Šta je novo?

iPhone 13

Cesto se na ovom forumu pominje imas za ovo, nemas za ono. Mislim da nije ok i da svako ima pravo da radi sa svojim novcem sta zeli. Sigurno svako od nas ima 200din za to mesecno, ali jednostavno neko ne zeli da plati nesto za sta je po njegovom misljenju besmisleno davati pare na to.

Isto kao kad neko kupi auto od 15, 20k eur i stavi Tigar gume. Sigurno da ima i za bolje, ali po njemu to ne vredi tih para i ove mu zavrsavaju posao.
 
185 rsd preko Argentine, Family paket :)
Koja je razlika između family i ovog preko Indije? Mogu da uključim 5 članova porodice koji žive na istoj adresi kao i ja. Jel mogu da uključim burazera koji ne živi na istoj adresi? Da ne bude neki ban ako proveravaju lokaciju?
 
Cesto se na ovom forumu pominje imas za ovo, nemas za ono. Mislim da nije ok i da svako ima pravo da radi sa svojim novcem sta zeli. Sigurno svako od nas ima 200din za to mesecno, ali jednostavno neko ne zeli da plati nesto za sta je po njegovom misljenju besmisleno davati pare na to.

Isto kao kad neko kupi auto od 15, 20k eur i stavi Tigar gume. Sigurno da ima i za bolje, ali po njemu to ne vredi tih para i ove mu zavrsavaju posao.
Mani me te lažne političke korektnosti molim te. To se zove pilićarenje, a ne imanje prava upravljanja novcem.
 
Ja se slažem da je to pilićarenje, ali sa druge strane odgovor jednog člana na pitanje drugog člana vezan za neku yt aplikaciju definitvno ne bi trebalo da bude “za ovo imaš a za ono nemaš”. Ignoriši pitanje, ali nemoj soliti ljudima pamet.
 
Slazem se sa clanom iznad i ne bih vise nista da dodajem da ne bismo spamovali temu bespotrebno.
 
Iskreno me mrzi da citam sastav kako preko Indije ili cega vec kupiti nesto sto sam do skoro imao besplatno na Androidu, a i nigde nisam naveo da posedujem iPhone u trenutku kad sam postavio pitanje, tako da ti posto imas iphone nemoj "pilicariti" po Indiji vec plati lepo za nase tržište punu cenu jer jelte imas pare za iphone... Dalje necu odgovarati na tu temu.

Inace do kraja nedelje mi stize plavi 13 mini, nisam uspeo da nadjem starlight ili midnight pa pisem utiske.
 
Neko neće iz principa, što je ok. Ja svuda kupim kesu od 2din ali u maksi od 10 din neću makar crko i tamo više i ne idem...
Anyway, nestorcika, nije sastav. Skines VPN, izaberes Indiju, udjes na YT i kupiš premijum. Minut posla :D
 
Minut ako imas spremnu adresu unapred za Indiju sto niko od vas ne navede nego ispada bukvalno da je u 2 klika a bas i nije. Eto mene mrzelo da odradim to npr…. Batalio pricu jer mi reklame ne smetaju na telefonu.
 
Minut ako imas spremnu adresu unapred za Indiju sto niko od vas ne navede nego ispada bukvalno da je u 2 klika a bas i nije. Eto mene mrzelo da odradim to npr…. Batalio pricu jer mi reklame ne smetaju na telefonu.
Kakva adresa iz Indije? Ja ništa dirao nisam, ne znam ni da li sam igde na YT/Google nalogu stavljao i adresu iz Srbije, a kamoli iz Indije.
Bukvalno sam samo stavio VPN na Indiju, ušao na YT i dobio opciju da plaćam premium mesečno ₹129. Uredno na početku svakog meseca se naplati 178,08 RSD.
 
Neko neće iz principa, što je ok. Ja svuda kupim kesu od 2din ali u maksi od 10 din neću makar crko i tamo više i ne idem...
Anyway, nestorcika, nije sastav. Skines VPN, izaberes Indiju, udjes na YT i kupiš premijum. Minut posla :D
Ovo za kese te razumem hahaha.

Hvala na skracenoj verziji, video sam neki veliki post na tu temu i mrzelo me da citam i jurim VPN da probam 😅
 
Kakva adresa iz Indije? Ja ništa dirao nisam, ne znam ni da li sam igde na YT/Google nalogu stavljao i adresu iz Srbije, a kamoli iz Indije.
Bukvalno sam samo stavio VPN na Indiju, ušao na YT i dobio opciju da plaćam premium mesečno ₹129. Uredno na početku svakog meseca se naplati 178,08 RSD.
Onda ja negde gresim sigurno…
19466AEB-57BE-4419-89D2-0FEABF9AF752.jpegD9D28F0D-9459-4225-862E-2FB7F745682F.jpeg19466AEB-57BE-4419-89D2-0FEABF9AF752.jpegD9D28F0D-9459-4225-862E-2FB7F745682F.jpeg
 
Iskreno me mrzi da citam sastav kako preko Indije ili cega vec kupiti nesto sto sam do skoro imao besplatno na Androidu, a i nigde nisam naveo da posedujem iPhone u trenutku kad sam postavio pitanje, tako da ti posto imas iphone nemoj "pilicariti" po Indiji vec plati lepo za nase tržište punu cenu jer jelte imas pare za iphone... Dalje necu odgovarati na tu temu.

Inace do kraja nedelje mi stize plavi 13 mini, nisam uspeo da nadjem starlight ili midnight pa pisem utiske.
Ovo je tema za diskusiju o telefonu, a ne o tome kako da ti sakriješ reklame tako da tehnički tvoje pitanje spada u red spama jer mu nije mesto ovde. Ako nećeš da platiš postoje neke alternative, kao što si i sam već video. Ali na pitanje "Jel ovo sigurno? Da li je neko raspoložen da proba" možeš da dobiješ samo jedan odgovor koji si već dobio, svideo se on tebi ili ne. To važi i za ostatak "politčki korektne" ekipe ovde.

Članovi su ti objasnili kako da dodatno uštediš na YT Premium ako se odlučiš za to.

A sada da se vratimo nazad na temu.
 
Jel problem iskopirati adresu bilo kog hotela u Indiji ili Argentini?!

Na primer...
A4, Saket District Centre, District Centre, Sector 6, Pushp Vihar, New Delhi, Delhi 110017, Индија

ili

Macacha Güemes 351, C1106BKG CABA, Аргентина

45 sekundi posla :rolleyes: Koga i toliko mrzi i treba da sluša dva puta reklame za GL*VO pre svakog videa na YT...
 
Problem je 😉
 
Pozdrav ljudi ja sam poručio Iphone 13 iz Telenora krajem oktobra i naravno još nije stigao. Vidim i prema drugim članovima koji su pisali da još nije dostupan. Mene zanima da li ima neko neku informaciju po tom pitanju ? Hvala vam unapred
 
Imam pitanje vezano za kameru i formate. Kako da namjestim Preserve settings? Slikam point and shoot. Neke slike su mi u jpg formatu, a neke u heif? Vjerovatno je kad sam sa high eff prebacio u most compatibile? I isto tako u opisu nekih slika mi pise cool, a u nekim nema nista? Zasto to? A nisam ih rucno vrtio kroz one filtere. Kako je najbolje podesiti, sta ukljuciti a sta iskljuciti. Znam da pise, ali ne kontam u praksi uopste sta to znaci. Nekada mi 2 slike u 3 sekunde budu razlicite boje. Jedna bude vise zuckasta, a druga vise zelenkasta, a bukvalno su slikane jedna za drugom. Imam osjecaj da je do fokusa? Ako samo startujem kameru i slikam, bude vise nesto kao warm, a ako fokusiram nesto rucno, bude vise kao cool.
 
Poslednja izmena:
2BF5A2E3-B6DE-44CF-8C39-DCDFBB830EFB.pngTreba da imas sve pojasnjeno u opcijama od kamere u settings pa se tome prilagodjavaj kako tebi odgovara…
 
Nemam scene detection i nemam smart hdr opcije. Ip13 pro. U preserve sam sve odcekirao osim live photo, to bi trebalo svaki put da resetuje sve i da bude auto, jel tako?
 
Pozdrav ljudi ja sam poručio Iphone 13 iz Telenora krajem oktobra i naravno još nije stigao. Vidim i prema drugim članovima koji su pisali da još nije dostupan. Mene zanima da li ima neko neku informaciju po tom pitanju ? Hvala vam unapred
Zavisi kako si narucio, ako si narucio u radnji tako sto si otisao i oni kao nesto zapisali, obesi macku o rep. Ako si putem webshopa ni tu nisi spasen :D. Isto cekam od pocetka novembra i nece skoro biti koliko znam jer su im pre 2 dana stigli neki zakasneli preorderi :D
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi ja sam poručio Iphone 13 iz Telenora krajem oktobra i naravno još nije stigao. Vidim i prema drugim članovima koji su pisali da još nije dostupan. Mene zanima da li ima neko neku informaciju po tom pitanju ? Hvala vam unapred
Juce bas pitam jednog sto radi u Telenoru za mene posto sam i ja narucio pretprosle subote 13 Pro, kaze proizvodjac im u ovom trenutku ispurucuje manje kolicine od one koju su porucili itd.. Znaci za mene ce ocigledno da bude posle Nove godine, a vi mozda i imate srecu pre nje da dobijete :LOL:
 
Isto je u mtsu. Drugarica ceka max, danas 28 dana. Bila pre tri dana da se žali i osim što su je upisali za 13 pro običan a ne max, rekli joj ako ne može da čeka (nemaju nikakav info kad će) da ide kod drugog :ROFLMAO:
 
^ u mts su otkazali sve porudzbine i sad ne moze da se poruci ni u poslovnici ni preko telefona.
Moze samo preko webshopa, i onda te stave na listu na cekanje uz uplatu avansa(sa napomenom da nemaju predstavu kad ce biti).
Dakle platis odma deo pa moze doci i u februaru sto se njih tice.
 
Imate li neku preporuku za kabal osim zvanicnog, hteo bih da uzmem neki malo duži.
 
Juče uzeh običan 13 od 256 GB, prvi put sam na iOS-u, za sada su utisci dobri, sve lepo radi i klizi, što je uostalom i očekivano za uređaj od 900e.
Napravio sam srpski nalog, i sve što mi je trebalo sam našao na store-u.
 
Stigao mi neki dan iPhone 13 Mini iz firme kao sredstvo za rad. Bukvalno je sve ono sto sam ikada hteo da SE bude, ali nazalost po punoj ceni, ne po SE ceni :D Baterija osetno bolja sto je najbitnije i manji je, a kockast.
 
Nazad
Vrh Dno