Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Mene i dalje zeza wireless [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel kupovao neko na AliExpress kabal za punjenje? I tempered glass? Ako imate neku preporuku.
 
Ja nisam uzimao ali ljudi dosta hvale anker kablove, kažu da su veoma kvalitetni.
 
Moja porodica koristi ROCK kablove i punjace sa Alija


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je skoro stigao anker i ja sam prezadovoljan, do sada sam koristio samo apple i od njega je mnogo kvalitetniji
 
Kako moze da se uzme taj anker kabl, ili neka dobra alternativa, video sam ima neki prodaju u laguni ne izgleda lose, neka radnja jel ima neko da preporuci tu oko centra grada Bg? Hvala unapred
 
Meni se Hama i Vivanco pokazali odlicno (2m), nabavljao sam ih u DE, ali ih ima i kod nas...
 
Steta, imam iP7 :(

Narucicu jedan od 2m. Kad si vec predlozio kablice, da nisi koristio neki brzi punjac, a da nije od iPad-a?
 
To i mene zanima,sporo mi puni fabricki,navikao sam na type C 3A [emoji23]


Sent from my 6S using Tapatalk
 
Ma znam da si se zezao, samo ja nisam [emoji3] vidim da je sa iOS 10 baterija unazadjena, barem po pisanju na Apple forumima, tako da bih voleo da mogu da se vratim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni na 10.2 drži bolje nego ikad...
 
I ja sam zadovoljan baterijom na 10.2.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kada ga nagazim max osvetljenje i 4g tu je oko 5 sati možda 5 ipo upaljenog ekrana na nekih 12 sati. Kada je random upotreba na wifi to je onda već nešto npr evo trenutno stanje:

Kad se izračuna 303 minuta upaljenog ekrana, znači 5 sati.

2ef880c2c04aaa2a4160c29c8eadef26.png


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali to što si sabrao je last 24h a ne since unplugged tako da ne možeš znati koliko je radio ekran.

Sent from my Redmi Note 3
 
^Since last full charge pise oko 29h koliko vidim,tako da je to to manje vise.


Sent from my 6S using Tapatalk
 
Ali to što si sabrao je last 24h a ne since unplugged tako da ne možeš znati koliko je radio ekran.

Sent from my Redmi Note 3

Since unplugged je 23 i nešto koliko piše, to je to. Plus minus koji minut, uglavnom dobijam to.

Inače usage skoro da i nemam u background-u tako da koliko pokaže odbijem malo i dobijem sot. Za 8 sati oko 10-ak minuta usage. Znam sta ces reći za usage, ali tako sam namestio [emoji41]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moguće da je tako, mada je meni i dalje jako konfuzna statistika baterije na iosu.

Sent from my Redmi Note 3
 
Godilo bi da ubace SOT,cisto kao neku referencu.


Sent from my 6S using Tapatalk
 
Moguće da je tako, mada je meni i dalje jako konfuzna statistika baterije na iosu.

Sent from my Redmi Note 3

Jeste, ali kad ga ne staviš na punjač pre spavanja, odspavas 6-8 sati, vidiš koliko troši na sat i koliki je usage, a onda možeš i sot da izračunaš. Uglavnom već znam kako ce da bude, pa ni ne gledam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja na 70%,3h usage,9 standby. Nek je od toga 2h sot,a vise je sigurno,to je skroz okej.


Sent from my 6S using Tapatalk
 
Najbolje mozes da vidis kada spavas koliki usage dobijes. Tad vidis i koliko je skinulo i koliko je radilo u pozadini.
 
Neuporedivo je bolje od 10.2 apdejta..nisam navikao da mi apdejtovi donose mnogo toga dobrog pa sam se oduševio [emoji23]


Sent from my 6S using Tapatalk
 
Da li svi koristite case uz vas iP 6s?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno