Šta je novo?

iPhone 13

Proradilo je posle sat vremena (y)
 
Kolika je razlika u bateriji izmedju 12 i 13 (obicni modeli)? Jel vredna doplate po vama?
 
pa i jedan i drugi ce da izdrzi dan, nece 13 dan vise
 
Kolika je razlika u bateriji izmedju 12 i 13 (obicni modeli)? Jel vredna doplate po vama?
Moj drugar ima obicnu 12icu, ja 13, bas smo testirali i moj izvuce do 1h vise SoT, normalan dan koriscenja, malo kamera, malo drustvene mreze, yt, google, vidi se razlika, ali mislim da se ne isplati preci sa 12 na 13, ako ikako moze da se isprsi za 13 pro
 
Vidim da ste me shvatili da ja vec imam 12-icu ali nije tako, verovatno se nisam lepo izrazio. 😀 Planiram kupovinu novog telefona pa pitam zbog toga. Dvoumim se izmedju 12 i 13. Presao bih sa androida da probam ios. 😀
 
Ne znam koliko je ovde legit ponuda, ali ovo bih platio kad god u sustini, skoro pa kao da gs kupujes u Apple Store u NY recimo
 
^ takve cene imaš i na KP sa 1god apple garancijom, ne verujem ni da je tu 2god.
 
^ cena na tom ananas od 256gb je 140k, dok u tehnomaniji od 128gb je 175k. A u istyle od 128gb je 165k. Čisto sumnjam da ima 2god garanciju.
 
Uzeh ja na kraju 13 mini crveni, mnogo mi je lepsa ova crvena u poredjenju sa 12. Aktiviran pre nedelju ipo dana.

Dobio masku i staklo uz njega pa cu ga nositi tako jedno mesec, dva. Ukoliko se ne naviknem, skidam sve i uplacujem AC+ :)
 
Ne znam koliko je ovde legit ponuda, ali ovo bih platio kad god u sustini, skoro pa kao da gs kupujes u Apple Store u NY recimo
Kad su otvorili sajt novi ajfoni su bili 100e jeftiniji nego na KP.
Delvel Pro je Deltina firma, verovatno za online trgovinu, legit 100% skoro sam proveravao po pibu na cw. Garancija je sigurno 2 godine. Dobije se račun/otpremnica.
Ja sam skoro naručio Mi 3H purifier preko ananasa, stigao za 2 dana. Ne pamtim kad sam imao tako dobro iskustvo kupovine.
 
Bilo bi lepo ako je neko od kolega ovde iz teme uzeo telefon preko njih da saznamo sta se dobije od papirologije, cene su slobodno mogu da kazem nerealne
 
Nisu cene nerealne, nego realne. 😁 Navikli smo da nas derikože od poznatih uvoznika deru pa nam ovo deluje nerealno povoljno. 😁
 
Inače sad sam čitao uslove poslovanja i navedeno je da je garantni rok 2 godine i da je za reklamaciju potreban dokaz o kupovini, tj račun/otpremnica ili potvrda kupovine na sajtu.
 
Čudno mi je što je razlika u ceni 30-50k
 
Pa ovo je kao srpski Amazon, a pokušavaju da otmu kolač monopolistima nižim cenama i bržom i kvalitetnijom uslugom.
Meni je paket stigao za 36h, upakovan u dodatnu kutiju punu pucketave folije. Uredno su me obaveštavali o stanju paketa, primio sam 6 mejla. 😅
Malo mi je krivo što nisam na vreme poručio taj 13 Pro, baš je bila odlična cena.
 
Pa ovo je kao srpski Amazon, a pokušavaju da otmu kolač monopolistima nižim cenama i bržom i kvalitetnijom uslugom.
Meni je paket stigao za 36h, upakovan u dodatnu kutiju punu pucketave folije. Uredno su me obaveštavali o stanju paketa, primio sam 6 mejla. 😅
Malo mi je krivo što nisam na vreme poručio taj 13 Pro, baš je bila odlična cena.
Ne pakuje tebi Ananas niti šalje, već firma koja se oglašava na Ananasu. Tako da svaka kupovina može biti drugačija kao i uslovi trgovine. Oni su posrednici i ne mešaju se u garanciju i tome slično već svaki prodavac za sebe. Ti si dobro prošao i drago mi je da si zadovoljan ali znam bar 5 ljudi koji su rekli "nikad više" za isti taj Ananas (opet se vraćam na ono, za različite prodavce). Treba se raspitati o svemu i biti oprezan, nisu male pare u pitanju. Bez fiskalnog računa državni organi se ne mešaju, to što neko kaže da ti je dovoljan mejl ili potpis kurira za ostvarivanje garancije može mačku o rep. Zakon je jasan.
 
Evo malo jace posle mesec dana desio mi se prvi purple screen, i reset telefona, na viber aplikaciji, videcemo da li je 1time thing ili mi je zapao defektan....
13 pro 256 mts
I ja sam u nedelju imao isti problem doduse u camera app kad sam hteo da prebacim na portrait mode slikanja. Nakon prelaska iz normalnog moda u portrait prvo je totalno zamutio ono sto je prethodno bilo na ekranu a onda izbacio purple screen i restartovao se. Tel imam od pocetka prodaje i ovo je prvi a nadam se i jedini put da se desilo a u pitanju je 13PM 512 kupljen “u uscu”
 
Ne pakuje tebi Ananas niti šalje, već firma koja se oglašava na Ananasu. Tako da svaka kupovina može biti drugačija kao i uslovi trgovine. Oni su posrednici i ne mešaju se u garanciju i tome slično već svaki prodavac za sebe. Ti si dobro prošao i drago mi je da si zadovoljan ali znam bar 5 ljudi koji su rekli "nikad više" za isti taj Ananas (opet se vraćam na ono, za različite prodavce). Treba se raspitati o svemu i biti oprezan, nisu male pare u pitanju. Bez fiskalnog računa državni organi se ne mešaju, to što neko kaže da ti je dovoljan mejl ili potpis kurira za ostvarivanje garancije može mačku o rep. Zakon je jasan.
Zato sam i gledao ko prodaje. 😁
Za ajfon bi mi bilo svejedno da l je KP ili Ananas, svakako ima godinu dana garancije. Ne sećam se kad sam poslednji put kupio telefon u radnji ili sa 2 godine garancije. 😅
 
Pozdrav svima,

Da li je bio na ananasu na akciji 13 Pro? Zanimljivi su im popusti za sve modele, samo Pro uopste nemaju u ponudi.
 
Sad ga nije bilo. Bio je u prošloj turi.
 
Pozdrav, ljudi, koliko je vreme čekanja za Iphone 13 Pro/Max u A1, jel i dalje zna da udari po mesec-dva?
 
Ali može bez fiskalnog računa? Ne pričaj koješta.
Može, naravno. Jer je u pitanju internet prodaja, gde izdavanje fiskalnog računa nije obavezno. Faktura je dovoljan dokaz o kupovini i omogućava ostvarivanje garancije od minimum 24 meseca, ukoliko nije drugačije navedeno.
 
Nazad
Vrh Dno