Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Ljudi ako moze pomoc!!!
imam iphone 6 64gb i od jutros imam'' stuck on apple logo'' problem
Da li je neko imao iskustva sa ovim problemom, i kako ga prevazici?
radio je normalno, ali dok sam updejtovao app, upalio sam igricu i verovatno se preopteretio.. lupam sad al u svakom slucaju krene da se pali i samo stoji beli ekran sa apple logom.. hard restart ne pomaze..(meny +power i meny+power+ minus volume) Dajte savet
Uđi u dfu mod i podigni mu sistem koji skineš sa ipsw.me.. Preko itunes-a na kompu naravno..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
jel mora u dfu ili moze u restore mode? i jel taj sajt dobar? tj jel necu imati 'problema' ako skinem odatle? pokusao sam u DFU modu da odradim restore u itunsu, krenuo da skida ios al se telefon sam od sebe posle 3-4 min restartovao i kad je zavrsio download (tipa sat vremena) samo izbacio gresku... aj valjda ce sad da proradi/..
 
Error 3194 seems to usually be triggered when unsigned or expired firmware is used, often during an iOS downgrade or upgrade, or even during some restores. If you experience the error on your iOS device, here's how you can quickly resolve it so that iTunes will function with the restore or iOS update as intended.

Koristis staru verziju software-a skini 11.2.6 ujedno posl verzija koja se potpisuje i probaj...
 
Ja sam imao sličan problem sa Iphone 5. Prvo je prijavljivao da nema mrežu, pa searching... onda sam ga prebacio u safe mode i probao restore SW. Onda se zaglupeo i probao sam bukvalno više od 20 puta. Menjao USB portove, kablove i nije hteo. Jednostavno se zabode na kraju i izbaci grešku (-1). Onda sam ga ostavio nekoliko dana sa izvađenom SIM karticom. Kad sam posle toga probao probudio se iz prve, samo je tražio SIM. Vratio sam je i za sada radi. Moraš da budeš uporan sa ovim...
 
Ne bih poredio error 3194 i -1, koja je najcesce hardverska greska na telefonu.
 
Ja sam imao sličan problem sa Iphone 5. Prvo je prijavljivao da nema mrežu, pa searching... onda sam ga prebacio u safe mode i probao restore SW. Onda se zaglupeo i probao sam bukvalno više od 20 puta. Menjao USB portove, kablove i nije hteo. Jednostavno se zabode na kraju i izbaci grešku (-1). Onda sam ga ostavio nekoliko dana sa izvađenom SIM karticom. Kad sam posle toga probao probudio se iz prve, samo je tražio SIM. Vratio sam je i za sada radi. Moraš da budeš uporan sa ovim...

taj tvoj problem je sto ti je nekako telefon se prebacio u 1905 godinu (npr) i ne moze da se sinhroniuje sa mrezom zato ti stoji searching.. samo treba da upalis wi fi da on sam sinhronizuje tacno vreme i datum. imao sam jedno 3-4 takva problema kod telefona sto sam radio hoce to kad iskopcas par stvari sa maticne....
a ovo moje ***** jedva sam resio..
Kad prebacim u DFU mode, on stoji tako jedno 3 minuta.. pa se sam ponovo krene da se pali pa izadje iz tog moda.. a telefonu treba jedno 10 min da skine IOS sa neta pa dok se on skida telefon se diskonektuje.. i onda nista ne uradis, pa sam na kraju nasao skinut IOS i odradio manuelano restore... U svakom slicaju previse cimanje... smorio sam se bio
 
Poslednja izmena:
Šta imaš da tražiš i fon da skida.. Skineš na brzinu sa ipsw.me(proveren sajt, skida direkt sa apple servera) i odradiš restore lagano..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Cek, teelefon ti pravi problem jer si na starom iOS-u? Na kojoj si verziji? Ja sam i dalje na 10.3.3, citao sam o brojnim problemima pa ga nisam ni dirao. Kakva je situacija sada?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posto sigurno nemas ni 8, ni X, ostani na toj verziji.
 
Evo iznecu svoje misljenje o 6s i ios 11.3. Imajte na umu da telefon ima potpuno novu bateriju ubacenu u istyle.

Telefon radi fantasticno, nema stuckanja i zastajkivanja. Prosto je neverovatno u stvari koliko je 11.2.6 los os u poredjenju sa 11.3 beta3-4. Barerija je fantazija. Kompletan utisak je fantastican . Uredjaj se ne pregreva, baterija izuzetno drzi i telefon je dobio definitivno novi zivot.

Da si me pitao pre 3 nedelje dal bih preporucio prelazak rekao bih ne. Ali sada definitivno mogu reci da je ios 11.3 dobar OS... daleko je od savrsenog naravno ali do sada ovo je totalno drugi level koriscenja 6s. Eto toliko od mene :)
 
Koliko je za preporuku, moze da se kaze kad puste zvanicnu verziju i prodje nekoliko dana koriscenja.
 
Ako je iko picajzla ja sam ... tesko da bi od mene dobio “prolaznu” ocenu da nisam odusevljen razlikom...
 
Sve to se i dalje odnosi na beta verziju a videli smo da to ne mora da tako bude i u zvanicnoj verziji.
 
Sa time se slazem, definitivno se desavalo da uniste finalnu verziju XD racunam da nisu takvi :-D
 
Da li se nekom dešava da prilikom pregledanja poruka u messenger-u ekran se ugasi iz nekog razloga?

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Dilema pa ako moze pomoc, nasao sam 6s gde je baterija losa 75% level i 6 gde je baterija dobra 90%.Oba po slicnoj ceni i u slicnom stanju.Sta uzeti.
 
6s i zameniti bateriju po smesnoj ceni kod ovlqscenih distributera i servisera

A mozda i taj 6s podleze besplatnoj zameni batt
 
6s naravno,tih 5k sto ulozis u bateriju ce se isplatiti svakako.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako radi na ovim poslednjim betama? Mozda dignem ovog malisu na 11.3, kada izadje krajem meseca.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zato ocu ne dam da proda telefon zeza ga proximity i hoce da ga proda zbog toga razmisljam da kupim proximity i zamenim valjda je do njega :-D
 
Nisam znao da i pro mobi menja baterije,kada vidim da je ovlasceni Telenorov servis za iPhone. Zamena baterije samo 3480 din,bas smesno. :D
 
Poslednja izmena:
Onda nosim prvom prilikom da zamene,ima nekih 350 ciklusa punjenja,a jos nisam video da tako kapacitet varira kada ga prikacim na coconut. Nekada pokazuje 82-83%,a nekada malo jace od 78% :d Ne bih rekao da je otisla,izdrzi skoro dan,prazni se normalno,ne gasi se,itd. Star je telefon manje od 10 meseci,pa cu i nju zameniti,da sve bude tip top,kad je vec telefon u mint stanju.
 
Nazad
Vrh Dno