Šta je novo?

iPhone 14

Znam da ti nisi mislio, ali ima ih sa jeftinijim ulaznicama :ROFLMAO:
 
Frustrated Clint Eastwood GIF
 
Pa dobro, znali smo da ce biti tako, ako je ovo uopste validna slika. Plavi od prosle god je ista prica, meni bola prelepa ali ivice ne mogu da svarim.

Nego ne znam da li sam se ja istripovao ali na onim prvim snimcima sa apple event-a mi se ucinilo da nije znajni okvir vise nego da je malo matirana boja.
 
Samo mts i istyle imaju definisanu dostupnost i porudzbine, sta je sa druga 2 operatera da li neko zna ? Komentar je naravno na osnovu toga sto se vidi na sajtu, mozda ce drugi da objave bas na sam dan, ali to mi nema previse logike....
 
Yettel je objavio na fb stranici danas tokom dana, iste datume kao i mts.
 
Bice i kod ostalih, naravno...

Inace, 14 Pro Max dva sata duze trajanje baterije po Tom's Guide :)
 
Kako bi mi ovaj prostor izmedju 'pilule' i 'rupice' trigerovao OCD da primetim pri slabom svetlu :ROFLMAO:
 

Prilozi

  • 14.jpg
    14.jpg
    97.5 KB · Pregleda: 131
Na Tom Guide je 14 Pro Max 2 sata izdrzivlji nego 13 Pro Max i on je vec bio vrh vrh 🤯 skoro isti kapacitet baterije. Valjda ekran i taj display chip rade savrsen poso. https://www.tomsguide.com/us/smartphones-best-battery-life,review-2857.html
Bas sam citao i ceo review, dosta detaljan, sa primerima fotografija...


"The iPhone 14 Pro Max isn’t just the most powerful phone around. It’s a joy to use, thanks to the clever new Dynamic Island for displaying notifications and live activities. Apple’s largest Pro model also delivers fantastic cameras — including a new 48MP main shooter — an always-on display, compelling Action mode for video and obscene battery life. It’s pricey, but it’s also the best phone money can buy."

Pozitivni utisci za sada 🤞🏼
 
Jel se ove godine Pro i Pro Max razlikuju samo u dijagonali ekrana i kapacitetu baterije ili ima jos nesto od featurea? Pitam jer 13 Pro nije imao Cinematic prosle godine na primer...
 
Tako je, to je jedina razlika, kao i prosle godine. Nesto si se zbunio, cela 13 serija ima cinematic mode. 🤔
 
Prilikom predstavljanja imao je samo Pro Max model ako se dobro secam, mozda sam pomesao sa necim, ali mislim da nisam. Sigurno je bilo jos razlika izmedju Pro i Pro Max verzije u samom startu.
 
Prilikom predstavljanja imao je samo Pro Max model ako se dobro secam, mozda sam pomesao sa necim, ali mislim da nisam. Sigurno je bilo jos razlika izmedju Pro i Pro Max verzije u samom startu.
Pro i Pro max bi trebalo da je razlika samo u velicini i bateriji , takodje ako se odlucis za slabiji model od 128 neces moci da snimas u 4k, samo 256+ mogu.
 
4K prores video, obican 4K moze :)
 
Prilikom predstavljanja imao je samo Pro Max model ako se dobro secam, mozda sam pomesao sa necim, ali mislim da nisam. Sigurno je bilo jos razlika izmedju Pro i Pro Max verzije u samom startu.
Poslednji put je razlika u kameri bila kod iP12 Pro i Pro Max modela. Pro Max je imao veci senzor, kao i senzor shift stabilizaciju. 13 Pro i Pro Max je identican setup.
 
Identican setup da, ali softverski nisu imali iste opcije, zato sam napisao feature, znam da su komponente same bile identicne.
 
128GB model moze 4k obican video i 1080p ProRes... kao sto je illidan napisao...

Za veliku vecinu nebitno, dok oni koji hoce da koriste kao kameru za neku ozbiljniju primenu, svakako nece uzeti toliko mali prostor...
 
Mozda napravi i to kada izadje i 14 Plus, to ce biti zanimljivo
 
Nazad
Vrh Dno