Šta je novo?

iPhone 12

Nisam siguran da li možeš i da ostvariš tu garanciju od 3 godine. Prvu godinu možeš da ostvariš bilo gde u svetu a za te druge 2 godine zavisiš od dobre volje tog prodavca. Svakako je bolje uzeti apple care + i ne boli te glava.
 
Ako ti posalje garantni list onda u toj radnji (eDigital...) ili mozda iStyle.hu
 
Da li se jos nekome cini da su zvuci notifikacije i melodija prilicno tihi? Ima li neko podesavanje da sam propustio...? Obican 12 je u pitanju


Sent from my iPhone 12
 
^ Settings > Sounds and Haptics > Ringer and alerts, vidi tu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sve je na max, ali mi se cudno ponasaju zvukovi nekad su tisi nekad glasniji...


Sent from my iPhone 12
 
Ne znam jel na to mislite, ali sve stiže tiše kad je telefon otključan i koristite ga. Ako se menja i kad je zaključan i ugašen ekran, zanemarite post :D
 
Da tise stize kad je otkljucan i koristim... hvala za info... a generalno su tisa obavestenja nego na primer na mom starom iphone se...


Sent from my iPhone 12
 
3e11982b226faf1c0a6f3db04cf6a82e.png


Uključeno vam je ovo. Meni je to baš super "fičer".


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Naravno da je super [emoji3], nema potrebe da me izuje iz cipele dok mi je u ruci.
 
Kako vam ne smeta haptic pri otkljucavanju? [emoji846]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni to sve odgovara [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Jos da nastimaju da alarm krece lagano, strecne me svako jutro. Ima li ko kakvu prijatnu melodiju?[emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prvo jutro sa 12 mini zamalo infarkt doziveh kad je okinuo alarm :D Najbolje da podesis Sleep Schedule kroz Health aplikaciju tj ona opcija Sleep/Wake Up na vrhu kad se udje medju alarme, uvece obavestava kad je vreme za krevet a ujutru budi mnoogo prijatnijim zvucima koji se postepeno pojacavaju.
 
Ma koristio sam to i apple watch pa sam ugasio. Pokusacu naci neko lagano alarm zvono.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mene bude pticice kroz sleep schedule. Ljudi ne veruju da to moze da me probudi :D
 
Mene bude pticice kroz sleep schedule. Ljudi ne veruju da to moze da me probudi :D

Koristio sam par dana + apple watch i vibracija stvarno probudi. Nekako lagano krece i kako pojacava progledas odmah. Ali glupo mi nositi sat kad spavam, a i sleep mode su na xda preporucili da se ugasi nakon jednog azuriranja ios-a. Od tada ga nisam ni palio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sleep schedule je najprijatnije iskustvo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Postavljaš melodiju na silk (svila) i smanjiš ton na recimo 50% i eto bolje islustvo. Bedtime je ok i ima lepše melodije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Btw pojavili su se u iStyle neki njihovi 20W USB-C PD punjaci za 2600 rsd...
 
Ja kupio u VIP-u za 3000, original i mirna Bačka


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je svakako bolja solucija od bilo kod "third-party" punjača, po meni.
 
Poslednja izmena:
Sta se desava sa Mts-om, ima li neko informaciju hoce li skoro dobijati obican 12
 
Nikad ovako loši nisu bili sa ponudom iphone-a. Gledam i mini, vrlo retko ga ima, samo sa 64GB, i po jedna boja.
 
Tacno tako, ja svaki dan pogledam, pojavi se ponekad i nestane posle par sati.
 
Nazad
Vrh Dno