Šta je novo?

iPhone 13

C850DBDA-34C7-4C21-A1C9-9AE22C197FEA.jpeg
Ne mogu lepse sa svojim telefonom, ivice takodje iz ociglednih razloga. Sutra cu da uzmem neciji fon za bolje slike41280D11-3ED3-4689-801A-3073ECD596BA.jpeg
Ova sarena mi je bila prethodna. Telefon je inace prelep zlatan pa kad se uzelim da ga vidim ja skinem i nosim bez icega dok mi ne stigne druga folija. Stranice se maste i prljaju posle prvog dodira i to me nervira pa zato stavljam foliju
 
Pogledajte prilog 338416
Ne mogu lepse sa svojim telefonom, ivice takodje iz ociglednih razloga. Sutra cu da uzmem neciji fon za bolje slikePogledajte prilog 338417
Ova sarena mi je bila prethodna. Telefon je inace prelep zlatan pa kad se uzelim da ga vidim ja skinem i nosim bez icega dok mi ne stigne druga folija. Stranice se maste i prljaju posle prvog dodira i to me nervira pa zato stavljam foliju
Ružno do bola, ova druga može i epilepsiju da isprovocira, skidaj to 😂
 
U moju odbranu uživo izgleda bolje i svima se sviđa, e sad što se kaže ukusi su različiti, i muškarci svašta žene :ROFLMAO:
 
Dbrand sam imao na note 8 i s7 edge. Stvarno je super stvar. Grip nenormalno dobar, jedino ako se ne nalijepi dobro ili na rubovima popusti malo ljepilo, dole kad se drzi jednom rukom, to me nerviralo.

Ima dosta opcija i boja. Neko to ne voli, a nekome je extra, krastavac kao i sve drugo, nismo svi isti.
 
Meni ovo izgleda katastrofa, ali ukusi su razliciti. Ipak cu ja na neki case. :D
Isto sam pomislio ali zadrzao misljenje za sebe. 😂😂 Naravno ukusi su razliciti i dobro je sto je tako, ne daj Boze da smo svi isti 😅

Najljepsi je uredjaj bez maske, posebno sada sa ovim plavim i zelenim nijansama a inace ili clear case ili ove epl kozne, sto se mene tice.
 
33. dan kako cekam od Spigen-a da stigne maska.

15. Februara je poslata iz USA i stigla u Srbiju 6. Marta.

Nasa posta ne detektuje kod za pracenje, inace kod za pracenje je samo na nivou USA kada izadje iz USA ne postoje zapisi sve dokle god ne udje u Srbiju, tako su mi rekli iz Spigen support-a i tako je zaista i bilo.

Zvao sam postu, naravno mrka kapa od njih, uputili me da pozovem 011/3646-139 (140), nisam siguran sta je to ni ko treba da se javi jer zovem vec 3 dana i nikad niko se ne javlja, zvoni do kraja.

Ima li neko informaciju koliko je cekao paket od Spigen-a?
 
Ja sam tako čekao Ringke tako više od 2 meseca čini mi se. Zvao sam moju postu i naseli paket( našli i jedan sa AliExpress-a koji mi nije stigao) i doneo mi poštar posle dan, dva.
 
2 meseca 3 nedelje sam cekao na 256 pro, 128 se ceka mnogo manje nudili mi 2x za to vreme taj
Nerealni su znaci, evo vec mesec dana 128pro u yettelu cekam i iz dana u dan strpi se jos malo, jel ima neko isti problem?

Nerealni su znaci, evo vec mesec dana 128pro u yettelu cekam i iz dana u dan strpi se jos malo, jel ima neko isti problem?
I jel se otprilike zna kad ce biti ta "sledeca tura" posto po njihovim recima ima brda ljudi vec koji cekaju, da znam da ga ne cekam 6 meseci :X
 
Za paket je obavezno pozvati najblizu postu jer im se cesto desava da zature.
Devojka je maske cekala preko mesec dana, na kraju otisla u postu i pronasli ih "zaturene".
 
Naručio sam na kraju Smartish Gripmunk case, po YT ga hvale, cena je dobra, nadam se i sam case.
 
Jel ima neko ovde problema sa glavoboljom zbog koriscenja OLED ekrana? Tj. Zbog PWM flickeringa
 
Kako su tako ajde da kazem niske cijene na tom ananasu? 13 pro izadje cca 930€?
 
To nije stalno tako, vec samo kada je popust, ovaj popust je bio cini mi se 1. Decembra.

Trenutno vidim da je na akciji obican 13 od 256gb kosta 94.999rsd dok u iStyle-u je isti taj cak 129.900rsd razlika bezmalo skoro 35k dinara.
 
Moguće je i da je ananas subvencionisao te cene, zbog reklame.
 
Kontam. Bas je cijena bila niska, a vidim da pisete da je sve regularno sa fiskalnim i da je sve provjereno.
 
Nema fiskalnog, već se dobija faktura na mejl prilikom poručivanja.

Ja sam uzeo, stigao je pre neki dan i izgleda mi sve regularno. Pružam iOS-u novu šansu. :)
 
Savršen način da ponovo dodjemo na neke crne liste i ukidanje servisa. Ne bi bilo prvi put.
Jer to niko ne radi preko 🤣. Ako već plaćaš i ako te već deru možeš da dobiješ barem uslugu za ono što plaćaš. Kao i za osiguranje koje retko kad koristiš ali ga plaćaš. Ti stereotipi da to samo kod nas ima su smešni. Ne kažem da se neke stvari zloupotrebljavaju, ali ima primera i sa druge strane medalje. Pogotovo znajući koliko deru u Srbiji za praktično skoro sve.
 

Imam jos 7 dana fore da se odlucim za ac+, ne deluje nesto izdrzljivo bez stakla i maske 😢
Doduse ja imam staklo, nosio bih ga bez maskica jer 10x lepse izgleda klot
 

Imam jos 7 dana fore da se odlucim za ac+, ne deluje nesto izdrzljivo bez stakla i maske 😢
Doduse ja imam staklo, nosio bih ga bez maskica jer 10x lepse izgleda klot

Mislim da je stvarno smešna cifra mesečno za ono što se dobije, gotovo mi je nestvarno da kompanija kao što je Apple to nudi korisnicima
 
Nisam razmisljao uopste dok nije pocelo da izlazli u podesavanju da imam jos xx dana :ROFLMAO:
Zbog prirode posla(pogon u 3 smene), ne mogu na teren ici bez maske, al' sumnjam da ce i maska pomoci ako padne sa 30m ili ako upadne u drobilice/bunker.
 
Jer to niko ne radi preko 🤣. Ako već plaćaš i ako te već deru možeš da dobiješ barem uslugu za ono što plaćaš. Kao i za osiguranje koje retko kad koristiš ali ga plaćaš. Ti stereotipi da to samo kod nas ima su smešni. Ne kažem da se neke stvari zloupotrebljavaju, ali ima primera i sa druge strane medalje. Pogotovo znajući koliko deru u Srbiji za praktično skoro sve.

Prvo, nije preskupo. 3 piva mesečno.

Drugo, dobiješ uslugu verovao ili ne, čak i ako na kraju ne iskoristiš. Mirna ti je glava.

Da li vi ljudi stvarno slupate auto u banderu pred istek kasko osiguranja, zarad popravke par ogrebotina i "dobijanja plaćene usluge"? Naravno da ima toga i u drugim zemljama, ali ovde je takav način razmišljanja mnogo uzeo maha. Samo je važno da ne "ostaneš kratak", da "dobiješ uslugu ako te već deru".
 
Takav način razmišljanja imaš gde hoćeš. Imaš i gde osiguranja neće da plate recimo za neke stvari tako da to ne treba gledati iz tog ugla. Lično to nisam niti bih radio, ali znam kako rade osiguranja(supruga radi za jedno). To je jedna od usluga koja se plaća, a ima ih dosta. Nakarika se tu lepa suma da ne zalazimo dublje u tematiku. Poenta je da je sve počelo sa tri piva mesečno pa tako dođemo do toga da plaćamo da nam YT ne prikazuje reklame (banalan primer). Tako i Apple, Samsung i ostali. Veruj mi da ljudi mnogo više ostaju kratki preko nego što iskoriste to glupo osiguranje.
 
Odlučio sam da definitivno pazarim 13 mini. Da li je neko kupio pomenuti model u prodavnicama koje se reklamiraju na mobilnisvet.com? Vidim da je trenutna cena 645e, pa me zanima u čemu je caka: da li su to potpuno novi originalni telefoni, vakum pakovanja? Ili refurbished modeli...ili namenjeni za non EU/USA tržišta? Ili kopije?! Da li je kupovina u pomenutim prodavnicama velika kocka? Na šta bi trebalo da otvorim četvoro očiju? Hvala unapred na odgovorima.
 
Nazad
Vrh Dno