Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

Mi se kopijama ne bavimo. Ako i budem uvozio baterije drugih proizvođača to će biti samo ako dobijem saglasnost Apple-a i nađem dobrog, ozbiljnog, brendiranog proizvođača baterija.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Minimum 10 nepoznatih proizvođača u kini koji rade po njihovoj licenci


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
U vezi ovog programa zamene baterija... Narucena je u utorak. Kada otprilike mogu da ocekujem da stigne i da li je moguce da telefon posaljem kurirskim sluzbama jer sam iz unutrasnjosti?
 
Kako to misliš originalne ili zamenske? Sve baterije su originalne. Poručili smo sada neku količinu cena bi trebali da bude oko 8000-8500 RSD


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Kada ih očekujete? Jel to znači da moram da sačekam da stignu te baterije ili imate neke na stanju od ranije?
 
Poručili smo neku količinu. Čekamo da stigne ali će sada sve kasniti sigurno zbog ovog programa zamene. Podseti me za jedno 7 - 10 dana da proverim da li je stiglo pošto sam ja u Pragu na dve nedelje.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
gde se radi kod nas? da znamo da pazimo

inace gledam sam skoro klip, zgrozio sam se
 
Ima neko ideju kako da resim imessage problem? Ne mogu danima da aktiviram.
 
Meni se odmah aktivirao cim sam ubacio karticu, nisam morao nista da cackam. Inace VIP mreza je u pitanju.
 
Ima neko ideju kako da resim imessage problem? Ne mogu danima da aktiviram.

Isti problem već danima na Telenor mreži, i nije im prvi put... Imessage jednostavno prestao da radi, i kada sam pokušao ponovo da ga aktiviram... pri svakom pokušaju stoji waiting for activation...
Pisao im, znaju za problem ali pitanje je koliko su sposobni da ga reše... problem je inače prisutan od petka uveče u mom slučaju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
:/ ovo je bas frustrirajuce, probao sam sve moguce solucije, samo sam nabacio troskove..
 
Ali radila je sa ovom.. i onda?
 
Ljudi, otvorite iMessage temu za ovo, pošto na žalost iMessage nema nikakve veze sa iPhone Autorizovani Servis - Srbija.
Problem se dešava godinu dana unazad nasumično kod svih operatera bez izuzetaka. Ne stižu povratne aktivacione poruke. Ne možete to nikako da rešite. To je između operatera i Apple-a


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Juce, na tezi nacin, skontao da imam problem sa baterijom (ostavio me telefon bez navigacije u sred Milana :) ).
Prijavio se danas za zamenu i sve pohvale za organizaciju, tj. za narucivanje baterije i pre nego sto se odnese telefon (da ne mora da se ostavlja telefon 14 dana).
 
To je lakši deo, a možda smo i pogrešili. Jer sada imamo 500+ baterija i ko zna koliko će nam trebati da ih zamenimo sve. Videćemo u svakom slučaju kako će ići. Ni mi nikada nismo bili u ovakvoj situaciji.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Zakazujte po redu [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li iskustava, da li je neko prosao kroz proceduru zamene na ovom forumu, tj. da su ga kontaktirali drugi put da donese iPhone u servis?

Pozdrav! :)
 
Nema niko sigurno. Zato što baterije još uvek i nisu stigle. Imamo 35 komada na carini.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ok, i to je informacija. A ovo 500+ baterija si mislio, ljudi koji su se javili za zamenu?
Hvala! ;)
 
Mislim na ono što sam poručio. Ko zna koliko će još da ih se javi za zamenu. Ali će kasniti sve to. Apple je već najavio da sledeća pošiljka ide tek 5.12. Proćiće meseci dok se sve ne realizuje i stabilizuje isporuka


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Vama ne moze da bude lose.
Dobili ste dosta straight-forward posla placenog od strane Apple-a :)
 
Nema niko sigurno. Zato što baterije još uvek i nisu stigle. Imamo 35 komada na carini.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ah, blazena carina. Vise paket stoji na istoj nego sto putuje iz sela zabacenog na kraju sveta do Srbije...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da da. Ja sam već dve nedelje u iStyle-u u Pragu. Milina ljudi. Poručiš deo, sutra je tu. Mogu da menjaju ekrane na telefonima. Cene niže za bar 30%. Ludnica.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Sto nisam znao da mi poneses jedan telefon [emoji23] da mi zamenis ekran


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Servisne cene. Maloprodajne u radnji su iste.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nadam se da će stići svima da zamene baterije, kapiram da je ludnica pa ne dobijam odgovor vec nedelju dana :)

Mikenzi poguraj nešto preko veze, vodim te na pivo :D
 
Poslednja izmena:
Ha ha. Mi smo jedini koji smo dobili 35 komada jer sam brzo odreagovao. Ni jedan naš servis u EU nije dobio ništa. Ovo će trajati mesecima tako da savetujem da se strpite. Niko neće biti zaboravljen.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno