Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Daje .m3u, kako mislis kinezu da platis dinarima?
 
Daje .m3u, kako mislis kinezu da platis dinarima?
Pa vidim opciju na aliju da moze serbian (Rsd). Promenio i sve cene su u dinarima. Pitam jer imam samo visu (dinarski racun)

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Ja sam testirao obe liste od gore pomenutih prodavaca i obe liste su bile identične i po kvalitetu i po rasporedu grupa kanala.
 
Da pitam u vezi Gotit i m3u listi. Nisam još iščitao celu temu (krenuo od pozadi) i par stvari me buni:
Gotit je app sa GPlay koliko vidim? Da li se sama aplikacija naknadno naplaćuje?
Kada se kupi Gotit lista, to nije fajl nego user name i password?
Da li može da radi na AndroidTV ili samo na običnom androidu?
Da li može sa jednom listom da se prelazi sa uređaja na uređaj, tipa ukucam iste podatke u aplikaciju na drugom uređaju? Da li tako kupljena lista radi samo na jednom uređaju (istovremeno)?
 
Poslednja izmena:
Gotit ima svoj player sa user i pass.
Dobijas user i pass za app i listu da koristis na nekom drugom playeru ako hoces.
Samo jedan uredjaj moze, za vise se dogovoris sa prodavcem.

...riding on 720p...
 
Samo jedan uredjaj moze, za vise se dogovoris sa prodavcem
Jel se ovde podrazumeva gledanje liste na samo jednom inicijalnom uređaju zauvek (vezuju nalog za mac adresu) ili se lista može pratiti na više uređaja, sve dok se NARAVNO ne prati istovremeno? Tipa - danas mi je zgodno da je gledam na TV-u preko neke aplikacije, sutra će mi biti zgodno da je gledam na laptopu kad kod ortaka budemo pratili Ligu Šampiona, prekosutra npr. na telefonu na kampovanju...
 
Bilo koji uredjaj, bilo gde ali samo jedan u isto vreme

...riding on 720p...
 
Дакле, готит се не може користити као примарни извор ИПТВ-а.
Мени у стану супруга гледа нешто на ТВ-у, син за рачунаром а ја на послу и сви исти ТВВИЕТ налог.

Послато са GT-I9505 помоћу Тапатока
 
6 puta skuplji od kineza, meni (nama) previše i ovaj jedan nalog. ;)
 
Дакле, готит се не може користити као примарни извор ИПТВ-а.
Мени у стану супруга гледа нешто на ТВ-у, син за рачунаром а ја на послу и сви исти ТВВИЕТ налог.

Послато са GT-I9505 помоћу Тапатока
Na koliko uređaja je moguće istovremeno gledati kanale sa istog naloga?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Jedino što fali na gotitu je vraćanje 7 dana, ili bar 24h unazad, za to eventualno vredi platiti nešto više.
 
Sad i vi... :)
Bitno da imamo izbor pa svako bira sta mu odgovara.
Gotit "osnovni" paket je single gledanje, ali za par evra vise dizes i broj uredjaja.

...riding on 720p...
 
Naravno, sa kinezima se lako dogovoriti.
Za relativno sitne pare se može dobiti i panel za 100+ korisnika
 
Sad i vi... :)
Bitno da imamo izbor pa svako bira sta mu odgovara.
Gotit "osnovni" paket je single gledanje, ali za par evra vise dizes i broj uredjaja.

...riding on 720p...
Meni su tražili full novu pretplatu za još jedan uredjaj, ne par evra.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Zvuci kao da si 30e platio pretplatu a ne 3... :)
Kada sam pitao posto bi bilo dodatno, rekose 2e.
A platio sam ravno 10e za 3 meseca.

...riding on 720p...
 
Poslednja izmena:
Pitanje šta se dešava pri isteku pretplate za Tvviet i Gotit? Da li se produžava automatski ili moram da ih kontaktiram opet?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Da li neko koristi ovu listu?

https://a.aliexpress.com/_s2Fytd

Ovde sam dobio test i radilo je odlicno. Jos uvek cekam odgovor za test od strane predloznih "kineza" za gotit, pa zelim da proverim ima li jos nekih predloga.

P.S. kod njih su sada praznici pa verujem da iz tog razloga ima kasnjenja u odgovorima....[emoji849]


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Pitanje šta se dešava pri isteku pretplate za Tvviet i Gotit? Da li se produžava automatski ili moram da ih kontaktiram opet?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Kinezu kažeš da hoćeš produžetak i uplatiš, možeš i koji dan ranije, računaće ti od isteka stare pretplate novu
 
Pozdrav, skapirao sam vecinu stvari, imam lg smart tv i zelio bih po prvi put da isprobam gotit. Zanimaju me kanali iskljucivo sa nasih prostora i sa prevodom? Arene su mi bitne i mozda po koji filmski kanal? Koji bi mi preporucili da zatrazim test? Ako se ponavlja unaprijed se izvinjavam.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
instaliraj smart iptv, zatraži test listu sa linka koji sam objavio, ubaci listu preko browsera u tv i vozi
 
instaliraj smart iptv, zatraži test listu sa linka koji sam objavio, ubaci listu preko browsera u tv i vozi
Uradio, dosla mi je automatska poruka od tipa da mu suggestam odakle sam, za sta sam zainteresiran. Hvala ti velika

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Smart iptv alikacija se placa malo vise od 5e posle trail perioda koji je 7 dana. Ja sam koristio OTTplayer ali mi je nekako lepsa SS-Iptv aplikacija. Pisem za LG smart tv.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Ovaj kinez ne odgovara za test.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno