Šta je novo?

iPhone 14 i 14 ProMax refresh rate

tuvicz

Poštovan
Učlanjen(a)
24.03.2017
Poruke
16
Poena
55
Pozdrav svima, da li moze neko da li odgonetne da li modeli iPhone 14 i 14 ProMax dolaze sa ekranom koji ima refresh rate od 120Hz.
Pokusavao sam na netu da nadjem taj podatak ali nisam uspeo.
Koju su bitne razlike izmedju gore pomenutih modela, i da li se isplati dati vise 100 eura za ProMax.
 
pro ima , a obican ne
 
Ne znam gde je razlika 100e medju prom i obicnog ali ako je tolko a velicina ti nije proboem-bas je ogroman i tezak promax, onda uzimaj promax
Telefoto kamera na promax
dinamik iland promax
Baterija je nenormalna na promax
Osvezavanje 120hz
sve u svemu cak i 13 pro ili promax da uzmes je bolji izbor u odnosu na obicnu 14-moje misljenje
 
Ako pričamo o cenama na KP razlika između 14 i 14 pro je oko 250 evra. Ja sam prešao sa pro na običan i zadovoljan sam.
 
a promax je jos skuplji od pro, tako da ako je razlika izmedju 14 i 14PM samo 100eur, onda taj 14PM ili je u unistenom stanju ili je ukraden
 
Cene su u iStyle sledece:
iPhone 14Pro 157900rsd 128Gb
iPhone 14 ProMax 169900 rsd 128 Gb.
Nisam gledao niti bih kupio telefon preko ko ili negde bez racuna.
Ako gledamo operatere, bilo koji operater cene su drasticno vise.
Nikada ne bih kupio telefon preko njih- prvo sto su cene jako visoke i drugo sto ne volim kupovinu na rate i to na 2 godine.
 
Očigledno je propustio da napiše pro u prvom postu teme i zato je zbunjivanje oko razlike u ceni. Ako ti ne smeta veličina i težina većeg modela, želiš bolju bateriju, onda vredi razlike u ceni. Isključivo zavisi od tvojih potreba i afiniteta.
 
Baterija i na 14 pro razbija tako da ne treba se muciti sa promax ako nemas saku kao onil.
 
Pro max baterija kida

Imao sam 14p bar za moje koriscenje tel osetna razlika na bolje sa 14pm sto se baterije tice i sa 13pm sam imao ekstra iskustva. Samo da napomenem da su mi sluzili kao sluzbeni = bez tiktokova/ig/fb i al gluposti, chat/yt/deezer/sms/poziv only.

15p(m) cu zato preskociti cak i za moj ukus ( tj glupavo trosenje) su ponudili najblize nicemu do sad imo da nema EU i usb c bruka…😅

Tako da moj savet uvek PM , baterija mi je main razlog ako si sitne sake onda znas odg i bez pitanja. Nije mi nista spec tezi pm od p, komforniji da al ekran i baterija su prevagnuli
 
Nazad
Vrh Dno