Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Ali bih voleo da mi objasniš kako to aplikacija podržava stari a ne podržava novi ios, to nikad nisam doživeo. Posle apdejta su mi ostale i aplikacije koje više ne postoje na AppStore-u

Stari iGO je 32bitna aplikacija a od iOS11, 32bit aplikacije više nisu podržane. Ostane ti ikonica ali kad je pokreneš, dobiješ poruku da aplikacija mora da se ažurira (ne update) da bi mogla da se koristi i dalje. Ostane u Limbu, zauzima prostor na telefonu a ne radi...
 
Pa čekaj, jel to sad znači da mora opet da plaća za igo?! Jednom je platio čovek, trebao bi da ima support ceo život...kontam da će uskoro update neki da izbace ili nešto, glupo bi bilo da nije tako.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da rezimiramo: ne svidjaju ti se fontovi.

Intesa aplikacija mi radi bez problema, nisam morao da čekam ni u kakvom redu posle apdejta.

IGO ne koristim, pa ne znam. Ali bih voleo da mi objasniš kako to aplikacija podržava stari a ne podržava novi ios, to nikad nisam doživeo. Posle apdejta su mi ostale i aplikacije koje više ne postoje na AppStore-u

Baterija je otprilike na nivou 10.3.3, možda za nijansu lošija (primeti se ako baš zagledaš procente).

Da rezimiramo: "Meni licno, nista nije toliko revolucionarno"
Poenta je na tome. Ostalo su samo dodaci, neki manje neki vise bitni.

Naravno da nisi nikad doziveo kad nisi imao iGO stari :D ni ja do sad tako nesto nisam video niti iskusio, sad prvi put.
To izgleda tako sto sama aplikacija jedno godinu dana upozorava svaki put kad je upalis da mora da se update-uje (ustvari od kad je izasao novi iGO) i kad je izasao iOS11 na njemu vishe stara ne radi. To znaju svi koji je koriste. Ljudi su platili 80$ za iGO i sad moraju ponovo da ga kupe ako hoce iOS 11, doduse sada je 35$ pa je to olaksavajuca okolnost, tako da preci cu u nekom trenutku, mozda kad mi dosadi iOS10 ili kad mi telefon dobije neku novu opciju bez koje nikako vishe ne mogu.

Aplikacija za Banca Intesa-u, probaj da je obrises pa da vidis koliki je red, za 5 sekundi koliko je potrebno da se aktivira ponovo na tvom telefonu. Shalim se, nemoj :)
Napomena, ne zelim da samo update-ujem, nego bi clean install uradio pa odatle problem sa tim, verovatno bi samo update-om ostalo sve.

Ko zna, mozda za par meseci kazem, ma daj, ocu i ja taj iOS 11, bas je extra, ima toliko toga pozitivnog sto mi je bas trebalo. Za sad ovo je samo moje misljenje + neki tips ljudima koji bi mozda imali potencijalne probleme sa nekim aplikacijama a nisu ni znali.
A to mogu svi koji imaju 10.3.3 i da provere, sta im nece raditi sa novom verzijom iOS-a, General - About - Applications i dobijes spisak sta nije kompatibilno sa iOS 11.

Evo, bez mnogo trazenja i mozganja po netu, kaze Anderson, radi mu solidno... pa necu da mi radi solidno, i necu da imam lag, i bilo sta sto mnogi pominju na sve strane, a mozda mi i sve bude radilo, ko ce ga znati :D

Da evo vec neko reche gore, 32-bitan je iGO.
 
Poslednja izmena:
Samo kratka napomena, ali intesu mobi sada možeš da aktiviraš i od kuće, ako imaš web banking. Nije neophodno da se ide u ekspozituru.

A ovo za iGo je bezobrazluk.
 
Pa čekaj, jel to sad znači da mora opet da plaća za igo?! Jednom je platio čovek, trebao bi da ima support ceo život...kontam da će uskoro update neki da izbace ili nešto, glupo bi bilo da nije tako.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Pogledaj koliko ti je stara mapa Srbije u iGO. Odavno su nam zavukli, ne tek sad sa iOS11 (ja sam jedan od onih koji je platio iGO 80$). Sad iz principa neću ponovo da kupujem, uzeo sam Sygic za offline mape, a u zemlji koristim gotovo isključivo Google Maps koji iako nije bezgrešan, perfektno izračunava najbolju rutu u zavisnosti od gužve u saobraćaju.
 
Ja sam na androidu, nedavno smo dobili update mapa (mada opet nisu najnovije q4 2016 je u pitanju) mada sam morao sa supportom mesec dana da ratujem i šaljem dokaze plaćanja dok mi nisu omogućili update. Naravno android i ios verzija su dva različita sveta, zato i pitah ono gore?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da rezimiramo: "Meni licno, nista nije toliko revolucionarno"
Poenta je na tome. Ostalo su samo dodaci, neki manje neki vise bitni.
.

Aplikacija za Banca Intesa-u, probaj da je obrises pa da vidis koliki je red, za 5 sekundi koliko je potrebno da se aktivira ponovo na tvom telefonu. Shalim se, nemoj :)
Napomena, ne zelim da samo update-ujem, nego bi clean install uradio pa odatle problem sa tim, verovatno bi samo update-om ostalo sve.

.


Sada je okej :)

To što si obrisao aplikaciju nema veze sa apdejtom.
 
Sada je okej :)

To što si obrisao aplikaciju nema veze sa apdejtom.

Pa to sam i rekao, tj ispravio se, razumeli smo se, u pitanju je moja zelja da uradim clean install, to nisam napomenuo prvi put, ali ako je...

offtopic
Samo kratka napomena, ali intesu mobi sada možeš da aktiviraš i od kuće, ako imaš web banking. Nije neophodno da se ide u ekspozituru.
... onda WOW, napredovali su :D jos da ukinu promenu pina na svakih 6 meseci pa da bude jos bolje

Znaci samo da kupim iGO i da se pomirim sa fontovima :D i jos po neki bug, pa dobro, nije lose :D
 
Koliko se sećam, iGo je pre par godina imao verziju za istočnu i zapadnu evropu, koje su koštale svaka po 35$, i kompletnu evropu za 70$.
Ja sam naravno kupio Istočnu Evropu. Nakon nekog vremena jednostavno su prestali da pružaju podršku za Istočnu Evropu, a nastavili da apdejtuju Zapadnu Evropu, iako su obe verzije isto koštale :mad:
Omiljena fora im je da izbace novu verziju aplikacije a prestanu da apdejtuju staru, skupo plaćenu aplikaciju.
Ja sam kupio Sygic na nekom popustu i završio sa njima za sva vremena...
 
Prekosutra mi istice ugovor sa mts-om, kako da trazim da mi otljucaju telefon?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Biraj, ili im salji mejl, ili poruku na fejsu ili tviteru.. Ili idi direkt ili zovi.. Svejedno je


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prekosutra mi istice ugovor sa mts-om, kako da trazim da mi otljucaju telefon?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam im slao zahtev za otkljucavanje na onu mtsinfo adresu,trazili su imei telefona i cini mi se ime,prezime i broj licne karte od vlasnika ugovora. U roku od par dana mi je stigla poruka da je telefon otkljucan,to je to.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pre 36h sam restartovao brojac i od tada je nekih 20ak sati bio 3G/4G. Interesuju me sta su ovi servisi i zasto mi ovoliko trose MB? Sta treba da iskljucim da mi ne bi sync radio na 3g/4g?

de72829bbbd8039751aeac08d7d5f193.jpg
e1b75290ba3a4fea804347bc4b73b73e.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probaj settings, general, background app refresh, wifi
 
Tamo imam opciju samo da ukljucim i iskljucim, nemaju podesavanja WiFi/4g...
Koja je ovo aplikacija koja radi sync i trosi MB?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na 11 ima, da se namesti wifi. Moguće mail...
 
Pa evo ti odgovora na slici koju si postovao...
 
Koja je fora na ios-u 11 da kad se ugasi wi fi preko control panela on je i dalje upaljen kad se ode u settings/wi fi,koliko sam skontao ako se ugasi wi fi preko CP,mob se samo diskonektuje sa te trenutne mreze a wi fi ostaje aktivan?
 
Tako je. Nova fora od iOS 11.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ok je za jako malu kolicinu ljudi.. ali Boze moj... to je Feature sada...
 
Kako koci, bem mu lebac
 
Nemam pojma to i mene intresuje, inace je 128gb i ima slobodnog prostora za rad
 
Nazad
Vrh Dno