Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja što dobijem koristim isključivo za ličnu upotrebu, da gledam kanale koje nemam na kablovskoj. Osim ovog sa mac adresom da nema neko neku funkcionalnu listu u m3u formatu?

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Jednostavno smo takav narod. Ja sam dobio nekoliko listi od salacue i salekojot-a i to koristim samo za svojw potrebe. Par puta su mi dolazili neki drugari da gledamo LS. Naravno ne kontaju kako funkcionise sve ovo, ali kada sam im rekao da se ne placa e onda nastaje odusevljenje. Jedan je odmah dosao na ideju da prodaje to i da nabavim jos toga. Drugi bi da instalira to devojci caletu i siroj rodbini,, tj da mu ja pokazem pa da on tamo ispadne smeker...

Jednostavno smo takvi, ja se vise ni nerviram zbog toga, nema nam pomoci i cao. Ako moze nesto da se zadrzi u uzem krugu ljudi, to je jedini nacin da ne ode mast u propast.

Jos treba poostriti na temi standarde za dobijanje ovih listi. Naravno ova dvojica su stvarno legende ove teme, svoje znanje dele ovde sakom i kapom, a dobar deo bi to da zloupotrebi. Nikome ispod 1000 postova ne treba davati nista...


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Sa listama je kao i sa pozivnicama,treba dobro odmeriti.I postaviti jasna pravila.Neka su nama njih dvojica živi i zdravi.:wave:
 
Da li bi hteo neko da podeli jednu od tih IPTV listi? Interesuje me kako to izgleda i radi. Nisam ljubitelj sporta, ali filmovi, serije, naučno-tehnički kanali,... Sve može. Hvala unapred!
 
Nikome ispod 1000 postova ne treba davati nista...

Ma stvarno??? Sta, hoces da kazes da ovi sa manje od 1.000. postova dele te liste (koje dobiju) sakom i kapom a ovi preko 1.000. ne dele?! Ili...ovi preko 2.000. postova se samo hvale prijateljima...;) ili...koji ti je vec kriterijum...
 
Da li bi hteo neko da podeli jednu od tih IPTV listi? Interesuje me kako to izgleda i radi. Nisam ljubitelj sporta, ali filmovi, serije, naučno-tehnički kanali,... Sve može. Hvala unapred!

Наравно да може. Пре пар порука је писано који се програми користе за гледање.




Ma stvarno??? Sta, hoces da kazes da ovi sa manje od 1.000. postova dele te liste (koje dobiju) sakom i kapom a ovi preko 1.000. ne dele?! Ili...ovi preko 2.000. postova se samo hvale prijateljima...;) ili...koji ti je vec kriterijum...

Нема потребе за расправом око тога. Моја правила су јасна. Биће по заслузи на форуму. И ти си добио листе.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Mislim da bi granica trebala da bude 10 000 besmislenih postova (baš kao što je i ovaj moj) ni jedan manje.

sarkazam off
 
Ma stvarno??? Sta, hoces da kazes da ovi sa manje od 1.000. postova dele te liste (koje dobiju) sakom i kapom a ovi preko 1.000. ne dele?! Ili...ovi preko 2.000. postova se samo hvale prijateljima...;) ili...koji ti je vec kriterijum...
Ne, ja sam samo izneo svoje misljenje. Broj postova oslikava posvecenost forumu, na to sam mislio. Ljudi koji dele liste imaju svoja pravila i to je to. Nw znam sta imas ti da se raspravljas samnom, moj licni stav.



Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
И ти си добио листе.

Da, jesam...Inace, kad vec pominjes, ono sto sam dobio od tebe (mypanel), ne radi ima vec neko vreme. Al' dobro, @salacue mi je dao nesto sto radi, tako da...hvala vam obojici.

@veljkoka Uopste se sa tobom ne raspravljam, otkud ti to?! Ti izneo svoje misljenje, ja svoje...i nema problema. Valjda.
 
Ja sam dao 30 ak listi na 3 foruma iako nemam skener,imam lika koji me snadbeva povremno, a ja hocu da pomognem ljudima koji ulaze u svet IPTV..licno imam liste sa vise konekcija i njih ne dajem nikome..dobio sam od gazde Vieta free jedan mesec jer sam ga hvalio na forumu, ubstvari samo sam izneo misljenje o njima, o nova iptv msm realno a njemu je to bilo ok..mada viet ne hvalim uvek..

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Da, jesam...Inace, kad vec pominjes, ono sto sam dobio od tebe (mypanel), ne radi ima vec neko vreme. Al' dobro, @salacue mi je dao nesto sto radi, tako da...hvala vam obojici.

@veljkoka Uopste se sa tobom ne raspravljam, otkud ti to?! Ti izneo svoje misljenje, ja svoje...i nema problema. Valjda.
Nema naravno, nego si koristio malo vise interpukciju, pa mi je delovalo da si nesto uzrujan.

Moje misljenje je da se ovakve stvari: ove bolje free liste, pozivnice za dobre torrent trackere, neke bolje linije za satelitske kanale, zasluzuju stazom i doprinosom na forumu. Da ja delim liste ne bih davao nikom ispod 5 godina staza i 1000 postova, posto ja ne delim na ovoj temi nista, ne mogu da uticem na ljude koji to raden i oni sasvim legitimno imaju svoj stav. Ne prozivam ja ove novije clanove da to bude jasno.

Evo ja sam npr gulio par godina na temi "pozivnice za privatne torrent trackere" dok me ljudi jisu upoznali , za pocetak sam dobio neke tt lake za odrzavanje, pa sam tek posle duzeg vremena dobio nesto vredno...

