Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

7t I 7t pro nemaju isti vibra motor.

Sent from my SM-G973U using Tapatalk
 
Sad videh da na xr radi bokeh efekat na bilo cemu al na selfie kameri :) dal je realno da prednja moze, a zadnja ne...il joj pomazu ovi senzori spreda...
 
Pozdrav, istice mi ugovor sa MTSom a uredjaj mi je zakljucan na njih, ne mogu da koristim drugi sim, da li imate preporuku ili nacin da otkljucam telefon da bude simfree?
Izvinjavam se ako nije dozvoljeno ovde postaviti to pitanje.
 
Heic to jpeg - imas gomilu odgovora na Google, pa izaberi sta ti se svidja.
 
Svakako sam guglao pre nego što sam postavio pitanje. Zanima me iskustveno koji je najbolji način. Ili svi skladistite u jpeg-u i koristite mekove..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ukljuci jpg i cao uopste nisam zadovoljan fotkama u tom formatu... windows 10 otvara ne samo mac...
 
Uključio sam čim sam shvatio da Win10 ne otvara.. Potrebna je ekstenzija koja se plaća.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni traži pare, a ja mu ne dam[emoji1787]
U svakom slučaju, hvala na odgovorima. Od sada skladištim fotke u jpeg-u.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel' menjao neko zadnje staklo, kako to izgleda kad se stavi neko kinesko i koja je priblizno cena
 
Jel se vidi razlika u odnosu na original? Trenutno nosim telefon bez maske, mada kapiram da cu samo staviti masku ako pukne zadnje staklo i teraj mile
 
Ja vidim pogotovo one sto se montiraju bez skidanja kamere... tj onog metalnog “frejma” i staklo nema onaj odsjaj sto se preliva na svetlu... ali zavisi i koje staklo ti stave... drugar je menjao na x.... sta znam ok je bolje svakako nego polupan tel :)
 
Drustvo aktiviram sad Apple Music i pola sadrzaja tamo, mislim na pesme nece da pusti uz poruku

This item can’t be played due to its rating.

Medjutim kad pritisnem restrictions on me vodi do opcije
Turn on screen time koja mi je iskljucena..
sta raditi ?
 
Ima li smisla menjati bateriju na 89%? Prakticno vise dan ne moze da mi izgura osim ako osvetljenje ne drzim na 50%, plus je telefon poceo da sw greje ludacki cim Deezer radi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma kakvi, tek kada se priblizi 80%.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mn jedva izgura 4,5h ako se koriste BT sluske 2,3 h dnevno i to na wifiu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja ne mogu reći za bateriju pošto sam odmah bio stavio 13.4.1 ali izdrži mi cijeli dan što mi je ok XR.

Može neka preporuka za masku da je tamnija ili crna ne mora biti original ? Spigen Liquid Crystal mi je odlična ali samo prozirna i crna za koju kažu da je klizava. Sviđa mi se kod njih što se čini da donekle štite.
 
Ja ne mogu reći za bateriju pošto sam odmah bio stavio 13.4.1 ali izdrži mi cijeli dan što mi je ok XR.

Može neka preporuka za masku da je tamnija ili crna ne mora biti original ? Spigen Liquid Crystal mi je odlična ali samo prozirna i crna za koju kažu da je klizava. Sviđa mi se kod njih što se čini da donekle štite.

Meni se ova pokazala kao vrhunska:
https://www.ebay.com/itm/163613180451

Mozda najkvalitetnija maska koju sam imao. Pozadi je neka tekstura od mikrofibera, a sama maska je od nekog tvrdog silikona. Nista ne kliza, telefon je odlicno zasticen sa svih strana...
 
Poslednja izmena:
Koja je fora sa telefonima sa mobilnisvet sajta? Tj onih prodavnica, koji su i po 50-60e jeftiniji nego na KP? Zna li neko? Da li su to refurbished?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prodaje se svuda svasta... danas je bolje polovan teledon kupiti nego u tim radnjama “nove” :-D nije to za sve ofc ali svasta se danas prodaje
 
Promenio sam dosta maski ali uvek se vratim na Nilkin nature. Sacuvala je telefon od sigurno 3,4 pada na beton (jednom sa visine od skoro 2m posto mi je iskliznuo sa uva a 191 cm sam) i uz pucanje zastitnog stakla - telefon posle godinu dana izgleda kao da je izvadjen iz kutije. Lajsna ima microogrebotine vidljive pod odredjenim svetlom, ali to je opste poznati problem srebrnog modela.
Ima i grip sa obe strane sto strahovito pomaze kod rukovanja jednom rukom, s obzirom da su svi novi telefoni klizavi ko sapun...

Ono sto me iritira je sto posle 2, 3m futrola primetno pozuti i moram da je menjam ako necu da nosim xs musav edition. Ne znam da li se to desava na skupljim prozirnim futrolama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sve pozute zato kupi uvek prozirnu koja vuce na sivo te nikad ne pozute cak ni one od 0.7dolara
 
Drugar hoce da kupi XS u vakumu i zanima ga da li ce imati problema u slucaju da treba da ostvari garanciju u prvoj godini.

Znam da je bilo price da garancija ipak ne tece od datuma aktivacije telefona vec od datuma kupovine, a naravno, svi koji prodaju preko oglasa nece dati nikakav racun.

Da li moze kupi telefon na golasima u vakumu bez brige ili ipak moze postojati neki problem u buducnosti u slucaju da se nesto pokvari u narednih godinu dana?
 
Uzmes i proveris na warranty check (apple) sajt ako nije krenula garancija sve je ok... mada Mikenzi je govorio da se desava da ipak ne krene garancija tim putem da tece(kao da se nije aktivirao) retko ali se desava te da ti treba racun kao dokaz u tim situacijama.
 
Zbog toga i pitam jer sam citao ovde da postoji mogucnost da zatraze racun. Proverio sam serial i imei, nije aktiviran tako da kontam da je sve ok.
 
Nazad
Vrh Dno