Šta je novo?

iPhone SE

Imas garanciju 12 mes bilo gde u svetu.. e sad proveri dal ie nov i dal je garancija mozda pocela vec...
 
Ako je vakum, trebalo bi da je sve ok i da telefon nije aktiviran ali za svaki slucaj proveri da li se poklapa IMEI iz telefona sa onim sa kutije, cisto jer si rekao da si to nasao u nekoj nebitnoj radnji.

Koliko kosta ako nije tajna?
 
ljudi vakumiraju kako hces kutije :) ne znam za SE ali ip7 je dolazio SEAL-ovan tako je i sa 8-10 :)
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima, prvi put kupujem IOS telefon i odlucio sam se za IPhone SE 32GB, najvise zbog budzeta... Nasao sam ga za 270e u nekoj maloj radnji u Valjevu.. Na sta treba da pazim oko kupovine ajfona? I je l moguce da kosta 270e? Deluje mi malo, posto npr u Gigatronu je 395... Hvala unapred!
 
9afb7e2dbb949f7e33964b72376b88bf.jpg

jel ovo ok od jutros u 7:15?
ios 11.1.2
 
To je uzas ja sam zeleo da uzmem za sebe sad kao primarni tel SE, ali ako je batt toliko losa nema sanse da cu ga uzeti...
 
Poslednja izmena:
Pa to je ok onda ali ja sa matorom sedmicom kojoj je baterija stara skoro 2 god izvucem glat 6h sot :) videcemo :)
 
Baterija je odlična uvek bila na SE, jedino ga ubi usporavanje na ios 11 ali nije više toliko strašno.
3e7e5fff080ae4eece6ff67865b4c1c7.jpg

Star skoro 2 god.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija je odlična uvek bila na SE, jedino ga ubi usporavanje na ios 11 ali nije više toliko strašno.
3e7e5fff080ae4eece6ff67865b4c1c7.jpg

Star skoro 2 god.


Sent from my iPhone using Tapatalk

meni kontra, meni na 11.1.2 leti
ali me malo buni baterija,..ali i na x compact je trajala jako malo...bug kada se upali bt ovde toga nema...al ja sam prezadovoljan do sledeceg compact izdanja :)
za god dana cirke..
 
6s na ios 11.3 radi fantazija zato bih i uzeo SE sada ali ovaj 6s je dobio juce novu batt u istyle :-D
 
Uradi update na poslednji zvaničan i odradi jedno dva ciklusa punjenja pa javi jel bolje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa tebi :)
Pisao si da si na 11.1.2


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa to je ok onda ali ja sa matorom sedmicom kojoj je baterija stara skoro 2 god izvucem glat 6h sot :) videcemo :)

Kakve dve godine stara sedmica? U Srbiji se pojavila novembra 2016-e, jedva godina i 4 meseca. Osim ako nisi vadio novu bateriju iz sedmice i stavljao 2 godine staru.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Nije ni punih godinu i po.
 
Juce mi je ispao telefon na parket sa pola metra. Sve radi ok ali je telefon poceo da zvecka kada ga protresem. Da li treba da brinem da se u kucistu nesto razvalilo?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nista ne brini. SE je tenk mali nabijeni.
 
dobar je,samo bateriju nema.jednostavno ne postoji


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To što zvecka je kamera. Mene je to takođe zabrinulo kada sam prvi put čuo i umalo da vratim telefon nazad. To je normalno, pročitah i ovde na forumu za to ali i na raznim drugim inostranim. To se kod mene čuje kada blago čvrknem telefon sa zadnje strane. Brat me zezao mesec dana za to, kaže dao tolike pare a nešto ti zvecka u telefonu. :D

Meni je ispadao par puta na parket sa 1 m i sve je bilo OK. To kod ispadanja se nikad ne zna.

Međutim, evo skoro godina prođe i sve normalno funkcioniše.

Meni baterija na 10.3.3 radi odlično. Doduše, igrice na telefonu nemam, YT pomalo gledam preko Safarija, surf, mail, razgovori, reklo bi se obične stvari i to izgura skoro dva dana.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno