Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
zyDB7gO.jpeg
 
Sad videh i ovo:

Don't forget: lucky Australians can watch every match live and free on 9Gem.
As ever, Aussies will need to use a VPN to access 9Gem when overseas.

Aussie viewers can watch selected matches – we're guessing both finals – in stunning 4K on Stan.

 
Poslednja izmena:
Занимљиво, теби на двојци - мени на шестици
IMG_20220531_190944.jpg
Апропо VOD садржаја - па гледајте филмове или:
  • у домаћим листама где је превод већ убачен
  • користите други плејер ( стбему, нпр )
  • почните да гледате филмове у кодију
 
Poslednja izmena:
Kad već pomenu Kodi, zna li neko da li može na MX da se namesti neki drugi subtitle source osim opensubtitles? Kod Kodija to super funkcioniše.
 
Pozdrav, da li je neka ( i koja?) lista bolja opcija za gledanje arene sport od arene cloud ili yettel tv paketa od 1000 din. Na TV gledam samo premier ligu i ponekad ligu šampiona. Hvala unapred.
Imam već gotit listu sa aliexpressa ali je kvalitet arena diskutabilan
 
Teško da je nešto bolje od originala koji kupiš, jeftinije da ali bolje teško. Ja sam probao jednom tvviet test i naši kanali su stvarno dobro radili, sportski kada je bila velika gledanost stabilno, samo što volim i strane sportske. Ako samo domaće, oni su sasvim ok, ima još nekih poznatijih domaćih koji su ovde spominjani pa vidi šta ti odgovara i šta ti se isplati za ono što ti treba .
 
Kolege, ima li neka dobra dusa da podeli neku listu sa arena premium kanalima?
Finale ABA lige je veceras.
Izgleda mi istekle obe liste koje sam ovde dobio.
Koristim tivimate , full verziju.
Hvala unapred.
 
Апропо VOD садржаја - па гледајте филмове или:
  • у домаћим листама где је превод већ убачен
  • користите други плејер ( стбему, нпр )
  • почните да гледате филмове у кодију
ja sam svojevremeno bio probao iz tivimate otvoriti vod sadržaj preko kodija odnosno koristiti ga kao eksterni plejer i neki sadržaj mi je otvorio a na nekom mi se kodi srušio,nije baš najsretnije rješenje ali može se i to,možda postoji obrnuta fora da se sa strane kodija preko nekog addona dođe do vod-a iz neke liste,obični stalker klijent u kodiju mislim da ga ne može učitati ali možda postoji neki addon ili način...
 
ja sam svojevremeno bio probao iz tivimate otvoriti vod sadržaj preko kodija odnosno koristiti ga kao eksterni plejer i neki sadržaj mi je otvorio a na nekom mi se kodi srušio,nije baš najsretnije rješenje ali može se i to,možda postoji obrnuta fora da se sa strane kodija preko nekog addona dođe do vod-a iz neke liste,obični stalker klijent u kodiju mislim da ga ne može učitati ali možda postoji neki addon ili način...
Нисам мислио на то да се VOD садржај из листи гледа преко кодија, већ да се инсталира коди и добар адон за филмове & серије и да се ужива. Квалитет се не може упоредити. Додуше, разумем и жељу да све буде "сажвакано", тј. квалитет одабран и превод убачен.
Ја нпр. не гледам у ЕОН-у ништа од VOD садржаја, па ни у тввиет где убацујем VOD садржај.
 
  • Like
Reagovanja: gec
Нисам мислио на то да се VOD садржај из листи гледа преко кодија, већ да се инсталира коди и добар адон за филмове & серије и да се ужива. Квалитет се не може упоредити. Додуше, разумем и жељу да све буде "сажвакано", тј. квалитет одабран и превод убачен.
Ја нпр. не гледам у ЕОН-у ништа од VOD садржаја, па ни у тввиет где убацујем VOD садржај.
da,shvatio sam ja tebe samo sam naveo dodatnu mogućnost da se i kodi koristi kao eksterni plejer iako po mom iskustvu ne pali uvijek
inače naravno da je kvaliteta neuporediva iako na dosta lista ima već i 4k vod sadržaja solidne kvalitete a za dosta ljudi je i običan hd dovoljan pa je šteta da nema neka bolja opcija eksternog plejera ili da tivimate nema mogućnost učitavanja eksternih titlova, ja inače isto patim na kvalitetu ali nekad koristim tivimate da bacim oko na neke nove serije da vidim šta ima i da li me zanima
 
koja iptv kineska lista sa aliexpres-a je po vama solidna i pouzdana? trnutno koristim hd-max i kingott a uskoro mi istice hd-max pa bi hteo da promenim uslugu za drugi?
 
Svi daju test, tako da niko ne može znati šta tebi odgovara i leži. I ne moraju se kupovati liste isključivo kod kineza, jer aliexpress je postao nesiguran u vezi dilera i prodaje preko njega.
 
Pozz, ne mogu da verujem da toliko ljudi ovde trzi te jeftine kineske liste, a da uz tu cenu budu i stabilne, ajoojjj. Pa da li sam ja i meni slicni tolike budale da placamo po 90 i vise eura godisnje, a da sve to ima za tri puta manju cenu. Nema toga, ne kaze se dzabe "koliko para toliko muzike". Ja sam kod jednog provajdera vec osam godina, a pokusavao da pravim eksperimente i eksurzije, ajde kao svi nalaze jeftinije, a dobre liste, ali nema toga. Pokusavao i sa nekim bosanskim listama, kineskim i uvek se vracao kod "mog" proverenog provajdera. Bolje da platim malo vise, ali da nemam nervozu, jer moje zivce ne mogu platiti tih 30,40e razlike. Hvala
 
King kinez radi i više nego dobro za tih manje od 2 evra koliko košta. Tu je uvek i neka lista u rezervi koju pošalju dobri ljudi sa foruma. Za nezahtevne korisnike sasvim dovoljno. Ko hoće stabilnost, sport u 4k 50 hz i sl. verovatno mora da plati više.
 
Ne znam šta je smešno to što rekoh, mnogo, mnogo boljih listi ima. I sa odloženim gledanjem i epg i 50 i 60fps, 3840 uhd itd itd...
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-06-04-01-42-20-504_ar.tvplayer.tv.jpg
    Screenshot_2022-06-04-01-42-20-504_ar.tvplayer.tv.jpg
    179.3 KB · Pregleda: 121
  • Screenshot_2022-06-04-01-39-16-756_ar.tvplayer.tv.jpg
    Screenshot_2022-06-04-01-39-16-756_ar.tvplayer.tv.jpg
    51.4 KB · Pregleda: 143
Pa onda ih navedi, ipak je ovo forum o razmeni iskustvava sa raznim listama.
 
Valjda ja znam šta je dobro. Pretresao sam na 1000 lista. Kao što vidite imam je,ali... lista koja nema ono što mi treba u njoj nebitna mi je lista, tako da... o ukusima ne treba raspravljati.
 
Valjda ja znam šta je dobro. Pretresao sam na 1000 lista. Kao što vidite imam je,ali... lista koja nema ono što mi treba u njoj nebitna mi je lista, tako da... o ukusima ne treba raspravljati.
Ti znaš šta je dobro , mi pojma nemamo :cool: nabrojao si domaće liste koje su manje-više bazirane na kanale sa ex-yu prostora. A to što si pretresao na 1000 listi ne mora ništa značiti. Šta ti je to bitno da bi lista valjala.
 
Za mene lista treba da ima epg na 90% exyu kanala, ne da unosom sa drugih izvora i karabudžim, da nema svaki kanal po 3x u listi kao primer Art i slično, odloženo gledanje da ima u listi preko 80% kanala barem ex-yu, da većinu kanala ima 50fps, da strane kanale ima prave UHD a ne upisane samo u listu kao naziv, već da su 3840 koje su sa 24fps a sportski strani USA Canada itd 60fps čisti 1080, da ima savršenu videoteku kao izipizi primer sa svim mogućim domaćim i stranim serijma i domaćim stranim filmovima sa titlom coverima opisima na ex-yu itd... U suštini toliko. Nordic nema ni 50% toga nabrojanog. A to o stabilnosti što je opravdavate, svih 10tak tih drugih koje koristim, ne primetih ni na jednoj da je nestabilna. I zaboravio a da dodam vreme kašnjenja strima ne veće od 5 sekundi u odnosu na satelit a ne 50 sekundi i slično. A za te kanale tipa, arene premium 50fps i sk koristim UDP liste koje nemaju kašnjenje uopšte već rade u realnom odzivu.
 
Poslednja izmena:
Onda si zalutao ovde, IPTV nije brate kablovska, ali bice polako. kada se pocinjalo pre desetak godina, kvalitet je bio nula, samo nuzno zlo da se eto nesto gleda medju ljudima u inostranstvu, a danas je kvalitet na mogo, mnogo vecem nivou, tako se iptv ozbilnjo priblizava kvalitetu kabla i vec postaje pomalo i luksuz, ha, ha.
 
On ima vece zahteve od iptv provajdera nego od kablovskog/satelitskog/ott provajdera.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno