Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

Gledam oglase za 12 pa vidim neke samo sa fiskalnim iz telenora.Da li je to dovoljno za drugu godinu garancije.
 
Mikenzi kada vam stize macmini sa m1 cipom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mikenziyu postade naširoko poznat. Svi portali objavljuju njegov twit
 
Na žalost. Toliko sam pametnih stvari napisao ali slika gužve ispred Zare je ipak važnija [emoji2357]
 
Koja je cena zamene baterije za X? Vidim ima neki popust 20%

EDIT: Nadjoh originalnu cenu, znaci oko 8000din
 
9990 i 20%
 
Za i6 40%, za sve ostale 20%
 
Pozdrav Mikenzi.

Moj Magic Mouse 2 laguje nenormalno. Kao da radi u 30fps na monitoru od 60fps. Kao da nema stabilnu konekciju. Da li moze to da se sredi?

Mis sam kupio od coveka koji ga je dobio uz iMac i nikada nije koristen.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prvo proveri da li miš laguje na drugom računaru. Ako da, ne radi miš. Ako ne, nije problem u mišu.
 
Prvi put čujem za ovo. Ako postoji serijski problem sa računarima u Bluetooth povezivanju servis to ne može rešiti u svakom slučaju. To može samo proizvođač.
 
Sta mi je ciniti. Da li mogu da probam neki bluetooth dongle, i koji? Hvala na vremenu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da bi znao šta je činiti moram da znam u čemu je problem. To što Macworld piše tekst ne znači da je to tvoj problem. Miševe reklamiramo možda 5 puta godišnje. Bluetooth na računarima neispravan vidim jednom godišnje.
 
Uglavnom stvar je sledeca.

Koristim Magic Mouse 2, na mom novom Mac Mini sa M1 cipom.

Mis deluje jako nestabilno. Kursor se pomera nestabilno i kao da je nekako usporen.

Kada pomeram neki prozor brzo po ekranu nastaje trzajuci efekat. Kada koristim logitec mis sa njegovim onim usb prikljuckom sve radi lepo.

Mis u nekim trenucima radi ok, ali retki su ti momenti. Takodje je par puta izgubio komunikaciju sa bluetootom i po par minuta mac ga ne vidi.

Sta sam probao.

-Cackao podesavanja misa, usporavao ubrzavao i ostalo
- Promenio vise radnih povrsina
- Reinstalirao Big Sur (11.0.1)

Napominjem mis je nov.

Takodje, povezao sam ga na iPad Pro 12,9 i radi odlicno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako si radio reinstalaciju čistu i ne radi, a miš radi na drugim uređajima ok ostaje samo da nekog drugog Apple miša testiraš na računaru. To su sve sistemi eliminacije ali ako suzi o izbor na računar tek treba da vidimo šta od komponenti proizvodi kvar. Ni jedan M1 nismo imali u servisu do sada.
 
Iskljucio externi HDD, iskljucio zvucnike sa 3,5mm. Stanje se znatno popravilo, ali i dalje ima malog trzanja. Ociglednonse mesaju frekvencije, i dolazi do problema. Da li mislis da bi bluetooth dongle resio probleme? Ako je odgovor da, koji preporucujes? Hvala na brzim ofgovorima


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Eksterni HDD i zvučnici na kabl ne mogu da se mešaju sa mišem jer nisu to Bluetooth uređaji da bi uticali na rad.

Bluetooth dongle nisam video da neko koristi ne pamtim. Nemam nikakva iskustva.
 
Problem resen tako sto sam ugasio wifi, i prikljucio na lan kabal. Mis radi sada kako treba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
WiFi (b/g/n) i Bluetooth rade 2.4GHz, kao i DECT kućni telefoni. Proveri da ti slučajno nije u blizi ruter ili baza bežičnog telefona, ne verujem da je problem unutar samog Mac Mini, da nisu testirali na interferencije WiFi i Bluetooth radia.
 
@mikenziyu koliko bi kostala zamena ploce na iphone 6S i da li postoji neka vrsta popusta na zamenu?
 
Zaboravio sam da napomenem da je u pitanju backlight ic
 
Ne postoji ploča još uvek kao poseban rezervni deo.
 
Negde sam procitao da ce biti snizenja cena za baterije starijih modela oko nove godine, konkretno X oko 6000 din, na sajtu istyle i dalje stoji 9990 ima li istine u tome.
 
Imas sve na njihovoj FB stranici
 
40% na i6 i 20% na sve ostale modele do kraja godine za sve korisnike koji kreiraju rezervaciju bez obzira da li smo stigli da zamenimo bateriju do 31.12.2020 ili ne.
 
AppleCare za Mac mini M1:

1. Da li je kod nas validan AppleCare za Mac mini kupljen online ovde: www.wiez.de ?
2. Da li je za validnost neophodan dokaz o kupovini ili se sve proverava preko serijskog broja?
3. Da li postoji neki rok za kupovinu AppleCare?
4. Da li je sa AppleCare Mac mini pokriven sa 100% ili ne?
5. Da li je neophodno učestvovati sa određenom sumom kada se uređaj reklamira kao neispravan u toku trajanja AppleCare?
6. Da li je neophodan dokaz o plaćenoj carini za uređaj kupljen van Srbije?

Hvala unapred.
 
Nazad
Vrh Dno