Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Novije generacije stakala ti nude popravni: ako ne zalepiš dobro - odlepiš pa ponovo. Samo paziš da ti se ne zadrži prašina i cepaj .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nasao sam po preporuci na Novom Beogradu reparacija stakla za 90e. Inace zvao sam bar 10 brojeva, svi su mi nesigurni a vecina njih trazi oko 150e za original staklo.Tako da javljam u toku dana ili sutra kako mi je odradjeno.
 
Gaming ili filmovi. U svakom drugom slučaju, eventualno jedna kratka dopuna da izdrži dan
 
Šta li znači reparacija stakla i koji to vračevi i alhemičari nude - da mi je znati ? [emoji57]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Original staklo ne postoji, apple ga ne proizvodi. Ne moze ni ceo ekran da se kupi osim da se zameni kod njih. Jedina varijanta da se stavi original je polovan ekran sa drugog telefona ali valjda i tu ima neka zajebancija sa toucid.
 
A ceo ekran je 150 ?
Btw, koliko ste zadovoljni novim verzijama IOS i prave li vam probleme?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo jedno iskustvo, nazalost negativno u vezi iphone 7. Kupio sam ga u oktobru, zastita sve super, original maskica sve kako treba. Prvi put mi je pao telefon, male ogrebotine, drugi put mi padne juce na poslu dok sam sedao, znaci bukvalno sa pola metra(ovo govorim prvi, drugi jer stvarno cuvam telefon). Zastitno normalno se razbilo, ali nisam mogao da verujem da se razbije ekran na telefonu sa tako male visine. Ne znam kako tako los kvalitet stakla, mislio sam da je bar malo zasticeno. Tako da sto se mene tice, iphone koji sam obozavao i smatrao da je dobrog kvaliteta, vise ne dolazi u obzir kod mene. Probacu se sa nekim od S modela kod samsunga. Da li je neko imao slicna iskustva ?

Evo ja imam skroz drugacije iskustvo. Pre nekih mesec dana, dok sam izlazio iz kola, cuo sam nesto kako pada na beton. Mislio dam da je verovatno upaljac ili tako nesto, pa sam krenuo da vadim klince sa zadnjeg sedista. Tad osetim da stojim na necemu. Kad sam pogledao dole, maltene sam se zaledio. Cipela na telefonu, a telefon lezi na ekranu na zemlji. Kad sam ga podizao mislio sam da ce ekran biti skroz razbijen. Medjutim, za nepoverovati, ali ni traga na ekranu. Zastitu imam samo tanak Nilikin silikon.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^ ja isto imam sreće sa tim tankim nilkinom, kolko puta ispao 7+ za sad hvala bogu ništa


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nasao sam po preporuci na Novom Beogradu reparacija stakla za 90e. Inace zvao sam bar 10 brojeva, svi su mi nesigurni a vecina njih trazi oko 150e za original staklo.Tako da javljam u toku dana ili sutra kako mi je odradjeno.

reparacija ne psotoji, ppstoji samo da ti zamene displej sa drugim, koji nije originalni (tih 90e) i boje su isprane, a ostrina je ok. Poprilicno su mi lose, aljkavo obavili posao pa mi sa strane viri na nekim mesitma guma, tako da od neke zastite od vode nama ni reci kasnije. Druga opcija je transplant sa nekog drugog tel na tvoj, ali je cena u tom trenutku bila 180e koliko je kostalo i u zvanicnom apple servisu u eu, pa nisam hteo to da radim. Tel mi je pao ne na displej vec na alu okvir, i jednostavno iskrckalo displej sa 10'ak linija. dakle stvar je kako padne.
 
Kopije su ocajne toliko su lose da se sa 50m vidi da je isprano sve pa cak i na fotkama :)
 
u redu je, nemoj mi stajati na muku, da ne bih bacio tel :) zamisli kako mi je kad pogledam u SE na kom je original displej.
 
Kako radi force touch na kopijama ekrana?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nemam zamerku
 
U mom slucaju uradjena reparacija. Vrhunski posao su uradili bar tako mislim, ne moze nikako da se prepozna kao da je nov. videcemo za dalje
 
Ne radi mi proximity sensor na sedmici. Može li to da se reši resetovanjem na fabrička podešavanja ili mora u servis?
 
Probao, i dalje isto, čak sam skinuo i foliju sa ekrana da proverim da li ona možda pravi problem, ali nije ni do nje...
 
Koliko je meni poznato nije, u svakom slucaju cu proveriti sa prethodnim vlasnikom. Nikakve druge probleme u vezi sa ekranom nisam primetio, samo ovo.
 
Uglavnom se vidi kada je kopija isprane boje su neizbezne :) mozda je i crkao :-( bedak je taj sto ide sa kamerom i light senzorom :-(
 
Boje su ok, odziv takođe, jedini problem je taj senzor blizine. U svakom slučaju je pod garancijom, pa ću videti može li da se zameni. Hvala ti na odgovorima :)
 
Ako je pod garancijom obrati se mikenziju :) on ce ti dati najbolje upute sta da radis ali pod uslovom da je ekran originalan :)
 
Izvinjavam se na smetni i upadu poput padobranca u iPhone svet :) P

Potrebna mi je mala pomoc u obliku saveta i misljenja...

Brat na poslu moze birati izmedju iPhone 7 i Samsung S8.
Koji od ta dva uzeti?
Koji je bolji, zasto?
Kakve mane imaju oba?
Ima li iP7 dual sim?
Kako kontakti se ubacuju u iP7 i mogu li dual viber, mogu li nekako dual kontakti (poslovni i privatni...) ili da se to odradi sa 2 naloga na guglu ili tako nekako...?
Sta da mu kazem da uzme.
Baterija, razgovor, sms, slikavanje ponekad i kvalitet slike...?
Budite brzi molim vas, danas treba da se odluci i kaze sta hoce...

HVALA
 
Ja sinkujem kontakte sa hotmaila , sa gmaila i sa iclouda bez problema... mane nema izuzetan telefon sve je top zaista..
 
nemq dual iphone
 
iPhone takodje moze da sinkuje kontakte sa Google-om sto ce reci,da,moze dva naloga,koji je bolji,pa kako kome........vecito pitanje !?!
 
Od mene glas za ip7 prvenstveno zbog podrske i ucestalijeg azuriranja sistema, te se neki problemi brze rese nego kod konkurencije ... a kod nekih se nikada ni ne rese i to bas kod samsunga...

Znam da postoje custom romovi ali to nije to...
 
Nazad
Vrh Dno