Šta je novo?

Iris GO (ex mts TV GO) [nije tema o Iris TV box-u]

А од кад то? До вечерас је радило све нормално преко кућног интернета (који није мтс).
 
Pozdrav društvo,
Instalirao sam Iris go aplikaciju na Amazon Firestick-u 4K Max preko aptoida i mogu da udjem u nju ali je aplikacika brza kao drogirana kornjača, čak se ni ne vidi kursor za selektovanje nego moram da nabadam i laguje nenormalno, da skratim, nefunkcionalno je skroz.
Dok mi recimo savršeno radi na android mobilnom telefonu.
Da li neko ima ideju zasto ne radi kako treba na firesticku?
 
Pozdrav svima. Zna li neko zasto posle gledanja apl i zatvaranja, kada hoću kasnije da udjem ponovo, neće da se uključi samo vrti ono učitavanje? Onda moram da restartujem fon i tek onda hoće.
 
@Spasiotekt Tebi treba Iris Smart aplikacija, a ne iris Go.

@Danilo74 Ne zna niko, jer ti je pitanje šturo i uopšteno. Koji telefon, koja je verzija sistema, koja je verzija Iris aplikacije, kada kažeš "zatvoriš" aplikaciju da li je stvarno zatvoriš ili ostaje u pozadini i dalje aktivna, da li si probao da obrišeš i ponovo istaliraš aplikaciju, itd... Ako želiš da ti neko pomogne moraš detaljno da opišeš, ovako nisi napisao ništa korisno.
 
Poslednja izmena:
@Spasiotekt Tebi treba Iris Smart aplikacija, a ne iris Go.

@Danilo74 Ne zna niko, jer ti je pitanje šturo i uopšteno. Koji telefon, koja je verzija sistema, koja je verzija Iris aplikacije, kada kažeš "zatvoriš" aplikaciju da li je stvarno zatvoriš ili ostaje u pozadini i dalje aktivna, da li si probao da obrišeš i ponovo istaliraš aplikaciju, itd... Ako želiš da ti neko pomogne moraš detaljno da opišeš, ovako nisi napisao ništa korisno.
Tel je motorola g9 plus. Kad je skroz zatvorim, ne da radi u pozadini, probao sam da obrišem i instaliram ponovo.
 
Pozdrav, imam pitanje u vezi Iris smart tv aplikacije dakle za tv mi treba ne za mob, zanima me da li radi na supernova kablovskom netu, kontam da bi trebalo ali cisto me zanima ako neko koristi da radi Ok da znam.
Hvala unapred
 
^ jesi siguran?
Ubeđen sam da ne radi, čak sam i probao na jednoj lokaciji (bivši kopernikus) i nije radilo. Iris tv bi treball da radi samo na mts internetu
 
Probacu za neki dan, komsiji treba da osposobim koji dolazi iz inostranstva na odmor, pa javljam da li ce raditi.
 
Probao, radi IRIS smart preko supernova kablovskog neta, u pitanju je Topola.
 
Šta se dešava sa Eurosport 4K kanalu,na smart tv aplokacija ga nema,dok ga ima na boksu,ali kanal nije dostupan?
 
Dostupan je samo, trenutno besplatno, na optici i nekim STB uređajima. Moraš da ga aktiviraš, pogledaj na sajtu, ima neki broj telefona.
Nema ga u ponudi na iris go i iris smart,
 
Pozdrav ljudi. Imam jedno pitanje. Koji VPN preporučujete kako bih gledao Iris TV preko browsera u inostranstvu (tačnije Švedskoj). Nije mi problem da platim, samo ne želim da platim više njih dok ne nađem jedan koji radi.

Kad sam prvi put pre nekoliko godina osposobio da mogu da gledam Iris TV van Srbije, koristio sam NordVPN. Onda mi on više nije hteo da radi pa sam prešao na ExpressVPN i ne sećam se ali mislim da mi je i on nešto zezao pred povratak kući. Sad prošlo je godinu i po od kad sam bio tamo, pa hoću da se raspitam koji VPN je trenutno najbolji za ovo.

Izvinjavam se ako je bilo pitanje, gledao sam unazad par stranica i nisam naišao na odgovor.
 
Nema tu nikakve garancije da bilo koji plaćeni VPN neće biti blokiran od stane Iris servera posle nekog vremena.
Jedina sigurica je kad digneš VPN server kod nekoga ko ima MTS optiku.
 
@dexy122 Zašto bi to radio? Za inostranstvo imaš MTELTV što je isto što i IrisTV u Srbiji. Uplati to umesto što te pare bacaš na VPN.
 
@Milenkopfc za detalje i uputstvo tu je podforum za računarske mreže
 
Pozdrav društvo,kako da se na hisense tv instalira iris go.i da li uopšte postoji aplikacija za vida od
 
Nazad
Vrh Dno