Šta je novo?

iPhone 12

Ja pratim vec mesec dana mini od 128gb i ode mi ispred nosa jedan, covek je cak davao i brzi punjac uz njega za tipa 640eur
 
Ja sam rezervisao 12 Black 64GB još u novembru, još uvek me nisu zvali.
Svakako sam odustavo od tog telefona u međuvremenu.
 
Ja sam u Vipu kao biznis korisnik poručio četiri iPhone 12, to je bilo sredinom decembra 2020. Još uvek ništa.
 
Nista, ostaju oglasi i da se juri neki sa dvogodisnjom garancijom.
 
Pozdrav!

Ja se izvinjavam, ne znam je li na ovoj temi dozvoljeno pisati o zamjeni.
Iz vaših postova vidim da je većina korisnika zadovoljna iPhone 12 modelom.
Trenutno koristim Samsung Note 20 Ultra i zanimaju me Vaša mišljenja, da li se isplati zamjeniti za iPhone 12 model?
Razlog zamjene, pregrijavanje telefona i baterije koju moram 2-3 puta dnevno da punim.
Unaprijed hvala!
Pozdrav!
 
To moras sam da vidis da li ti se isplati.Mozda budes i iphone 12 punio 2-3 puta, kako ljudi da znaju kako ti koristis telefon.
 
Uglavnom potrebno mi je od 7h do 17h da ne razmišljam o bateriji. 2 mail naloga, 15-ak poziva ne dužih od 5 minuta, sat vremena poruke (Viber, WhatsApp i Telegram), 30-45min ( net, novine, KP, OLX.ba), 4G ne duže od sat vremena kad sam na terenu, WiFi na poslu. Sa Note 20U iz stana izađem sa 95% baterije, oko 12h-13h je na 50%.
 
Cek napisao si pregrijevanje, punjenje 2-3 puta, a onda da ti N20 Ultra na kraju dana bude oko 50%?
Po meni sa serijom 11pro (max) i 12pro (max) neces pogrijesiti sto se tice tvog nacina koristenja. Jedino ako planiras obicnu 12, sto ja ne bih uzimao, iskreno. Ja nemam toliko poziva, ali sve ostalo je kao kod tebe s tim sto sam 80% dana na 4G jos odigram igru sigurno 1h na 4G i u 16:00 sam na 70%-80% zavisi igre ili bez sa nekim prosjecnim sotom 2:30-3:00h. (11 PM koristim)
 
Ne na kraju dana, već u 12h bude na 50% čak i manje. Npr. sad je 14.25 imam 30% baterije i 2h35min SOT-a. Telefon sam skinuo jutros u 6.30 sa punjača.
 
Verujem da bi ti zbog velicine a i ne velike doplate bilo idealno da uzmes 11 pro max, taj ce da izgura sigurno.
 
Ne na kraju dana, već u 12h bude na 50% čak i manje. Npr. sad je 14.25 imam 30% baterije i 2h35min SOT-a. Telefon sam skinuo jutros u 6.30 sa punjača.
Sta sam ja skontao, Boga pitaj... 😂. Nesto ti vuce bateriju, provjeri ti to detaljno. Posto pratim i kolege na Samsung forumu i niko nema tako los sot. Gsam battery, better battery stats i udri.
 
Mislim da je neko pitao pre par strana ali se ne secam odgovora.
Da li su 12ice mini kod svih operatera sada sim free?
 
Ja sam danas zvao par preprodavaca za neke dvanaestice koje planiram da kupim i svi su mi potvrdili da su otkljucani, neki su iz telenora neki iz mts-a.
Jedno pitanje za sve, da li ste uzivo videli zelenu 12 obicnu, kako li izgleda.
 
Zvao sam danas jednog preprodavca, kaze mi da je telefon uzet u mts-u ali da je sim free, naravno 2 godine garancije ali mi rece da nema racun jer se ne dobija racun, vec samo onaj papir. Koliko je to validno u slucaju potrebe da se ostvari garancija u drugoj godini i da li je uopste istina da mts ne izdaje fiskalni racun kada se telefon uzme kod njih?

Gledao sam telefone sa vip i telenor mreze, i svaki ima fiskalni racun.
 
Istina je, nema fiskalnog u mts-u, dobijes samo garantni list, koji je sasvim dovoljan za ostvarivanje garancije.
 
Ali sa tim ne mogu otici u iStyle, nego moram da se drndam preko njih i da idem sa vlasnikom ugovora? To je ono sto sam procitao ovde na forumu, nisam imao iskustva.
 
Ja sam danas zvao par preprodavaca za neke dvanaestice koje planiram da kupim i svi su mi potvrdili da su otkljucani, neki su iz telenora neki iz mts-a.
Jedno pitanje za sve, da li ste uzivo videli zelenu 12 obicnu, kako li izgleda.

Jesam ja. Meni se lično ne sviđa. Ni zelena ni crvena, ali je to dosta stvar ukusa. Najbolje da sam lično pogledaš.
 
Плава на минију и обичној 12ици је бљутава, невезано за укус...
 
Dok nisam video uzivo nisam verovao, bas ruzna boja.
 
Ja sam hteo plavi ali kad sam video uzivo, nije mi se svideo. Da je ceo telefon kao lajsne sa strane u onoj mat plavoj, bio bi top, a ovako ona glossy plava deluje nekako jeftino, isprano...

Steta, hteo sam da promenim boju posle toliko crnih iphona, al izgleda da ce i ovaj biti isti
 
Meni je recimo ip se 2020 crvena najlepša boja... šteta što je nema na 12ici.
 
A kakav li je beli uzivo, malo mi dosadilo, 10 godina nosim samo crne telefone
 
Ja biram bas zbog toga sto necu da ga stavljam u neke maske, glupo je ovakavu lepotu staviti u neki pirocan.
 
Ja sam odlucio da mini ne nosim u masci! Narucio sam neki hydrogel film koji ide preko telefona, nadam se da ce odraditi posao

Prvi iphone koji sam kupio je bila 5ica, iskljucivo zbog dizajna, nisam ga nosio u masci. Od tada promenio dosta modela i svi su noseni u masci i prosto mi krivo bude kad dam pare za nesto sto mi se svidja, a realno ne uzivam u tome.
 
Nazad
Vrh Dno