Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imaš opviju Copy kanal - napraviš posebnu grupu i strpaš u nju iz bilo koje liste kanale koji želiš
k7JcT6A.png
Ja ne vidim opciju Copy channel?
 
Zadrzis OK na daljincu dok je selektovan kanal i videce se Copy Channels, posle toga se cekiraju zeljeni kanali i Right (desno na dajincu) ti otvara gde se kanal moze kopirati (copy) ili prebaciti (move).
Moze se kopirati/prebaciti u neku od postojecih grupa ii napravti nova grupa (Create group)


Nego jel ima nekoga da mu radi EPG na Nordic1 listi? :)
 
Zadrzis OK na daljincu dok je selektovan kanal i videce se Copy Channels, posle toga se cekiraju zeljeni kanali i Right (desno na dajincu) ti otvara gde se kanal moze kopirati (copy) ili prebaciti (move).
Moze se kopirati/prebaciti u neku od postojecih grupa ii napravti nova grupa (Create group)


Nego jel ima nekoga da mu radi EPG na Nordic1 listi? :)
Hvala, našao 😊
 
Mozda upadam kao padobranac. Moze li neka preporuka za iptv liste gde imaju SportKlub kanali, uglavnom za gledanje F1. Znam da ima SkySports svuda da se nadje. Ali ipak zbog srpskog komentatora, necu samo ja gledati. Neka jeftina? Moze i sa alija..
 
TiviMate 4.4.0
What's new
  • "Show channel titles on TV guide screen" setting
  • Separate settings to enable AFR for TV and VOD, and to switch the screen refresh rate and resolution
  • Improvements for Stalker portal support
  • Fixes and improvements
najviše me zanima ovo boldano, koja su to poboljšanja, moje iskustvo je da od 4.2.0 na dalje sve manje stalker listi radi na njemu, prvo sam mislio da je do listi pa sam ih probao u ott navigatoru i tamo su radile,onda sam na tivimate forumu našao da mnogima ne rade pa sam vratio verziju na 4.2.0 i sada rade, radi se o manje poznatim ali odličnim listama, ove najpoznatije nordic,kingbox itd. rade na svim verzijama,barem do ove jesu,nisam ju još probao ali možda treba biti oprezan, pogotovo jer backup napravljen sa starijim verzijama ne radi sa novijim iako sam sad pročitao na redditu da od ove verzije možda radi,za sada uglavnom samo hvale novu verziju...
probao novu verziju i stvarno su poboljšali stalker support, sada mi rade svi portali koji nisu radili sa 4.3 verzijom plus rade i neki koji nisu radili niti sa 4.2 odnosno nisam još naletio na neki da ne radi (y)
 
Ima li jos neki dobar player osim VLC i MX player pro za gledanje VOD sadrzaja sa liste?
I mene ovo zanima. Meni kod VLC "secka" slika svaki put kada prikaze liniju titla, kod MX moram rucno da unosim naziv filma/serije jer ne prepozaje isti, Nova player nema mogucnost online pretrage titlova mada mi se svidja jednostavnost podesavanja istih...
 
Hoce VLC da zeza povremeno, mene iritira sto mu nekad treba 100 godina da skine prevod

Ili ga skine a stikle nema jos 10 sekundi pa ne znam jel se skinuo il' ne :p
 
Meni kod VLC "secka" slika svaki put kada prikaze liniju titla
Imam isti problem sa VLC na Mecool KM6 Deluxe ATV 10. Pokušao sa raznim podešavanjima playera i sistema, i nisam uspeo da rešim. Sve jedno je da li je VOD, ili se pušta film sa uređaja. I dešava se na svim kodecima koje sam puštao.
 
Poslednja izmena:
А што баш мора ВЛЦ? Имате гомилу плејера који раде супер на андроиду. Ја користим ВЛЦ на рачунару, али ни на једном андроид уређају га немам.
 
Jedno pitanje. Imam kingott listu koja mi radi bez problema u Nemačkoj. Međutim, u Srbiji neće, učita EPG ali sliku nikako. Probao i kao .m3u lista i u IPTV Smarters. Postoji li alternativni URL? Probao sam i protvnew.com, isti problem.
 
Пробај са VPN-ом, постави немачку. Ако ради онда има геоблокаду.
 
А што баш мора ВЛЦ? Имате гомилу плејера који раде супер на андроиду. Ја користим ВЛЦ на рачунару, али ни на једном андроид уређају га немам.
Koji na primer,mada nije mesto?Ja koristim MX.
 
Naravno da ne mora VLC. Skoro na svakom Androidu sam imao neki problem sa njim.
I ja koristim MX, mada naiđe ponekad neki kodek koji ne podržava (npr. EAC3).
Ponekad posluži i interni plejer iz x-plore fajl menadžera. Taj gura sve živo, čak i titlove.
 
А што баш мора ВЛЦ? Имате гомилу плејера који раде супер на андроиду. Ја користим ВЛЦ на рачунару, али ни на једном андроид уређају га немам.
Ne mora VLC, ali koliko sam uspeo da vidim, jedino on prepoznaje naziv filma/serije iz VOD sekcije IPTV lista. Obicno je neki broj tipa "7546.mp4" i onda prilikom online pretrage prevoda ne nalazi isti (slucaj sa MX playerom, dok VLC izvlaci naziv i lepo pronalazi prevode). E sada kada bi postojao neki pleyer koji ima mogucnost online pretrage prevoda kao VLC bilo bi idealno. 😁
 
Ćao ljudi,
Može li kontakt u pp za media future listi, evelin i art listu ili neku drugu da probamo a da ima stabilno vraćanje unazad i da radi na tivimate?
 
Media-future има враћање на свега пар канала. Арт нема уопште, а евелин немам да проверим.
 
А што баш мора ВЛЦ? Имате гомилу плејера који раде супер на андроиду. Ја користим ВЛЦ на рачунару, али ни на једном андроид уређају га немам.
Zbog integrisanog pronalazenja i skidanja titlova, inace bih koristio bilo sta drugo
 
Ima li neki kanal u 4K na kome se mogu pratiti Đoković - Nadal u 20:45, a da je engleski komentator?
Ne mogu da slušam ovog sa srpskog Eurosporta nikako!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno