Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav, koristim sfvip player za PC, i u njega ubacujem MAC adrese koje nadjem free na netu. Veliki broj tih adresa je ispravan u smislu da kada ih unesem, prikaze mi listu kanala, medjutim kanali ne rade. Dakle, da li postoji neki brzi nacin provere da li kanali rade kada imam veci broj MAC adresa na raspolaganju, ili ipak mora sve peske da se proverava?
Јако пуно валидних мак адреса има на тим форумима. Кад имаш СФ ВИП плејер, напуниш га са листама и само мењаш по потреби.
Немају сви сервери наше канале, а и неки сервери који имају наше канале, немају у свим листама наше канале. Сваки сервер има неке своје пакете. Као нпр. шта ће неком Норвежанину наши канали. Па неки такви сервери ограниче гледање листе на државу из које је власник те листе.
Како се такве листе гледају на МАГ уређајима са јединственом мак адресом, онда те листе имају само једну конекцију. Што је и нормално. Како ћеш гледати нешто са једном мак адресом, ако "постоји" само један уређај на свету са том мак адресом.
СФ ВИП плејер је само симулатор МАГ уређаја. Зато и можеш гледати ту листу и ван тог МАГ уређаја. Исто тако се понашају сви ти плејери којима уносиш мак адресу.
Ако неко купи неку листу, сасвим је нормално да је и користи. Ако је он користи са ип адресе која је унесена у налог, онда је нормално да купац те листе има примат у гледању.
 
Mislim kod slučajeva kada se učitaju kanali ali piše loading failed da može biti i geo blok. Nekad kada me ne mrzi probam sa nekim vpn-om i nekad nabodem i proradi tako da ne mora uvek da znači da gleda gazda.
 
Imam dva maka,tivimate ih n ucitava,koji player za ucitavanje m3u lista,probao iptv extreme ali lista kanala katastrofalno poredjana,nije kao na stb emu.
 
Ako pitaš za android ima ih toliko za m3u liste, probaj redom pa koji ti se svidi.
imaš klasiku IPTV Sofronov, pa IPTV smarters,ott navigator.. odeš na google play pa probaj redom koji ti se sviđa, ako imaš dobru m3u listu lako ćeš za plejer ;)
 
Пробај у Тивимејту. Наравно, треба ти премијум верзија.
Немам ни један мак валидан да бих могао да проверим да ли ради.
Пробај и ProgTV.
 
A i toga su baš napali, imao par macova ali svugdje se već neko nakačio - ima ovaj jedan pa ako nekom treba nek se javi
qtZpVGA.png
 
Koji EPG funkcionise za nase kanale? Vidim da epg.serbianforum ne funkcionise trenutno... Koristio bih ga za sofronovov IPTV
 
Kojim programom gledate IPTV na macbook-u?
Tačnije koji ima mogućnost unosa MAC?
 
Pozdra svima. Jel moze neko da mi posalje link od NOVA IPTV provajdera, trazio sam , ali sam nasao samo link za njihovu aplikaciju ?
 
Pozdrav svima,
pročitao sam čak prvih 35 strana ove teme i izgleda uzalud utrošio vreme jer 80 %toga više nije aktuelno, ili su se promenili linkovi. Bolje da sam čitao zadmjih 20, sad verovatno ne bih ništa imao da pitam. :)
Preko Godinu dana sam plaćao CableGuy IPTV, nekako uvek na po 3 meseca 10 evra. Svi naši i strani kanali koji su me zanimali uvek su radili, a iako nisu, brzo su to popravljali i stvarno sam bio prezadovoljan.
Sad je došlo do škripca. Oni više ne primaju uplate payPalom jer im se stalno obaraju nalozi. Nude mi PaySafeCard iz Hr, ali to ne mogu da kupim online. Plaćanje kriptovalutama se za tako malo ne isplati. Zbog toga tražim nekakvu zamenu.
Ne zanima me nikakav FHD, 4K, VOD, vraćanje unazad i ostale perverzije. Kanali treba samo da imaju kakvu takvu stabilnu sliku i dobar ton i da većinom vremena rade. Orijentisan sam na naše kanale, sportske Arena/SK... Plaćao bih do 5-6 evra mesec, više od toga mi nema smmisla. Za preko 10 može i obična TV. Mogu da plaćam PayPalom, karticama, Skrillom... Svim načinima plaćanja koji su kod nas dostupni.
Da li još uvek postoje kineske liste? Ja sam pokušao da otvorim neke linkove koji su bili dati, ali više ne rade. Verovatno su zastareli. Vidim da neko ovde pominje Nova IPTV, ali ni njih nisam pronašao. Može slobodno neko i privatno da mi sve pošalje, ako se ovde ponavljalo sto puta ili nešto nije dozvoljeno. Izvinjavam se još jednom na smaranju i zahvaljujem unapred.
 
Imam neku listu, zadovoljan sam, gledam preko tivitimate na firesticku, ali nema epg.... Mogu li ja tu nešto srediti ili zavisi od davaoca liste?
 
Ako je m3u lista mozes (ne pitaj me kako, nemam ti ja zivaca za to), ako je preko MAC-a ne mozes.
 
@toda81 , jos jednom postujes reklamu sa sve direkt linkovima - momentalno ces biti banovan.
Takodje direkt linkovi ka krekovanim aplikacijama i sl - ban bez pardona.

Makar osnovna pravila foruma postujte. Pisite, diskutujte - nije problem.
Direkt linkovi su strogo zabranjenin
 
И научите да претходни пост није потребно цитирати - подразумева се да се на њега односи.
 
Ima li ko neku kvalitetnu listu s našim + sportskim kanalima?
 
Možda ova slika može biti od pomoći nekome.
 

Prilozi

  • FB_IMG_1619127457953.jpg
    FB_IMG_1619127457953.jpg
    22.7 KB · Pregleda: 143
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno