Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li može neko da mi objasni kako da kupim TiViMate Premium na godinu dana, odnosno kako da uplatim? Može i u pp
Hvala unapred
 
Da li može neko da mi objasni kako da kupim TiViMate Premium na godinu dana, odnosno kako da uplatim? Može i u pp
Hvala unapred
Povezi bankomat ili kreditnu karticu sa google pay i tako plati.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Kaže da Google Pay nije dostupan u Srbiji. To mi je i problem, ne znam kako da povežem google pay i karticu, pošto mi ne dozvoljava.
Da li postoji neki drugi način?
 
Kaže da Google Pay nije dostupan u Srbiji. To mi je i problem, ne znam kako da povežem google pay i karticu, pošto mi ne dozvoljava.
Da li postoji neki drugi način?
Idi na google play prodavnicu,potom ido na payment methods i tu ubaci karticu sa kojom hoces da platis.
1ffe1ebe3c0c0bc9fc5d7a027291f440.jpg


Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Da li bi mogao neko da mi posalje na PP linkove gde mogu da se kupe NORDIC 1 i VIP-MAX iptv servisi, tj. njihove liste?
 
Једном приликом написао да се убаци прокси у иптв апликацију и да се могу гледати листе које су намењене за гледање у другој држави, мислим да сам изјавио једну велику гл*пост!

Тестирао сам једну добру бесплатну ВПН апликацију. Све што сам пробао, добро је прошло. Сви канали се могу гледати.

У питању је програм Tachyon VPN
https://play.google.com/store/apps/...vpn&pcampaignid=APPU_1_5vAcYNGgK-X1qwGgr5-YCg

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Jel ograničena brzina i količina preuzetih podataka?

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Jel ograničena brzina i količina preuzetih podataka?

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
Не знам. Ја сам моју скинуо са торента. Постоји шанса да је модована. Само сам тестирао. Нажалост нема сервера из Србије.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ako te panel zakljuca na ip...mislim da ne pomaze vpn...mislim radi ako se prvi put kacis na listu sa tim vpn..on ce zakljucati na ip vpn..posle nece raditi na drugu ip..ja probao..pa zvao hazdu da resi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav, može li neko da mi pošalje ns pp link za Nova iptv? Hteo bih da tražim test.
 
Zna li neko dobrog Kineza sa nasim sportskim kanalima? ili neki domaci proizvod ali da nije mnogo skup
 
Društvo, ističe mi ovih dana tvviet lista i hteo bih da uzmem neku drugu, jer u poslednje vreme nisam zadovoljan. Često mi zašteka RTS, kao i neki SportKlub-ovi. Podrška viiše nije kao ranije, ja im napišem, oni mi odgovore sutradan.
Elem, koju listu biste mi preporučili? Bitni su mi srpski kanali, kao i Arene i SK. Platio bih do 10tak evra mesečno.

Hvala unapred.
Reddevils lista je odlicna. Najstabilniji servis koji sam probao ako se gledaju na MAG uredjaju, bar je tako u mom slucaju. Na Tivimate mi ne rade bas najbolje zna da secka. Inace svi kanali imaju ispravni Logo i EPG. Podrska u mom slucaju je mnogo bolja od TVViet. Nikad nisam cekao na odgovor duze od 10 minuta bez obzira koje doba dana.
 
Pozdrav svim forumašima.. dugo već pratim forum ali sam se tek sad registrovao.
Pročitao sam temu i u potrazi za listom koja sadrži NBA pass kanale poslao nekoliko zahtjeva za test liste ( procaja i još neki ) ali nitko ne odgovara.
Zamolio bih nekog od forumaša, koji znaju za liste koje sadrže NBA pass kanale ,da mi pošalju link na PP.
Sve ostalo imam samo mi treba neka lista koja ima pokrivene sve NBA timove.
Hvala unapred .
 
Reddevils lista je odlicna. Najstabilniji servis koji sam probao ako se gledaju na MAG uredjaju, bar je tako u mom slucaju. Na Tivimate mi ne rade bas najbolje zna da secka. Inace svi kanali imaju ispravni Logo i EPG. Podrska u mom slucaju je mnogo bolja od TVViet. Nikad nisam cekao na odgovor duze od 10 minuta bez obzira koje doba dana.
Ja koristim Red Devil listu i nemam tih problema sa seckanjem.E da gledam na mi boxu i koristim tivi mate apk.Sto se tice kvaliteta slike i fluidnosti,nema bolje.
Samo zbog sportskh kanala,vredi tih para,da ne spominjem izuzetno kvalitetne lokalne,pa filmski su vecina u FHD.
Za mene najbolji,bez premca.
 
Ima li neko mozda neku listu viska, da traje neko vreme?
 
Poslednja izmena:
Ili koju uzeti sa dosta sportskih stranih i moze nasih kanala? A da ne kosta puno. Treba mi da gledam kad nema na Arenama i Sk
 
pa za te neke potrebe uzmi gotit, em je jeftina, em ima baš svega i svačega
 
izgleda da su kinezi malo poskupeli sa listama na aliexpresu, ili bar nema listi bez 6 ili 12 meseci
ranije je moglo da se kupi za 2-3$ jedan mesec, vise ne.

Ako neko ima preporuke za kineze sa domacim kanalima dajte link, pretraga slabo daje rezultate.
 
izgleda da su kinezi malo poskupeli sa listama na aliexpresu, ili bar nema listi bez 6 ili 12 meseci
ranije je moglo da se kupi za 2-3$ jedan mesec, vise ne.

Ako neko ima preporuke za kineze sa domacim kanalima dajte link, pretraga slabo daje rezultate.
Kucaj u pretragu "m3u" ili "ott" dobićeš rezultate, a za cene si u pravu, kod nekih su otišle i 20% gore.
 
Ja koristim Red Devil listu i nemam tih problema sa seckanjem.E da gledam na mi boxu i koristim tivi mate apk.Sto se tice kvaliteta slike i fluidnosti,nema bolje.
Samo zbog sportskh kanala,vredi tih para,da ne spominjem izuzetno kvalitetne lokalne,pa filmski su vecina u FHD.
Za mene najbolji,bez premca.
Kako si ubacio listu kao Stalker portal ili kao m3u? Nikako da provalim zasto secka. Na MAG-u radi perfektno. Takodje koristim Mi S box.
 
Kao Stalker,ali mislim da je sve jedno.Ne secka ni jedan kanal tj.ne baferuje.Desava se da pukne neki kanal,ali se vrati posle izvesnog vremena,ali to retko.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno