Šta je novo?

iPhone X

Kako radi X, da li ima nekih trzavica? Vidim ima ga dosta jeftino sada po oglasima pa se nosim sa mislju da zamenim svoj 6s.
 
Poslednja izmena:
Pa povoljno u odnosu na cenu novog, mislio sam na polovan telefon.
 
Ja sam uzeo X cini mi se pre dva meseca i vidim da mu cena nije pala za ovo vreme, verovatno zato sto se ne proizvodi vise. Po meni je odlicna kupovina, sve radi kao sat.
 
Gledaj neku prosecnu cenu,i dalje se vrti oko 780. Za 720 obicno bude neki zamenski,dobijen u iS,itd...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U centru bg :) na m svetu pise 750 ali nekim cudom dao ga je jeftinije :-D sve regularno i provereno neaktiviran telefon :)
 
U zadnje vreme mi se cesto desava da mi internet od provajdera ne radi. Pise mi LTE ali nema konekciju. Zvao sam vip i pitao ih da li je do njih, kazu nije, moze biti do telefona. Rekli su mi da probam da restartujem telefon i proradilo je nakon restarta ali se opet desava. Sada sam probao da restartujem network settings pa cekam da vidim hoce li se ponoviti. Da li se nekome desavalo ovo?
 
Ma do vipa je 100%. Meni ranije mesec dana zeza net na vipu, pa je ok jedno 6 meseci i posle opet kratko zeza, pa se sredi.

Sent from my Moto Z (2) using Tapatalk
 
Do Vip-a je 100%. Meni se to na Mts-u nikad’ nije dogadjalo, ali na Vip-u je bilo cesto. Sada ne vise. Sredilo se samo od sebe


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam imao problem sa vipom, ali drugar se žali na Mts i generalno gubljenje cele mreže.
 
Mozda ovaj novi update 12.1.2 resi tu stvar. Vidim da je resen problem sa gubljenjem mreze u Turskoj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Updateovao sam danas pa cu da vidim da li ce se desavati.
 
Stiglo mi je Baseus staklo za telefon pa me zanima, da li imam nekoliko pokusaja ako prvi put zeznem ili mora iz prve da se nabode? Nisam nikada to radio, tj jesam jedanput al ga nisam bas najbolje centrirao. :D

Koliko ce mi uzeti u nekoj radnji da mi nalepe staklo?
 
Stiglo mi je Baseus staklo za telefon pa me zanima, da li imam nekoliko pokusaja ako prvi put zeznem ili mora iz prve da se nabode? Nisam nikada to radio, tj jesam jedanput al ga nisam bas najbolje centrirao. :D

Koliko ce mi uzeti u nekoj radnji da mi nalepe staklo?
Za 100,200 din sto bi se mučio a rezultat ne znas.
 
Naravno, al opet, vidjao sam par puta kako su drugarima stavili staklo, neki uopste lepo ne stave i sta onda da radim?
 
Zato porucis dva-tri stakla ako su vec jeftina,pa montiras sam dok ne naucis. Nije to nikakva nauka druze,centriras otvor prema gornjem zvucniku/slusalici,da bude ravnomerno rasporedjen luft sa svih strana. Onda spustis staklo i mozes jos malo da ga pomeras kako hoces,gore-dole,levo-desno. Tek kada je leglo kako treba,onda isteras vazduh trljanjem. Sa staklom tesko mozes da omanes,foliju je vec teze zalepiti iz prvog puta,ako ne krenes kako treba,nema vise pomeranja,cim je malo odlepis,pokupi prasinu i mozes da je bacis. Staklo mozes da pomeras malo,ali ni njega ne smes da podignes.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jedva sam namestio, pojavilo mi se nekoliko baloncica vazduha, popizdeo sam dok sam uspeo dok ih izbacim :D
 
Dan nakon koriscenja Baseus 6D 9H i ko zna kakvog vec stakla, naprslo je... Probudio sam se jutros, cackam telefon iz kreveta i vidim da ima pukotinu na ivici. Stavio sam staklo juce uvece i bio kuci sve vreme, telefon stajao na stolu kao i uvek. Nije ispadao, niti je uopste bio stavljen u polozaj da ekran dodiruje povrsinu, uvek stavljam telefon da mogu da vidim ekran.

Nisam ga nigde zakacio jer dok sam kuci, ne nosim telefon po stanu, uvek je na mom stolu. Uvece kada sam ga stavio na punjac, nikakvu pukotinu nisam primetio. Ne bih znao da objasnim kako se ovo desilo, videcu da slikam kasnije u toku dana da postavim ovde. Izgleda kao da je od udarca i to bi bilo ok da znam da je ispao ili da sam ga zakacio ali ovako mi stvarno nije jasno...
 
Poslednja izmena:
Rece da si se napatio dok si se rešio balončića,mora da si ga nagnjecio malo više.
 
Da, razmisljam i o tome, na kraju nije bilo baloncica ali onda je trebalo odmah da pukne? Ili makar pri nekom udarcu. Ne razumem kako se to desilo preko noci, dok je bio na punjacu, to je ono sto mi je enigma i dalje.
 
Da, razmisljam i o tome, na kraju nije bilo baloncica ali onda je trebalo odmah da pukne? Ili makar pri nekom udarcu. Ne razumem kako se to desilo preko noci, dok je bio na punjacu, to je ono sto mi je enigma i dalje.
Možda je od dole krenulo i po malo se sirila prema površini . Pomoglo je i to sto si , normalno,koristio telefon i pritiskao ekran.
 
Pukotina je na sredini telefona, a vidi se linija koja ide dijagonalno pod uglom ka drugom kraju ekrana. Ne verujem da cu moci da uvatim to kada budem slikao, ali postavicu sliku ovde. Sad moram da narucim drugo staklo i da cekam mesec dana :(
 
Naruci ti i neku drugu marku,mozda ovo ne leži lepo pa da ne cekas opet neko drugo.
Nisam ispratio bas celu priču pa ne znam d ali ti je neko preporucio ili si se se sam odlučio bas za taj "model".
 
E bas zbog toga kupim ono sto mogu da nadjem u prodavnici,zivci nemaju cenu [emoji1] Zato ili porucis vise komada kada vec cekas ili kupis u prodavnici,prodjes skuplje,ali postedis sebe. Poruci neko kvalitetnije sa kp,ne znam zasto se cimas i gubis zivce zbog par evra ustede.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Naruci ti i neku drugu marku,mozda ovo ne leži lepo pa da ne cekas opet neko drugo.
Nisam ispratio bas celu priču pa ne znam d ali ti je neko preporucio ili si se se sam odlučio bas za taj "model".

Uzeo sam po preporuci nekoga sa foruma. Ima li neko drugu preporuku? :D

@Conquer Ma nisam se iznervirao, prosto sam u cudu :D
 
Poslednja izmena:
Nemoj da se ljutis,ovo je narodna " cicija uvek plaća dva puta"[emoji6][emoji16]. Iskusio sam na sebi to mnogo puta i jos uvek se nisam opametio. U Ns je 100 din namestanje,plati i glava ne boli. Nije ni to garancija ali sigurno ce biti bolje nego da sam namestas.
Da ponovim jos jednom,nemoj da se ljutis [emoji6]. Sad ,dok čekaš novo,moze da se izgrebe pa da bude puno veca steta od cene stakla.
 
Nazad
Vrh Dno