Šta je novo?

iPhone 13

Jel ima neko iskustva sa leather case za iPhone 13 sa ovih oglasa na KP?
 
Pročitao sam mnogo vise od 2-3 strane unazad, i nisam video da je neko pisao o tome. Ne znam čemu napad odmah. Jel treba sad da čitam celu temu od početka da bih nešto saznao?
 
Pokusavam da uradim Apple Care+ uplatu, ali mi nudi samo opciju od 199$ za dve godine, ona druga mesecna od 9.99$ je zatamnjena tj ne mogu da je selektujem. Probao sam nalog i na Srbiju i na HR da prebacim ali ista stvar.
 
Pročitao sam mnogo vise od 2-3 strane unazad, i nisam video da je neko pisao o tome. Ne znam čemu napad odmah. Jel treba sad da čitam celu temu od početka da bih nešto saznao?
Nije napad. Izvini ako je tako izgledalo. Ima u temama za iPhone baš za te kožne svake 2 strane neko pitamo bukvalno ista rečenica. Vidi neko je već preporučivao neke sa kp. Kažu da su dobra kopija za taj novac, jer original je nerealno skup.
 
Jel mogu da se pogledaju te maske u iStyle prodavnici? Vidim da ima i neka Nomad rugged kožna koja je malo povoljnija, a verujem da je bolji kvalitet od ovih sa KP.
 
Nek’ ti neko uzme u DE ili AT za 65€ i to je to. 95 € je previse.
 
Ja sam za normalne novce sveo izbor na Rhinoshield, Nillkin i Spigen, da je iole dostupno. Rhinoshield je najskuplja varijanta, oko 35evra sa dostavom, odličan kvalitet i bezbednost telefona, ali nije baš tanka. Nillkin Frosted/Scrub je kvalitetna i jeftinija, dobar grip, nazad tvrda plastika a okolo tvrda guma. 800 dinara sa Ebay, oko 1500 kod nas. Spigen Thin Fit 20 evra nemački Amazon pa da ti neko donese, trebalo bi da je najtanja od ovih, dobar osećaj u rukama, koristio sam je na starom SE.
 
Rhinoshield sam imao ranije, top brend, da ne koristim original Apple, verovatno bih njega imao.
 
Ja koristim nillkin nature, odlična futrola. Dodatno ojačanje na ivicama i oko kamere. Po meni nema potrebe uzimati ekstremne zaštite jedino ako ne radite tipa na nekoj građevini
 
Ako vec uzimate te skupe maske ac ima vise smisla
 
Samo objasni kako, jer dobra maska i staklo košta kao dve-tri mesečne pretplate za AC, a traju dosta duže. A veći je rizik da će ti ispasti i oštetiti se klizav telefon bez zaštite.
Covek je hteo da kupi masku od 95e, dve takve maske su dvogodisnja pretplata na ac. I diskutabilno je skroz da li telefon klizaviji sa maskom ili bez nje.
 
Pa vidiš da neće da da 95e a i realno ne vidim zašto bi bilo ko dao.
 
100 evra za parče kože neću sigurno da platim, to je skoro 15% od cene telefona... Smisliću nesto, sad imam neku silikonsku i nervira me jer se jako teško stavlja i vadi iz džepa, a uz to je osećaj u ruci odvratan.
 
Onda sa ali expressa imas magsafe silikon za 14 pro max, brdo recenzija ima (pravi je magnet), nije fus kao ove za 1$. Oko 10-12$ i miran.
 
Ma klizav je bre kad se nosi bez maske. Do IP7 je moglo da se nosi. Čim se prešlo na staklo to je vljuzgavica. Inače neko je pitao za leather kopije sa KP. Uzmi slobodno i uzivaj. Ja sam kupovao za XS Max i 11 PM i vrh su. Bukvalno nema razlika od originala. A imao sam i org pa znam.
 
Ma klizav je bre kad se nosi bez maske. Do IP7 je moglo da se nosi. Čim se prešlo na staklo to je vljuzgavica. Inače neko je pitao za leather kopije sa KP. Uzmi slobodno i uzivaj. Ja sam kupovao za XS Max i 11 PM i vrh su. Bukvalno nema razlika od originala. A imao sam i org pa znam.
13p nije klizav, klizavija je silikonska maska.
Plus zbog samog oblika ivica skoro pa je nemoguce da telefon iskliza iz ruke.
 
+1
Isto za 13 pm. Skinuh danas njegov clear cover, lepše bez ičega a i manje klizi.
 
Meni su te maske vremenom prestale da imaju poentu. Das 1000eur za telefon, odusevis se kako izgleda i kako lezi u ruci i nikada vise ne osetis taj premium osecaj, vec gumu ili kozu. Otkako moze AC+ kod nas, nema potrebe za maskom. Ne mozete mi reci da vam je telefon lepsi u masci, makar ne za iphone.

Ranije sam nosio svaki iphone u aliexpres apple silicone case i svaki put kada sam ga izvadio iz maske i drzao u ruci bez, bio sam u fazonu, auu koliko je ustvari tanji, laksi i prijatniji telefon za nosenje/koriscenje.
 
Meni SE je klizav uzasno, uzasno mi je i klizav 12 Pro Max... Mora maska...
 
Preporuka za dbrand skin+ apple care. Dbrand imate izbor koji hoćete, da zalepite pravu kravlju kožu na leđa i sa strane bude oko 50$, i to traje dok ne odlučite da skinete.. Ja sam naručivao par kombinacija za moj fon i sad nosim tu kožnu "nalepnicu", telefon udeblja za 0,5mm, grip je odličan, apple care ga štiti i od boga. AKo nekog interesuje mogu da slikam kako izgleda
 
Nazad
Vrh Dno