Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima bar dve ''narodne premijum'' 2.8.0. verzije. Kako i zasto ne znam, ova Saletova ne brljavi, koristio sam je sve dok nisam kupio premijum . Mislim 5 e godisnje nije stvarno mnogo jos moze da se uzme kao i netflix da se podeli na 5 uredjaja.
 
Ја сам купио трајну лиценцу за 2400 динара. Јес' да није јефтино, али вреди. Користим на своја 2 бокса и дао сам једну лиценцу другару.
 
Sto se tiče aplikacija,tivimate mi se činio super ali nema full krekovane verzije osim 2.8 u kojoj idu samo liste, pa sam trenutno na ott navigatoru i top mi je 👏
 
Sto se tiče aplikacija,tivimate mi se činio super ali nema full krekovane verzije osim 2.8 u kojoj idu samo liste, pa sam trenutno na ott navigatoru i top mi je 👏
Znači nešto dokle god je krekovano je super a kad nema krekovane najnovije verzije onda nije super? Kakvo je to mišljenje i ocena aplikacije?! OTT Navigator koristiš krekovan? Pretpostavljam da bi odgovor bio potvrdan s' obzirom da kažeš da je top.
 
Znači nešto dokle god je krekovano je super a kad nema krekovane najnovije verzije onda nije super? Kakvo je to mišljenje i ocena aplikacije?! OTT Navigator koristiš krekovan? Pretpostavljam da bi odgovor bio potvrdan s' obzirom da kažeš da je top.
Jao jesi se našao uvrijeđen kao da ne znam sta sam napisao 🤣
Pa mišljenje je da mi fali opcija u free verziji,za epg i te updejte mi nije važno jer ne treba mi, ali ako.se dobro sjećam dodavanje više ili editovanje liste kanala i pravljenje favorita nije bilo moguće bar kad sam je ja probao
 
Dobro ljudi za android box znamo da ih ima veci izbor, a jel' ko uspio da pokrene iptvsmarters na smart tv,neki server da hoce da otvori, ako ne cemu sluzi ona app na smarttv
 
Poslednja izmena:
Dobro ljudi za android box znamo da ih ima veci izbor, a jel' ko uspio da pokrene iptvsmarters na smart tv,neki server da hoce da otvori, ako ne cemu sluzi ona app na smarttv
Treba onaj ciji je server da plati licencu 150 evra, za smart tv placa se licenca. Mozes i ti da platis, ako ti se daje toliko para. 😂😂😂😂
 
Imam Ss IPTV na Smart TV u, mogu li preko ove aplikacije da gledam ex-yu kanale i kako ?
 
Dobro ljudi za android box znamo da ih ima veci izbor, a jel' ko uspio da pokrene iptvsmarters na smart tv,neki server da hoce da otvori, ako ne cemu sluzi ona app na smarttv
А што би био проблем отворити ИПТВ смартерс на ТВ? По мени најбоља апликација за гледање ИПТВ. Подржава све функције даљинског, а ради и на мобилном.
 
А што би био проблем отворити ИПТВ смартерс на ТВ? По мени најбоља апликација за гледање ИПТВ. Подржава све функције даљинског, а ради и на мобилном.
Da,radi na android, ali ne radi kad se instalira naprimjer na lg smart tv web os, mozda ima neki iptv sto placa licencu samo treba znati koji.. a za android_e da je najbolji to stoji
 
Da li je neko uspeo da za SSIPTV ubaci m3u listu preko USB-a? Probao sam na dva LG smart tv-a, ali nije uspelo.
 
Pozdrav svima,
pokušavam da nađem kontakt ili sajt za Nova IPTV ali nikako ne mogu, nema nigde na forumu, svud se pominje ali nigde konkretno. Ako neko ima dajte, hteo bih da testiram. I ako neko zna koliko košta, ni to nisam našao.
Hvala!
 
Slabo si ti to gledao izgleda.
Ja sam našao za minut. I mail i viber i Skajp i koliko košta.
Jednostavno na Google Nova IPTV kontakt i prvi rezultat.
 
Naravno da sam probao google, pa nisam baš toliki duduk. Ali mi izlazi V-nova ili neka nova iptv na arapskom??? Ništa nešto naše (ako je to naša lista uopšte). Daj molim te link.
 
Da,radi na android, ali ne radi kad se instalira naprimjer na lg smart tv web os, mozda ima neki iptv sto placa licencu samo treba znati koji.. a za android_e da je najbolji to stoji
radi i na LG bez problema
 
I kakva je ta nova iptv u poredjenju sa it smarters,homebee?
 
Ja probao test, ista priča, mešaju hrvatske i srpske sport klubove i slično
 
Da li je neko uspeo da za SSIPTV ubaci m3u listu preko USB-a? Probao sam na dva LG smart tv-a, ali nije uspelo.
Zasto petljas sa USB kad mozes lepo preko internet pregledaca da ubacis listu?
Samo u ss-iptv podesavanjima generises kod koji uneses na ss-iptv.com i onda ubacis listu, save i to je to.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno