Šta je novo?

iPhone 8 / 8 Plus

Misli na ove druge (sa vise grana), bar se nadam :D, ali nije napisao.
 
Pa i bilo bi čudno da ikein to ne podržava, mada nisam koristio data prenos jedno 5 godina sigurno :D
 
u poslednje vreme mi se slabije cuje zvonjava i sagovornik dok pricamo...pretpostavljam da je do zvucnika problem...da li neko zna koliko bi iznosila popravka?
 
to ce morati neko u servisu da odradi posto ja nemam alat za otvaranje.....dobro je ako je samo do toga.
 
mislis na one rupice na donjem delu telefona? .....to sam ocistio, jeste bilo prasine ali ne nesto katastrofa..zato mi i nije jasno zasto se tako slabo cuje
 
Pa koliko kapiram ti sagovornika ne cujes na slusalicu? Ocisti gornju slusku.
 
ni njega a i kada mi zvoni telefon a pojacan je do kraja cuje se kao da je na pola.
 
Ume ona mrezica (metalna) kod gornjeg zvucnika (slusalice) da se dosta zaprlja, pa ni cetkica, ni q tips (stapici za usi), ni alkohol ne pomazu nesto bas.
Ne znam koliko sme da se natapa ta mrezica alkoholom, da ne prodje dalje…ka zvucniku unutra.
 
Ako si iz bg mozemo se naci ocisticu ti samo ponesi cetkicu i alc🤪
Ja koristio tvoj "tutorial" i na zvucniku u slusalici i na donjem zvucniku od XS, progledao sam nakon tretmana cetkicom + alkoholom. Razlika je bukvalno nebo i zemlja, iako mi slusalica i dalje ne deluje skroz cisto.
 
Citam ovo sto se kolega zali da je problem sa losim zvukom...
BTW ja sam pomislio da sam ogulveo i da zato ne cujem, ali dao sam jos nekima da pricaju na moj tel. 8+ i vidim da se napinju i samo kazu "nista se ne cuje", dobro je, necu morati kod ORL-a, :d a ovaj recept cu isprobati, pa javljam da li je pomogao ;)
 
ocistio sam cetkicom i alc i nisam dobio neko poboljsanje.....videcu sutra da drugar pokusa da ocisti...mislim da nije samo do prasine.
 
Ja sam otišao u istyle, odneo 2 litre kole i milku od 300g sa celim lesnicima. Oni meni rešili dan pred more, a ja njima zasladio dan. Svi srećni 👌🏻
 
Pitanje jedno ljudi. Naišao sam na sledeću varijantu.
Iphone 8, refabrikovan za 250 eur
Retina HD Display 64 GB
24 meseca na hardver garancija i 12 meseci na dodatnu opremu.
Da li se isplati uzimati ga?
 
Zdravo narode, zanima me vase misljenje, imam ponudu za iPhone 8 256gb za 170 evra, isplati li se?
 
Da prodaš ili da kupiš? 😂

Šta znam, ipak je to model star skoro 5 godina. Zavisi i od toga u kakvom stanju mu je baterija
 
Sa baterijom u tom stanju, ne.
 
Mozda covek nema da doda jos 100e.Ako je njegova original baterija sa 87% ce izgurati sigurno jos godinu dana.Nije losa osmica, jos uvek radi dobro, ja licno ne bih dao vise od 150.
 
Stvarno ne razumem šta pišete. Sve je to relativno, može da vredi 200, a ne mora ni 100e.
Sve zavisi od stanja. Ako je prvi vlasnik, pretpostavljam da je ful pak i ako se domaćinski ophodio prema telefonu i maksimalno ga očuvao, naravno da vredi. To je odličan telefon, koji će raditi bez problema nekoliko godina, plus ima 256GB, tako da će biti miran i što se memorije tiče. krastavac, nije 64GB. Koliko vredi originalni punjač, slušalice…? Pa samo prazna kutija se prodaje za skoro 10e. Za 150e teško je naći samo telefon i kabal, a da ne pitate za poreklo, koliko vlasnika je promenio i slično… Nije isto.:)
Dakle, taj telefon (ako je u odličnom stanju) i za 170e je bolji od bilo kog drugog novog u toj cenovnoj klasi, pa i većoj.
Što se baterije tiče, bez brige. Meni je BH na 12pro skoro toliko pao za godinu dana, a drži isto kao i prvog dana.;)
 
Stvarno ne razumem šta pišete. Sve je to relativno, može da vredi 200, a ne mora ni 100e.
Sve zavisi od stanja. Ako je prvi vlasnik, pretpostavljam da je ful pak i ako se domaćinski ophodio prema telefonu i maksimalno ga očuvao, naravno da vredi. To je odličan telefon, koji će raditi bez problema nekoliko godina, plus ima 256GB, tako da će biti miran i što se memorije tiče. krastavac, nije 64GB. Koliko vredi originalni punjač, slušalice…? Pa samo prazna kutija se prodaje za skoro 10e. Za 150e teško je naći samo telefon i kabal, a da ne pitate za poreklo, koliko vlasnika je promenio i slično… Nije isto.:)
Dakle, taj telefon (ako je u odličnom stanju) i za 170e je bolji od bilo kog drugog novog u toj cenovnoj klasi, pa i većoj.
Što se baterije tiče, bez brige. Meni je BH na 12pro skoro toliko pao za godinu dana, a drži isto kao i prvog dana.;)
Nemoj da uporedjujes bateriju na iphone 8 i iphone 12 pro...
Daleko bolja iphone 12 pro
Daj boze da idrzi celi dan iphone 8 baterija,jer im negde pun shot 3-4h..
 
Tesko da ce ceo dan uz malo jace koriscenje, tesko je mogao i kao nov :)
 
1. moze li neko da mi objasni sta znace ove 3 opcije u donjem delu slike? (sve su mi iskljucene)
2. sa kojim kvalitetom snimanja ima stabilizaciju slike 720, 1080 ili 4k?
 

Prilozi

  • E23493A0-A3EB-45C9-867D-2798D27CF3D9.png
    E23493A0-A3EB-45C9-867D-2798D27CF3D9.png
    279.7 KB · Pregleda: 39
Nazad
Vrh Dno