I sam kadasam delio neke jace tt, gledao sam da to budu samo stariji clanovi...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Slažem se da ima neki kriteriji.

A ne padobranci koji upadaju i tu su samo zbog iptv liste i slicno.

Nek je 100 postova neki minimalac

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Svako ima pravo da kaze svoja pravila za sta god pa tako i za deljenje listi. Ja iskreno posaljem listu svakom ko mi trazi, ako neko ima manje od 10 postova ne saljem nista. Naravno saljem mac ne visekonekcijske i m3u liste mada su par clanova i to dobili sve zavisi od raspolozenje kad saljem :)

Relano te mac liste moze skoro svako da nadje sam ako se malo potrudi tolko je tih skenera izaslo u javnost da ako se malo samo progugla moze se naci skener bez problema da ne pricam o raznim telegram grupama gde ima sve zivo.

E sad ako neko zeli visekonkcijsku listu od mene moze je dobiti ali samo da mu je ja ubacim na tv, moze da mi posalje mac od smartv iptv ili ss iptv aplikacije i ja cu mu ubaciti listu. Nemojte da me pitate kako da instalirate ove aplikacije ili slicno, samo mi posaljite koju aplikaciju koristite i mac. Znaci nemojte mi traziti listu u m3u to ne saljem jel naravno to ako krene da se deli stane brzo. Ove visekonekcijske liste dajem samo clanovima sa preko 500 postova oni koji imaju manje postova a traze listu necu im ni odgovoriti.

Listu ce dobiti 10-20 prvih clanova koji se jave i nece biti svima ista lista.



Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Да се укључим и ја.
Као прво - хвала свима који се јавно и на ПП захваљују .
Што се тиче дељења листи - на ономе ко дели је да одлучи како и коме хоће да је подели. Што је најзанимљивије, сви се слажу да број коментара на форуму буде пресудан за доделу листе ( било m3u или МАК налога, свеједно ). Ипак мислим да то не треба да буде главно мерило, него репутација. Има људи и са пар хиљада коментара а са ниском репутацијом.

Него, да не буде да само тупимо о небитним стварима - предлажем да свако ко хоће јави се који портал ( сервер, листа... зовите како хоћете ) би сте хтели да се подели. Радо ћи свима изаћи у сусрет.
И наравно, не помишљајте на ТВВИЕТ [emoji23]. Не што сам лично добар са власником, већ што је баш много уложено у безбедност. Прошле седмице је некоме из Србије пало на памет да скенира DDOS нападима и наравно ништа није урадио - једино је загушио саобраћај па је било проблема са сигналом. Наравно, није му помогло ни што се крио иза турског ВПН - блокирали смо га врло брзо.
Удаљих се од теме [emoji16]. Дакле, дајте предлоге како за стране, тако и за домаће.

Послато са Nova 5T
 
Ako može meni lista, samo sport me zanima.
Mislim da mi nije loša reputacija :)
 
Slažem se da ima neki kriteriji.

A ne padobranci koji upadaju i tu su samo zbog iptv liste i slicno.

Nek je 100 postova neki minimalac

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Postovi nikako jer ce ljudi poceti da guse teme ostavljajuci poruke kako bi nabili cifru do 100 postova.
Slazem se sa kolegom veljkoka oko duzine staza na forumu i broju postova. Sad da li 5 godina ili manje...

@salacue
Hvala jos jednom za liste :D
 
Samo ono što je legalno plaćeno :D Eon (i raspali MTS TV Go).
 
@spiketm: Ja (Eon OTT) i ćale (MTS krš) ;) Daj neku US listicu :D :D

@razor81: Hoću kad pošalješ box i TV koji ima HDMI-CEC :p
 
Очигледно се нисмо разумели [emoji16]
Нисам мислио да ми тражите листе на ПП, него да дате предлоге шта би хтели да искенирам.
Да не буде само world-iptv, king-box, mytv.fun, geniptv...
Чули сте ваљда за неке друге а да су добре.


Узгред, лепо каже наш народ " не пишај у бунар из кога ћеш воде пити". А има и " кога је молити - није га срдити".
Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
Imam na fonu IPTV stalker player i ubacivao sam bio neke profile koji ne rade pa me zanima da li neko zna da li postoji opcija da se obrišu ti profili(pošto ja ne vidim nigde da može)? Čisto da mi se ne gomilaju bzvz.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Slazem se sa onima koji ne gledaju sve kroz broj postova jer je lako laprdati gluposti i nakupiti postove.

Bitna je tezina posta, koliko je koristan i koliko ce puta biti oredmet pretrage na forumu.

Neki ljudi mnogo pricaju, a malo kazu, dok neki malo pricaju, a mnogo kazu.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Svaka čast pojedincima za deljenje lista ovde na forumu.Skidam kapu, volim ovu temu da pratim iako nisam stručan a ne trebaju mi te liste.Imam neki plaćeni iptv is Srbije 10€ mesečno i tako godinama, upalim to jednom u 7 dana, obrnem F1 trke i po neki dokumentarac, ponekad neki novi film iz biblioteke i toliko. Klinci me deru sa netflixom, disney+, comhem play... Ovi striming servisi nemaju kraja.sve je previše zasiceno... Čovek izgubi volju za gledanjem.
Uhvatim sebe kako u pokušaju da nešto odgledam toliko prebacujem kanale ili pokušavam da odgledam nešto na tim servisima i na kraju odustanem,izgubim volju posle 20 minuta traženja jer ne mogu da pronadjem nešto što mi odgovara.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno