Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

pitanje pa ko zna da odgovori
pre neki dan sam kupio polovni Xs Max i ucitao e sim Vip kao sekundarnu a fizičku Mts kao primarnu karticu , pozive sam postavio da mi se vrse preko vip kartice , e sad kad je ekran zakljucan postoji oznaka Mts i signal mi varira od 1 do 4 crte ali najcesce je dve , kada sam izvadio mts karticu signal mi bio pun
moze li ko da mi kaze u cemu je caka
hvala

Veoma zanimljivo. Ja ovde u Madjarskoj imam njihov e-sim, a fizicki sim mi je Telenor iz Srbije, koju koristim samo kad idem kuci, inace je deaktivirana. I uvek mi je bio los 4g signal na e/sim, zato sam ga uvek i drzao na 3g, mislio sam da je mozda do mreze. I probao sam sad da izvadim telenor karticu i odjednom je pun signal. Bas me zanima sta bi mogao biti razlog.
 
Ja sam na mts plus globaltel esim, testirao i shvatio da mi ne radi mts net kako treba kad je esim aktiviran, zabada, los signal itd... Verovatno mora jos da se radi na toj tehnologiji, jer ovo nije dobro resenje.


Sent from my XS Max
 
Meni je na e sim pun signal - lte a na fizickoj kartici Mts varira od 1 do 4 crtice nznm sta je a pozive uglavnom vrsim preko e sima - Vip kartice
Hvala
 
Isplati li se u ovom trenutku po vasem mišljenju uzeti xs 64gb za 590e vakum pack, osobi koja je potpuno svesna svih +/- opcija ovog telefona a planira da ga koristi sigurno 3+ godine?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Probaj malo da spustis cenu, ali kako god odgovor je da, isplati se.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Probaj malo da spustis cenu, ali kako god odgovor je da, isplati se.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
Pa druga opcija je uzeti neki bolji polovnjak sa nekom operater garancijom za 450-500 ali kad se sve sabere oduzme, 100ak € ni tamo ni ovamo na te godine korišćenja...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Na manjem XS je baterija kriminal.

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
 
I ja sam zadovoljan. Ceo dan komotno izdrži, bez štednje.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pitanje za korisnike ajfona xr jer razmisljam o kupovini

Da li se moze izvuci oko 7 sati SOT ( whatsapp, viber, tapatalk, safari i malo instsgram i youtube )

90% wifi, ovo ostalo 3g

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Je l se dešava nekome u toku razgovora da vam utiša mikrofon? Vi sagovornika čujete lepo ali on vas u prekidima

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Pitanje za korisnike ajfona xr jer razmisljam o kupovini

Da li se moze izvuci oko 7 sati SOT ( whatsapp, viber, tapatalk, safari i malo instsgram i youtube )

90% wifi, ovo ostalo 3g

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

Da, potvrdjujem. Baterija je odlicna. Meni uvek izgura 9-10 sati SOT.
 
7 sati maximum ako se koristi unutra. Ako se koristi napolju (ekran na maximalnom osvetljenu) racunaj 50% manje.
 
2-3 dana i sot 3h :D. Nije bas toliko dobar xr...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
vojo77@ evo vcrs ga punim pa cu da okacim koliko je sot-a bilo za 2-3 dana. Meni uz Mate 20 Pro najbolja baterija koju sam koristio. E sad , ne znam kako tacno da sracunam SOT na ovoj njihovoj tupavoj batt ekranizaciji jer svaki dan nesto resetuje pa ispocetka...il da skinem neki programcic?
 
Da li je normalno da xs kupio sam decembra sad ima battery health 93%


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moj isto iz decembra na 94% mada ja ne pridajem tome previse. Ako drzi ok koga briga sta pise.
 
Da li neko zna sta znaci kad mi se non stop ukljucuje Voice control tokom koriscenja slusalica na Deezeru/Spotifaju/YT? Toliko me izludjuje da mi dodje da presudim ili sebi ili telefonu, na svaka dva minuta mi se ukljucuje i ubrza mi se pesma. Proverio sam podesavanja aplikacije kao i telefona i opcija je iskljucena. Tri ajfona sam imao i nikad mi se ovo nije desavalo
 
Zicane?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tako je, citao sam na Apple-ovom sajtu, kazu da moze da bude problem do kontakta. A slusalice stvarno ne koristim cesto i uvek ih normalno odlozim. Dakle, u toku slusanja muzike preko zicanih slusalica, pesme mi preskacu, menjaju se same od sebe i izlazi mi plavi ekran ''Voice control''
 
Citali smo isto[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam da li su drugi primetili koliko je dobra citljivost ekrana na suncu na iphone telefonima. Trenutno sam na xr a imam i note 9 i p40 pored sebe i citljivost na suncu nije ni prici XR iako po parametrima imaju daleko vise nita, jednostavno kada gledate u ekran daleko vise prelamanja svetlosti a samim tim i tezeg citanja imaju androidi. Pre toga sam imao od apple X , P30 i op 6t i ista prica je bila u korist apple. Ne znam kako to postizu ali svaki apple tel mi je prikazivao najmanje prelamanja svetla, najbolji balans pozadine sa crnim textom i samim tim najbolji ugodjaj u citanju.
 
Da li Xs Max radi normalno preko turbo sim kartice?
 
Meni juce Yt app prestao raditi, morao da brisem, prebacujem na hrvatski store, i instaliram opet jer nema YT na srpskom storeu... sad opet radi ok. Pitam se da li je prestao raditi jer se nije updatovala app? Kontam da vratim na hrvatski i ostavim tako onda


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno