Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Kako u imeniku obrisati vise brojeva odjednom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Fascinantno da ne moze da se odradi ta operacija iz stock aplikacije!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako je iCloud uključen, odeš u settings > iCloud > Contact > off I delete from my iPhone


iStyle Service, Apple Autorizovani Servis
 
Ako hoce sve kontakte ali ne i za vise izabranih kontakta.
 
Zbog takvih neverovatnih gluposti mi zafali android, jos ovo glupo zamrzavanje kamere...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Promeni nick, u tom grmu lezi zec :) Samo nemoj u fire :d
 
Haha moguce [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neko ima Nillkin Nature case? Kako je kamera "zaštićena"? Da li ima ispupčenje za kameru?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima ispupcenje za kameru.
Kada se spusti telefon na sto, spusti se na masku, ne na prsten od kamere.
 
Ja do sada nisam imao nikakvih zamrzavanja kamere.. Elem, citam da ljudi imaju dosta problema od kada su update-ovali na 10.0.2..
 
Poslednja izmena:
Ma sta od 10 od 9 mi se desava zamrzavanje kamere a dva puta mi se telefon skroz ukocio na 30ak sekundi. Na ip6 nisam imao ovih problema, jeseam drugih ali sa kamerom ne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A koji fazon sa onom tackicom, kad se slika, a osvetljenje malo jace... ( sijalica, sunce ) jel to do kamere


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima neko problem sa TouchID na 6s? Uzeo sam telefon pre par dana,sve savrseno,ali me uzasno nervira citac. Bukvalno moram da obrisem i senzor i prst svaki put da bi ocitao. Jel zna neko u cemu moze biti problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima moj drugar taj priblem, izgleda da vam se dlanovi znoje vise pa to remeti rad. Meni se to bas bas retko desava a njemu od starta. E da znam i jednu devojku koja ima isti problem na 5s.
 
Nije do mojih dlanova definitivno,podesim svoj prst na bratovom 5s,i iz 300 pokušaja 300 puta otkljuca,cak i sa maltene mokrim prstima. Ovde sam namestio svih 5 FPa sa istog prsta,i opet za**** ponekad,a tamo samo jednom namestio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prepodesio sam sve,svih 5 stavio sa levog palca posto tako najcesce otkljucavam,jedan od tih sa mokrim prstom,i sad radi ok. Nek radi bar ovako,ne zalim se


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možda ga zbuni što je za svih pet stavljen jedan prst?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Otkad sam stavio tako radi,kad sam imao bilo kakvu drugu kombinaciju,nije radio kako treba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
i ja sam imao problem sa prstima,al od samog početka i 5s.

Rešavao sam problem kao i ti sad,skeniram 1 prst više puta i onda radi neko vreme.

Kad prestane,opet isto.

Od kad imam 7cu,nemam za sad nikakvih problme sa očitavanjem. :)
 
I meni se na SE zbunjuje u poslednje vreme. Neki put nikako neće da očita otisak desnog palca i pomaže samo password.
Ali zato savršeno radi kad treba nešto da se plati preko App Store-a, tu nikad ne zeza :)
 
Auuu koliko me nervira home dugme i prepoznavanje otiska prsta. U zadnje vreme mi radi 3 puta od 10 pokušaja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mene je isto zajebavao,i sad radi perfektno. Sporazumeli se valjda [emoji23]


Sent from my 6S using Tapatalk
 
Kod mene to od prvog dana radi lepo i brzo. Jel to do telefona vama ili do otisaka prstiju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima uticaja na lose ocitavanje ako su vam ruke ispusale. Mene je to zezalo, ispucao mi palac.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno