi je najbolje da kupim za narednu sezonu.
na tri uređaja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno