Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Kako bre ljudi teget i crna, ne idu zajedno nikako. Taman resio da se posle tri bela vratim na crni kad ono...
 
Boja nije losa uopste ali bi mi bilo veoma drago kad bi izbacili silver model sa prednjom crnom stranom, to bi bio instant hit.
 
S obzirom da će dizajn ostati prilično nepromenjen, verovatno će ubaciti neku novu boju. I meni se sviđa ta teget, btw...
 
Kako bre ljudi teget i crna, ne idu zajedno nikako. Taman resio da se posle tri bela vratim na crni kad ono...

Crni, crni, beli, meni je vreme opet za crni ili ako bude (drzim palceve) ova boja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
pitanje jedno ,ne bih da flejmujem nego me iskreno interesuje.
pošto vidim da će iphone 7 po najavama da promeni izgled onih antena pozadi i da će izgledati identično kao na meizu pro 6( model na tržištu već oko mesec dana) ,da li je to prvi put u istoriji jabuke da će tako besramno kopirati neki bitan detalj sa konkurentnog telefona ?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
pitanje jedno ,ne bih da flejmujem nego me iskreno interesuje.
pošto vidim da će iphone 7 po najavama da promeni izgled onih antena pozadi i da će izgledati identično kao na meizu pro 6( model na tržištu već oko mesec dana) ,da li je to prvi put u istoriji jabuke da su tako besramno kopirali neki bitan detalj sa konkurentnog telefona ?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
1. Swipe to unlock od neke šnj švedske firme zaboravio sam gdje sam čitao
2. Otključavanje otiskom prsta (bilo na mnogim skupljim PDA)
3. Touchscreen... Well, kind of, bilo je dosta firmi koji su pravile dodirnik telefon, ali sve je to uglavnom neuspješno
itd.

Međutim, što se mene tiče, niko za sada nije uspio da iskopira fliuidan i dobar sistem kao što je iOS :D Tako, što se mene tiče, iPh se kupuje zbog softvera a ne zbog hardvera.
 
pošto vidim da će iphone 7 po najavama da promeni izgled onih antena pozadi i da će izgledati identično kao na meizu pro 6( model na tržištu već oko mesec dana) ,da li je to prvi put u istoriji jabuke da će tako besramno kopirati neki bitan detalj sa konkurentnog telefona ?
slike redizajna antena na novom ajfonu su se pojavile mesecima ranije, evo primer vesti iz 2. februara:
http://www.macrumors.com/2016/02/02/iphone-7-flush-camera-no-bands/
Kinezima je uz sve čari industrijske špijunaže dizajn verovatno bio poznat mesecima pre toga...
 
može i tako da se gleda na to,ali pričamo o igraču koji je u top12 u svetu a ne nekom tamo umiu i slično ... ja ću realno biti iznenađen ako izađu sa istim rešenjem za antene kao meizu

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Cudi me da ti nije palo na pamet da je taj meizu potpuno preslikan ip6 koji je izasao pre dve godine.Nema poprecne linije antene i sad su ih ovi iskopirali.
 
Lepo i tacno napisano :) a i svi znamo ko je uvek "majstor" za kopiranje :D
 
Kopiraju meizu, fail. Sta je sledece, da ubace sw koji moze da "vidi" zasto curi baterija? Niko nece kupiti kopiju, kraj je blizu...
 
Cudi me da ti nije palo na pamet da je taj meizu potpuno preslikan ip6 koji je izasao pre dve godine.Nema poprecne linije antene i sad su ih ovi iskopirali.
to je velika istina. od pro5 su isti kao apple ,ali čudno mi je jako da jedina promena koja je vizuelno primetna između ip6 i ip7 bude tako pokradena i to od Kineza.
ne sećam se da je apple tako nekada radio ,zato mi je interesantno :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hahah, apple pokrao "sklonjene linije". Nice try... :wc:
 
Loznice, čitajući neke tvoje komentare ja sam mislio da si ozbiljan čovek.
 
Pa dobro, covek se samo cudi i odmah se ogradio. Stvarno ste haos. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
o jbt , samo mi bejaše zanimljivo pogotovu što niko ne pominje tu zanimljivost kada se pišu nagađanja o ip7 ,a da je suprotno svaki drugi pasus bi bio pazi šta su skinuli od iphone itd itd. ali kapiram moć medija je čudo .

da se vratimo na temu ,šta god bio ovaj pro model ovo mi deluje nerealno skupo ..

http://www.gsmarena.com/rumored_iph...rease_price_will_stay_the_same-news-18996.php

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
pa Gonzo ti je odgovorio na to, i ja sam vidjao rendere novog iP koji su se pojavili mnogo pre predstavljanja ovog Meizua. Meizu je to pokupio i iskoristio kao svoj dizajn.

kao sto je krenulo ovo sa dual kamerama.

bas ce Meizu da kopiraju, nemaju koga drugog :d
 
Ovakvi komentari bi bili smesni cak i za b92 i mondo.
 
iPhone 7

Hajde dosta trolovanja. Ko ima još neke interesantne informacije ili najave neka kači.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
mozemo da nagadjamo na primer sa cime ce imati problem :D

Minimalne sanse su da se ponovo pojave problemi sa antenom,savijanjem,guljenjem,uz bugovitim iosom
 
Novi renderi:

Cl-yy7sWMAAjr5y.jpg:large
OnLeaks ‏@OnLeaks Jun 27

#iPhone7 to be available in a new and darker (almost black) flavor instead of the previously rumored "Deep Blue"? YES Sir... #Confirmation

Evan Blass ‏@evleaks Jun 27

Can we please stop calling the 2016 Apple handsets "iPhone 7"? I think it's highly unlikely they will be named thusly.

Evan Blass ‏@evleaks Jun 27

As I mention here, seems like they may go with another riff on iPhone 6

Apple rumored to eschew traditional refresh cycle with a largely unchanged 2016 iPhone
 
Poslednja izmena:
iPhone 7

Zaista ozbiljni renderi sa iOS 6...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zaista ozbiljni renderi sa iOS 6...
i bez home dugmeta :d

na kineskom sajtu Weibo objavljene su navodne fotke sluški sa lightning konektorom:
17416-14919-epppppp-l.jpg

http://appleinsider.com/articles/16...ightning-equipped-earpods-for-apples-iphone-7

iako je ranije najavljeno da Apple u 2017-oj planira da eliminiše home dugme, neki analitičari tvrde da će mehaničko home dugme ove godine biti zamenjeno kapacitivnim, videćemo da li će da bude nešto do toga:
http://appleinsider.com/articles/16...rumored-to-feature-force-touch-id-home-button

Glasine o redizajnu slušalice, ambient light senzora i proximity senzora:
http://www.iclarified.com/55744/iph...ight-sensor-slightly-larger-earpiece-receiver
 
Pa da ,home dugme ce biti na foru onog na htc10 o op3 sto itekako ima logike. Jos ako ubace da drzanje prsta 2sek na tom dugmetu zakljucava ekran eto pobede :)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 
da,oni planiraju da ukinu normalan ulaz za sluške :(

Totalno sam zaboravio na tu glupost,odnosno pljačku,odnosno ograničenost...

Pu!
 
iPhone 7

Po cemu je to pljacka - niko te ne tera da kupis to... Cak i da to urade verujem da ce da postoji za par eura kineski lightning to 3.5 connector ili za koju deseticu Apple-ov...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno