Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

40% na i6 i 20% na sve ostale modele do kraja godine za sve korisnike koji kreiraju rezervaciju bez obzira da li smo stigli da zamenimo bateriju do 31.12.2020 ili ne.
Je l ovo i dalje važi?
Kreirana je rezervacija 25.12., 9.2. je stigao mejl da je baterija dostupna i danas je zakazan telefon i predat da se zameni baterija.
Međutim, u mejlu vidim default cenu, bez popusta.
 
Ako si rezervisao na vreme bice i cena sa popustom.
 
Daj mi broj reklamacije. Ako je rezervacija kreirana pre Nove godine morao je popust da se obračuna. Verovatno je neko od kolega zaboravio.

Kasniću sa odgovorima, a možda i propustim. Novi Bench ne radi sa TT, a ja nisam navikao da se logujem posebno na svaki forum.
 
Ranije je bila praksa da fizicki dual sim iphoni nemaju garanciju kod nas, da li se to promenilo.
 
Nije. Takvi telefoni mogu se reklamirati samo tamo gde se i prodaju, a to je Kina, Hong Kong i Makao
 
Pozdrav,poslao sam svoj iphone uredjaj na reklamaciju u istyle,stigla mi je poruka da je prihvacena reklamacija,i odobrena zamena uredjaja.Da li cu dobiti nov uredjaj,i da li je moguca zamena za skuplji model naravno uz moju doplatu?
 
Ne zna se da li ćeš dobiti novi ili refurbished jer kutiju svakako nećeš dobiti (verovatnije je ovo drugo), koliko ja znam nije moguća zamena za drugi model.
 
Ne zna se da li ćeš dobiti novi ili refurbished jer kutiju svakako nećeš dobiti (verovatnije je ovo drugo), koliko ja znam nije moguća zamena za drugi model.
Malo mi je bizarno da daju refurbished telefon u zamenu,nov bih nekako i pregurao makar i bez kutije...a ako ne zelim i trazim pare nazad...tel kupljen kod ovlascenog prodavca...6 meseci star?
 
Mislim da po zakonu nemaš prava da tražiš pare nazad. Ali ne znam zašto te toliko brine refurbished, bukvalno nema šanse da vidiš razliku izmedju njega i novog.
 
Malo mi je bizarno da daju refurbished telefon u zamenu,nov bih nekako i pregurao makar i bez kutije...a ako ne zelim i trazim pare nazad...tel kupljen kod ovlascenog prodavca...6 meseci star?
Od prodavca možeš da tražiš ako želiš. Što se tiče servisa mi rešavamo reklamaciju u skladu sa pravilima proizvođača.
 
Da. Ako imaš pravo da tražiš povrat novca onda to moraš učiniti na mestu kupovine.
 
Je l postoji neki servis beats x bubica? Istekla mi je garancina, a baterija mi je baš užasna. Ne znam da li izdrži 2h aktivnog slušanja.
Pa čisto da znam ako imaš neku okvirnu cenu, da znam da li se isplati ili da lete u kantu.
 
Nema servisa. Ali nemoj da ih baca tek tako. Bolje donesi na reciklažu
 
Razmišljam se da uplatim Apple Care + za 12 mini pa me zanima koja je cena popravke u istyle-u u slučaju pucanja prednjeg ili zadnjeg stakla za telefon pokriven sa AC+
 
To je super, znači sigurno se isplati. Mada koliko sam upoznat sa novim modelima, sada lakše pukne zadnje staklo nego prednje.
 
Drugarici crko face id na 12 pro max, odnela u iStyle i predlozili su popravku. Ima li prava da odbije to i da zahteva nov uredjaj, s obzirom da je telefon star svega 2 meseca?

Kapiram da ima jer po ZZP, u prvih 6 meseci potrosac bira kako ce se resiti reklamacija ali bih svakako da proverim.
 
Uu brate za dva mieseca rikne na najjacem modelu?
Bas bezveze.
 
Pa meni je riknuo glavni mikrofon za manje od 24h pa se nije menjao telefon nego popravka.
 
pa valjda kupac moze da bira, servis, zamena ili vracanje novca (iznos sa fiskalnog racuna)
 
@Apple
Pa nisi trebao da pristaneš na popravku, samo zamena ili novac nazad.
 
Ne zaboravite da se tu nista ne popravlja vec samo zameni deo… ne znam sto vam je to losije od recimo refabrikovanog telefona koji bi dobili kao zamenski?
 
Pa znate kako kazu, nije to to kad se jedanput otvori…
 
Pa i refabrikovani koji se dobije je već otvaran…
 
Svakako nije ok da se da 1200eur i posle 2 meseca da se otvara ili dobije otvoren telefon…
 
Sto nije to to.. pa u fabrici to kinez zatvara :p kojeg pritom targetiraju 100% :D
 
I dalje ne znamo koja je cena zamene zadnjeg stakla na telefonu koji je pokriven sa AC+?
 
Nazad
Vrh Dno