Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Ma kakvo "zadnje slobodno leto", mladi nemaju pojma, tek na faksu pocinje ludnica :D Neka se strpi jos malo, sta je jos samo nekoliko meseci posle naspram posedovanja iph12, narocito ako matori moze da joj kupi, nek' se ne glupira :D
 
Uradi restore pobrisi sve i miran si, tj ona a poruke i viber moze da brkapuje... ali mislim da i ne mora :p
 
Ja sam majki resetovao 6s na fabricka i posle toga je imao nekih 6-7 gb slobodno.

Verzija od 16 gb

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Ja se još dobro držim sa 64gb [emoji1860]
cbdf3ffee576e51f79b7fdf3a749b75a.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ti si ok, ja sam bio na 30-ak GB zauzeća stim da su mi sve slike išle na cloud. Ali Deezer mi je dosta zauzimao jer sam mu stavio malo veći keš.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Glatkije radi,sigurno
Uglavnom, obzirom na dodatke tipa gadžeti i sl,nisam razočaran kako radi, kakav mu hardver

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dugo još ima dok ne bude zvanican plus sto ću čekati jailbreak. [emoji51] Interesantna je činjenica da neće da “ sahrane “ 6s, još uvek ne “ osećam “ potrebu za promenim telefona jer jednostavno “ radi “.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa da? Imaš betu hahaha, to se znalo još pre mesec ipo dana, možda i više


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Imam problem sa mikrofonom, ovaj kod ulaza za slusalice je u pitanju (glavni valjda)..Kad snimam glasvone poruke,Voice Memo ill koristim neku aplikaciju sa strane(Instagram,Whatsapp korisite taj mic za snimanje) npr jedva da se cuje, cak i kad se povisi ton zvuci kao da neko daleko u pozadini prica ili iz bunara, prilicno je neuptorebiv zvuk, dok npr prilikom obicnog poziva nema apsoultno nikakvih problema i sagovornici me ok cuju.
Ostali mikrofoni rade odlicno, stock kamera super funkcionise sve se cuje..
Nema sta mu nisam radio, cistio sa cetkicom, cackalicom, iglom, sa onim kompresovanim vazduhom, nista se ne desava stanje je identicno.Jel imao neko slican problem.Koliko moze da kosta ako treba da se promeni?
 
Poslednja izmena:
Koji je po vašem mišljenju najbolji servis sa iPhone? Imam neki iPhone 6s, nešto mu je crklo.. Neki servis mi reče 80 evra.. Al oću da odnesem negde gde je pouzdano..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Imam problem sa mikrofonom, ovaj kod ulaza za slusalice je u pitanju (glavni valjda)..Kad snimam glasvone poruke,Voice Memo ill koristim neku aplikaciju sa strane(Instagram,Whatsapp korisite taj mic za snimanje) npr jedva da se cuje, cak i kad se povisi ton zvuci kao da neko daleko u pozadini prica ili iz bunara, prilicno je neuptorebiv zvuk, dok npr prilikom obicnog poziva nema apsoultno nikakvih problema i sagovornici me ok cuju.
Ostali mikrofoni rade odlicno, stock kamera super funkcionise sve se cuje..
Nema sta mu nisam radio, cistio sa cetkicom, cackalicom, iglom, sa onim kompresovanim vazduhom, nista se ne desava stanje je identicno.Jel imao neko slican problem.Koliko moze da kosta ako treba da se promeni?

Obrati pažnju na gornju slušalicu. Tamo ti je mikrofon, očisti njega nekako, probaj selotejp trakom da izvučeš prašinu, bilo kako. On pravi problem 99%


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Obrati pažnju na gornju slušalicu. Tamo ti je mikrofon, očisti njega nekako, probaj selotejp trakom da izvučeš prašinu, bilo kako. On pravi problem 99%


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ocistio i njega, bilo je prljavstine koju sam uklonio cetkicom i cakalicom, probao i selotejp, situacija je identicna mozda je za nijasnu bolje stanje, ali i dalje, isto pojacas na max i jedva se malo cuje sadrzaj koji je snimljenm a dominira glasan sum, npr tv glasno pojacan u pozadini jedva da hvata zvuk, dok udarce na mik, pritiskanje dugmeta za volume regstriuje jako....
 
Imam iphone 6s telefon kad se puni greje se
Baterija je 72% zdravlje nikad nije nosen u servis?
Da li treba da se menja baterija?
 
Naravno...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dal da dam bolje 6000 dinara ili 20e kao original na akciju nasao na kp
a zamenska je 14e
Telefon mi se greje malo ali je bat na 72% da li zbog baterije se greje telefon ili?
 
Telefon se greje jer je napolju vrelo, a baterija od 72% je svakako za zamenu..
Ja bih nosio u ovlašćeni servis, ne bih se zezao sa kojekakvim glupostima..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Pa greje se nekad unutra u kucu
Bateriju cu da zamenim.
Daleko mi servis ovlasceni servis
Ne zivim u bg
aj da zivim zameni bi u servis ovlasceni
 
Nema veze što ne živiš u Bgu. I ja sam iz Kruševca pa sam išao do Niša da zamenim, tamo imaš ovlašćeni. Vidim da si negde iz centra ili tu negde ispod, ako ti nije daleko Niš, odnesi. Ako jeste, ako ne možeš, pošalji telefon kurirskom službom. Servis ti plaća troškove dostave, za tri dana je gotov telefon. Ja sam menjao dva puta, jednom odneo kod njih, odmah sutra je bio gotov. Drugi put sam poslao u ponedeljak, u utorak su ga završili, poslali nazad i u sredu mi je stigao nazad. Ako ćeš telefon koristiti još neki kraći period, stavi bilo koju bateriju. Ako planiraš duže da ga koristiš, stavi ljudski bateriju od 50€ i mirna ti je glava. Da se greje, to je normalno, pogotovo na ovim vrućinama. 72% je užas, sigurno ti se gasi sa fazon 20%, pada ti odjednom po nekoliko procenata i traje oko 4h. Ta baterija je i više nego zrela za zamenu.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ne gasi mi se na 20$ na 1% se gasi
Pa ja koristim u kucu telefon
Pa dobro telefon star 5 godina.. uzet u telenor 2016 godine
Cudno mi kod iphone 6 ne greje se uopste?
 
Ja sam imao staru šesticu za zdravljem 74%, pojačam osvetljenje, otvorim kameru sa 40% on se isključi, stavim ga na punjač i on se uključi sa 35%. Ako si zahtevniji korisnik, moj ti je savet da promeniš telefon, ako si u mogućnosti. Svakako je dosta star telefon, dotrajao je, pet godina nije malo


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja sam imao staru šesticu za zdravljem 74%, pojačam osvetljenje, otvorim kameru sa 40% on se isključi, stavim ga na punjač i on se uključi sa 35%. Ako si zahtevniji korisnik, moj ti je savet da promeniš telefon, ako si u mogućnosti. Svakako je dosta star telefon, dotrajao je, pet godina nije malo


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Nisam zahtevan koristnik koristim samo fb instagram i alija i viber
 
Ja sam imao staru šesticu za zdravljem 74%, pojačam osvetljenje, otvorim kameru sa 40% on se isključi, stavim ga na punjač i on se uključi sa 35%. Ako si zahtevniji korisnik, moj ti je savet da promeniš telefon, ako si u mogućnosti. Svakako je dosta star telefon, dotrajao je, pet godina nije malo


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Zvao sam servis i raspitao sam se zbog cega se greje baterija i malo telefon,Rekli su da su otisle celije 99% moze se naduva baterija,Sutra menjam bateriju
 
Имам следећи проблем са 6с... Већ неких месец дана рецимо ме мало зеза код пуњења у смислу да губи контакт и то, да би сада престао у потпуности да се пуни. Претпоставио сам да је до пуњача, међутим пробао сам на још пар комада (једном фуш и два оригинална) и опет неће. Такође ни мој оригинални пуњач неће да пуни други ајфон(односно хоће али са другим каблом) што је бар благо збуњујуће. Сад је фон некако скроз рикнуо у смислу да више не показује ни оно трптуће црвено и знак да треба да се пуни већ је скорз мртав. Узет је у Випу пре годину и по дана, значи није оно матор типа 5 година.

Је л' имао неко сличан проблем, да знам бар на чему сам. Капирао сам да га носим у сервис мада опет паметније је да га носим у Вип ако је још увек под гаранцијом и ако гаранција покрива овакав проблем уопште. :)
 
Nazad
Vrh Dno