Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam sta se desava @salacue nekada si bio siroke ruke delio si te liste ko od sale:)ne znam sta se desava:)Mislio sam odmah ces mi poslati.
Поруку сам послао са телефона, али је у неком тренутку брљавила веза са форумом, тако да није послата цела порука. Следећа реченица је гласила да ми се јавиш на ПП.
Сад стварно зашто није форум преузео целу поруку - није до мене. У сваком случају - извини и јави се на ПП.
 
Pozdrav! Nov sam ovdje!
U zadnje vrijeme ne mogu da gledam IPTV jer valjda mtl blokira istu… kako to da rijesim, imam lg smart a tamo ne moze vpn
I ako ima neko iz Republike Srpske da ima slican problem sa MTL-om i da ima rjesenje, neka se javi pp… hvala
 
ovo nije tema o VPN i provajderima. za to postoje odgovarajuće sobe/teme. hvala na razumevanju
 
Pozdrav svima koliko vas ima, usled otimanja svih liga Arene Sport prinudjen sam da kao korisnik SBBa (imam eon full paket tj 250mb/s) potrazim za alternativama i tako sam pronasao da dosta ljudi kod nas koristi (placa) IPTV extreme aplikaciju i kojekakve playliste, pa bih vas zamolio ako mozete da me posavetujete, koja se pokazala najbolje na ovim eon tv boxovima (jer sam sinoc ubacio jedan koji je radio do jutros i od jutros apsolutno nista ne zeli da ucita, a onda sam uzeo neki ex yu i on za sada radi kako treba) kako bi znao sta da uzmem i sto se kaze ne brinem.

Hvala svima unapred
Smart iptv radi jako dobro na eon box, placa se jednokratno 5,5 evra.
Pozdrav! Nov sam ovdje!
U zadnje vrijeme ne mogu da gledam IPTV jer valjda mtl blokira istu… kako to da rijesim, imam lg smart a tamo ne moze vpn
I ako ima neko iz Republike Srpske da ima slican problem sa MTL-om i da ima rjesenje, neka se javi pp… hvala
Kupis listu koja radi preko mtl, ima pojedine domace i neke strane koje rade.
£79.03 uz £49.98 cashback-a sa Quidco, što znači da će me izaći £29.05, al' eto izgleda da sam ga džaba uzimao kad ne radi sa ovim IPTV provajderom. Izgleda (IPTV provajder) ili blokira NordVPN range ili ne dozvoljavava deljene adrese.

Neka preporuka za krštenog provajdera / listu koji ne provaravaju IP adrese i / ili rade sa NordVPN-om?

P.S. Na kraju će me izaći ovo skuplje nego da sam platio neki legalan paket...
U Uk radi sansat znam provereno, strimovi isti kao server koji si probao i ne radi. Za sansat ti ne treba vpn.
 
Moze li jos neko sa mtel rs da potvrdi da mu rade liste koje su do juce bile blokirane, jer meni od jutros radi livego i novaiptv bez prekida
 
zna li neko sta se desava za Duplex aplikacijom za Smart?
Izgleda su digli ruke?
 
Mogu da potvrdim da se mtel opasno natakeo da blokira strimere,ali isto tako vidim da su neki iznasli resenja. Ali politika mtela uopste nije pametna, samo uvlaci ovaj servis u jos goru ilegalu i borbu pa cak i napadima ka mtelovim raznim servisima.
 
Poslednja izmena od urednika:
Forumasi ima li neko neki dobar epg link da mi posalje,koji je tacan?ako ima molio bih ga da mi posalje na pp. Hvala.....👍
 
Veoma je tesko naci neki epg koji ce raditi sa ovim kineskim listama, jer svaka lista ima drugaciji naziv za kanal i tu nastaje problem. Jedino ako imas m3u listu koju mozes da editujes pa tako da ti rade...
 
Veoma je tesko naci neki epg koji ce raditi sa ovim kineskim listama, jer svaka lista ima drugaciji naziv za kanal i tu nastaje problem. Jedino ako imas m3u listu koju mozes da editujes pa tako da ti rade...
Ovu listu sto koristim mi je dao Sale ali vec nekoliko dana epg ili ne radi ili nije tacan pa sam mislio da ubacim neku drugu,ali sta da se radi sad.u pitanju je Stalker lista cloudcdn.
 
Evo da napisem posle nekoliko testa.
Lista od Pavla (DATOO;livego) radi dobro. Hvala puno Pavle.
Jos bolje radi ali lista world.iptv ali je malo skuplja od ostalih.
Tako da mogu da preporucim za sad obe.
E sad jedno pitanje za drugara. Pitao me da li ima listi koje koriste https protokol. Ja naravno ne znam da mu odgovorim, pa hajde da pitam vas ovde :)
 
Od čega je worldiptv poznatiji kao gotit skuplji? Ja sam mislio da nema ništa jeftinije. :)
 
Jel može preporuka za Iptv koji ima Francuske i Italijanske kanale (tipa Canal+ ,Arte, Media 5)?
Hvala
 
Zna li neko ko su ovi:
  • extraott-iptv.com (17k kanala, 40k filmova i 5.5k serija)
  • stream.iptvesun.com (oko 10k kanala, liči ni na sansat)
 
Ćao ljudi, treba mi neka iptv lista samo za arenu sport. Da li mi neko može poslati u poruci preporuku za iptv listu, da nije mnogo skupa(max 10$ mesečno) . Hvala unapred
 
Zar nije najbolje rešenje za Arenu baš njihova aplikacija, a i uklapa se u budzet.
 
Tako je Arena Cloud 1200din. gold paket (svi kanali ne samo sportski)
 
Koristio sam dok je bila džabe i tad je baš bagovalo, ne znam kako je sada ali za te pare(11e) mislim da ima boljih opcija.

Npr. Gotit lista 26$ godinu dana, koristim je od decembra i nikakvih problema nema kada su utakmice, ali je slika malo lošija zato i hoću nešto bolje(skuplje)
 
poz...nov sam u ovome i muči me OTT navigator. Hoću nešto ispod ''žita'' ali slabo radi, ima pa nema. Ima li negde? hvala
 
poz...nov sam u ovome i muči me OTT navigator. Hoću nešto ispod ''žita'' ali slabo radi, ima pa nema. Ima li negde? hvala
Uvek nečega ima negde, osim kad nestane, a još nije nestalo, pa mi se zato javi na PP i poslaću ti listu.

:ROFLMAO: Ne šalu na stranu, javi se na PP i šaljem ti kasnije večeras. Ostalo je još lista za deljenje od, Saleta i Saleta. :ROFLMAO:

;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno